Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
امین آیدی بتل نتت چی‌InNovAtion

از دوستان کسانی‌ که تو بازی زیاد فعال هستن لطفا بهم پیام بدن با اید بتل نتشون) صفحه اولو میدونم افرادی فعال رو می‌خوام باهم بریم game تازگیا نوب خیلی زیاد شده امروز با نوا ۸۰ک دمیج دادم بازیرو بختیم، ل((

یا با لیلی‌ هم هیلم از هیلر تیم مقابل ۲ برار بیشتر بود هم دمگم بد از vallaدوم بودیم بازم بختیم ل(

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
امین آیدی بتل نتت چی‌InNovAtion

از دوستان کسانی‌ که تو بازی زیاد فعال هستن لطفا بهم پیام بدن با اید بتل نتشون) صفحه اولو میدونم افرادی فعال رو می‌خوام باهم بریم game تازگیا نوب خیلی زیاد شده امروز با نوا ۸۰ک دمیج دادم بازیرو بختیم، ل((

یا با لیلی‌ هم هیلم از هیلر تیم مقابل ۲ برار بیشتر بود هم دمگم بد از vallaدوم بودیم بازم بختیم ل(

داداش بتل تگ به این بزرگی رو تو امضام نمیبینی ؟!!! :d ftw

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
اقا تو بازی نوب خیلی زیاده.ادمو دیوونه می کنن.مثلا ما تو یه لاین داریم دفاع می کنیم یکی دو نفر تو لاین های دیگه می چرخن.اصلا یه وضعییه دیگه.
مخصوصا وقتی سره مپی که توش Dragon knight است.یعنی سره این مپ فقط باید مسخره بازی اینا رو ببینید.اصلا توجه به گرفتن اون دو تا مکان نمی کنن.کلا بهترین راه برای مچ رفتن اینه که با دوستا بریم .

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
اقا تو بازی نوب خیلی زیاده.ادمو دیوونه می کنن.مثلا ما تو یه لاین داریم دفاع می کنیم یکی دو نفر تو لاین های دیگه می چرخن.اصلا یه وضعییه دیگه.
مخصوصا وقتی سره مپی که توش Dragon knight است.یعنی سره این مپ فقط باید مسخره بازی اینا رو ببینید.اصلا توجه به گرفتن اون دو تا مکان نمی کنن.کلا بهترین راه برای مچ رفتن اینه که با دوستا بریم .
توی quick match همینطوری خرتوخره ولی رنکی که بازی کنی اکثرا در سطح خودتن بازیکنا
درباره اون مپ هم . بهتریم مپ هست چون کم تر خرتوخر میشه توش و خیلی skill میخواد من چی بشه تو اون مپ بازی رو ببازم

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
توی quick match همینطوری خرتوخره ولی رنکی که بازی کنی اکثرا در سطح خودتن بازیکنا
درباره اون مپ هم . بهتریم مپ هست چون کم تر خرتوخر میشه توش و خیلی skill میخواد من چی بشه تو اون مپ بازی رو ببازم
من نمی گم مپ بدیه.من میگم سر اون مپ خیلی نوب بازی در میارن.
بهترین مپ از نظر من همون مپیه که اسپایدر میاد.خیلی حالش بیشتر از بقیست و مخصوصا این که تو این مپ عموما همه تو لاین بالا با هم رو در رو میشن

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
بد از این که به همه دعوت نامه اومد الان به .. رفته هرچی‌ پلیر دوتا هست ریخته تو‌ بازی afk می‌کنه یا کلا فارم می‌کنه میگه زود لول آاپ میشیدل((

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
991
نام
Ahmad
کسی تا حالا به تنهایی triple زده ؟؟
اینم یه ویدیو triple
http://www.aparat.com/v/8q34g

باحال بود ولی خب جلوی Core بود و داشت کمک میگرفت از اون

من با هیروی Diablo تنهایی ultra گرفتم بدون کمک تاور یا core
ریپلیش رو فردا میذارم براتون

البته نمیگم کار شاخی کردم چون اگر کسی diablo پلی کرده باشه میدونه مولتی کیل گرفتن باهاش آسونه اگر تلنت ها رو خوب بگیری
ولی در کل خیییییییلی حال میده ایتجور کیل گرفتنا

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
کسی تا حالا به تنهایی triple زده ؟؟
اینم یه ویدیو triple
http://www.aparat.com/v/8q34g
من Tyreal تریپل کیل گرفتم .فکر کنم اولترا هم گرفته باشم .دقیقا یادم نیست.ولی خدایی هیروی شاخیه

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی نمی دونه هیروی بعدی که اضافه میشه چیه؟و کی اضافه میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر