Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
سلام بچه ها من بازیو تازه میخوام شروع کنم کدوم هیرو از همه بهتره؟ ادم کنید MrGaga#2690
برای شروع این بازی اگر تجربه ی بازی های Moba رو داشته باشی خیلی سریع به هروها عادت می کنی ولی در گل rotation خود بازی از تمام انواع هروها بهت می ده الان می تونم بهت lili رو پیشنهاد بدم البته خیلی ساده هست ولی برای اشنایی اولیه خوبه.

- - -ویرایش - - -

اکانت Battle.net ام رو می خوام بفروشم در صورت تمایل به من PM بدید شامل heroes of the storm EU LvL 25 و diablo 3 ros

sohilj23

کاربر سایت
Jan 13, 2012
33
دوستان چطوری میشه کسی رو اینوایت کرد ؟ کسی اینوایت میخواد ؟ من هفته پیش ثبت نام کردم و الان ایمیل اومده که شما انتخاب شدید.

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
دوستان چطوری میشه کسی رو اینوایت کرد ؟ کسی اینوایت میخواد ؟ من هفته پیش ثبت نام کردم و الان ایمیل اومده که شما انتخاب شدید.

عجب شانسی اولا :|
بعدم اینکه هنوز بلیزارد به کسایی که بتا رو دارن این دسترسی رو نداده، دارن روش کار میکنن. اول هم کسایی میتونن اینوایت کنن و بتا کی به بقیه بدن که جزو پلیرهای معروف و استریمرهای بازی تو توویچ هستن. بعد به من و شمای نوعی این قابلیت رو میدن که اونطور نوشته بود انگار چندتا بتا کی در اختیارمون میذارن تا به دوستامون بدیم. با دفعه قبلی توی آلفا که فقط دوست طرف باشی و اون شخص لولش بالای بیست باشه، فرق میکنه انگار.

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
به اکانت منم اصافه شده.ارزش داره دانلود کنم؟ فریم دهیش چطوره؟ رو سیستم قدیمیا جواب میده؟
همونطور که دوستمون گفتن از Dota 2 سنگین تره.
ولی بر عکس بازیهای انجین Source که Dota 2 هم با این انجین ساخته شده، HotS بیشتر از GPU کار میکشه تا CPU.
اگه GPUـتون خوبه و همچنین CPUـتون تا حد کافی قدرتمند باشه بازی رو حداقل رو Low میتونین ران کنین.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
من بازی رو دانلود کردم الان که اجرا میشه تو کل زمینه یه چهارخونه سیاه دیده میشه که با حرکت هیرو حرکت میکنه. چکار باید کرد؟

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان منم بازی و گرفتم و بازی کردم.. واقعا هنری ساختنش و هنوزم جای کار داره
فقط اینکه نیاز به راهنمایی دارم.. میخواستم بهم محل هیرو ها رو بگین. . و یا مثلا بگین مثل lol جنگلر داره. .
نداره ؟!
یه توضیح مختصر بهم بدین
و اینکه تو این بازی item نمیخریم ؟
ممنون

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
دوستان منم بازی و گرفتم و بازی کردم.. واقعا هنری ساختنش و هنوزم جای کار داره
فقط اینکه نیاز به راهنمایی دارم.. میخواستم بهم محل هیرو ها رو بگین. . و یا مثلا بگین مثل lol جنگلر داره. .
نداره ؟!
یه توضیح مختصر بهم بدین
و اینکه تو این بازی item نمیخریم ؟
ممنون

محل هیروها ینی جایی که قابلیت هاشون رو بگه؟ بری توی Shop بعد بخش خرید هیروها. روی هرکدوم بزنی میاد مشخصات و تلنت هاشون.
جنگل به طور خالص که نداره ولی کمپ داره به علاوه‌ی یه سری بخش‌های دیگه که مخصوص هر مپ هستش. یه مپ هر وقت شب میشه باید یه سری گیاه‌ها رو بترکونی، دونه جمع کنی. یه مپ باید بری صندوق‌های طلا رو بزنی و سکه جمع کنی. یه مپ باید بری توی معدن. هر مپ یه جوره که خیلی جالبش کرده. جنگل که یک نفر تنها بره و لول آپ بشه نه نداره. چون آیتم نداره. چون هر تیم گروهی لول آپ میشن. کار گروهی خیلی خیلی مهمه و اینکه با هم کار کنین واقعاً اثرگذاره. تنها رفتن دیگه توی این بازی معنی نداره. خیلی فرق داره با دوتا و لول.

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
کسانی که بازی می کنن لطفا Add کنن پچ بعد قراره Hero ها تا Level 20 باز بشن حوصله میخواد بدون XP Bonus اونارو Level Up کردن. Battle Tag من هست Jinjer#2326
اگر هم Beta Invite ندارید بازم Add کنید چون ظاهرا هرکی تاحالا منو Add کرده Beta Invite گرفته. من از Alpha لول 40 بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر