Hellgate:London

خب
سلام
من میخوام یه بازی جدید رو بهتون معرفی کنم.
میدونین اسمش چیه؟
Hellgate:London
بله
درست فهمیدین.
این اسم یه بازیه.(و البته اسم منم هست)
ناشر این بازی کمپانی Namco هستش و استودیوی اون هم Flagship هستش.این استودیو رو من در قسمت معرفی استودیو های بازی سازی به عنوان اولین پست معرفی کردم.خوندنش ضرر نداره.
سبک بازی RPG.
بقیه بازی و داستانشو بعدا میگم.
بای بای
الان در قسمن اخبار داغ بازی اه چند تا عکس از اون گفتم.یه نگاه بهش بندازین تا داستان بازی و معرفی بازی رو بعدا بهتون بگم.
خوش بگذره.

• Like
Reactions: soltanmasoud

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط farzadlion:
بازی به نظر قشنگی میاد
فکر کنم یکم شبیه بازیه Painkiler باشه منتها در سبک RPG
درسته کاملا همنیطور است حتما بازی خوبی از آب در میاد من که باهاش حال کردم ولی چه فایده کو تا بیاد

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
آقا محمد یه سوال داشتم engine این بازی برای بازی دیگه ای است یا نه خودشون طراحی و ساختند
سلام اقا علی رضا.
الان تو هاردم نگاه کردم.ولی نمیدونم کجا گذاشته بودم.
طراح بازی جناب اقای Bill Roper در نمایشگاه E3 سال 2004 اعلام کرده بود که Engine بازی رو خودشون طراحی کردن و تمام کار ها برا خودشونه.
شاید یکی از دلایلی که انتشار این بازی به عقب افتاد همین Engine بازی و اماده کردن او بوده باشه.
بزار بازم تو هاردمو بگردم بهتون خبر میدم.
الان دارم اخرین مصاحبه استودیوی طراح این بازی رو براتون ترجمه میکنم.به محض اینکه تموم بشه میدم تو سایت که بخونین.
ولی اینم بزارین بگم که:
بازی Hallgate یکی از اون بازی هاس که باید برای اومدن بیرون اون صبر کنیم.چون به نظرم خیلی کار داره.ولی در آخر باید چیزی خوبی از کار در بیاد.

بای بای

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
یه سوال بی ربط!!!!!!!!!
Rpg مخففه چیه؟
RPG=Role playing game
که توی فارسی ترجمه کردن بازی های نقش آفرینی.
که به نظرم خیلی خوب ترجمه شده.
در این سبک بازی یک نفر یا گروهی(مثل بازی DS) در ازای کارها و کواست هایی که انجام میدن و کامل میکنن به قول معروف Level Up میشن و میتونن خودشونو برا مراحل بالاتر اماده کنن.
به نظر منم بهترین بازی های RPG در این 6-7 سال
یکی NWN
و
دیابلو 2
و
Fable
بوده است.
اینجا جای توضیح بهتر نیست.امیدوارم همین چند کلمه کافی باشه.

بای بای

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Hellgate:london:
RPG=Role playing game
که توی فارسی ترجمه کردن بازی های نقش آفرینی.
که به نظرم خیلی خوب ترجمه شده.
در این سبک بازی یک نفر یا گروهی(مثل بازی DS) در ازای کارها و کواست هایی که انجام میدن و کامل میکنن به قول معروف Level Up میشن و میتونن خودشونو برا مراحل بالاتر اماده کنن.
به نظر منم بهترین بازی های RPG در این 6-7 سال
یکی NWN
و
دیابلو 2
و
Fable
بوده است.
اینجا جای توضیح بهتر نیست.امیدوارم همین چند کلمه کافی باشه.

بای بای
محمد رضا جون ممنون خیلی توضیح کاملی بود :lol: رول پلینگ رو میدونستم چیه فقط نمیدونستم که بهش RPGمیگن :twisted:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام اقا علی رضا.
الان تو هاردم نگاه کردم.ولی نمیدونم کجا گذاشته بودم.
طراح بازی جناب اقای Bill Roper در نمایشگاه E3 سال 2004 اعلام کرده بود که Engine بازی رو خودشون طراحی کردن و تمام کار ها برا خودشونه.
شاید یکی از دلایلی که انتشار این بازی به عقب افتاد همین Engine بازی و اماده کردن او بوده باشه.
بزار بازم تو هاردمو بگردم بهتون خبر میدم.
الان دارم اخرین مصاحبه استودیوی طراح این بازی رو براتون ترجمه میکنم.به محض اینکه تموم بشه میدم تو سایت که بخونین.
ولی اینم بزارین بگم که:
بازی Hallgate یکی از اون بازی هاس که باید برای اومدن بیرون اون صبر کنیم.چون به نظرم خیلی کار داره.ولی در آخر باید چیزی خوبی از کار در بیاد.

بای بای
سلام محمد جان
دستت درد نکنه محمد جان ممنون من که خیلی منظر این بازی هستم

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام،
نمیدونم این به درد میخوره یا نه.ولی خب این قسمتی از بازی hellgate:London هستش.
زامبی هایی،مواد منفجره و پرش های بلند و شات گان ها از ویزگی های این بازی است.برنامه نویسان بازی سعی میکنند از همه چیز استفاده کنند.ما از همه هنر و صدا و کد ها را برای این تجربه استفاده کردیم.این چیز ما را به اینده خواهد برد.رئیس طراحی از تمام فکر خود برای اینکه مردم از بازی لذت ببرند استفاده کردند.ما یک گیم پلی برای بازی طراحی کردیم.طراحان از هنر خود و از انیماتور ها و مش ها و صدا و سیستم های اجزاء و بک گراند استفاد کردند.کیفیت صدا در بازی بسیار بالاست.حرکت هیولا ها در بازی بسیار زیباست و طبیعی.(در این نقد یکم چرت نوشته که من خودم حذفش کردم)این مصاحبه با با تیم برنامه نویس و جواب های انها را میبینیم.
در ابتدا در مورد برنامه نوسی :
من برای بازی کد و به طور منطقی کار کردیم.به خاطر سابق قبلی در کار ما توانایی خوبی داریم.و ما شروع به برنامه نویسی کردیم برای خلق و ایجاد محیط.(میدونم که دارم بد ترجمه میکنم.ولی بهتر از این نمیشه.چون متنش خیلی بده.ببخشید)
این کاری است که گروه کرده:
رئیس طراحی ،Erich Schaefer در مورد اشعه و مسیر ان و هدف ان در حال کار کردن هست.من و اریک تصمیم گرفتیم که اشعه به طور مستقیم از اسلحه خارج شود.اما وقتی به هدق میرسد کمی منحرف شود.
ببخشید.
اصلا از ترجمه خودم خوشم نیومد.
پس فعلا تا همین جاشو داشته باشین.تا برم ببینم میتونم چی کار کنم.مطالبش خیلی تخصصیه.و من اصلا ازش سر در نمییارم.
بزارین یکم فکر کنم و بتونم چیز درست تحویل بدم.
بازم معذرت

بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام،
نمیدونم این به درد میخوره یا نه.ولی خب این قسمتی از بازی hellgate:London هستش.
زامبی هایی،مواد منفجره و پرش های بلند و شات گان ها از ویزگی های این بازی است.برنامه نویسان بازی سعی میکنند از همه چیز استفاده کنند.ما از همه هنر و صدا و کد ها را برای این تجربه استفاده کردیم.این چیز ما را به اینده خواهد برد.رئیس طراحی از تمام فکر خود برای اینکه مردم از بازی لذت ببرند استفاده کردند.ما یک گیم پلی برای بازی طراحی کردیم.طراحان از هنر خود و از انیماتور ها و مش ها و صدا و سیستم های اجزاء و بک گراند استفاد کردند.کیفیت صدا در بازی بسیار بالاست.حرکت هیولا ها در بازی بسیار زیباست و طبیعی.(در این نقد یکم چرت نوشته که من خودم حذفش کردم)این مصاحبه با با تیم برنامه نویس و جواب های انها را میبینیم.
در ابتدا در مورد برنامه نوسی :
من برای بازی کد و به طور منطقی کار کردیم.به خاطر سابق قبلی در کار ما توانایی خوبی داریم.و ما شروع به برنامه نویسی کردیم برای خلق و ایجاد محیط.(میدونم که دارم بد ترجمه میکنم.ولی بهتر از این نمیشه.چون متنش خیلی بده.ببخشید)
این کاری است که گروه کرده:
رئیس طراحی ،Erich Schaefer در مورد اشعه و مسیر ان و هدف ان در حال کار کردن هست.من و اریک تصمیم گرفتیم که اشعه به طور مستقیم از اسلحه خارج شود.اما وقتی به هدق میرسد کمی منحرف شود.
ببخشید.
پس فعلا تا همین جاشو داشته باشین.تا برم ببینم میتونم چی کار کنم.مطالبش خیلی تخصصیه.و من اصلا ازش سر در نمییارم.
بزارین یکم فکر کنم و بتونم چیز درست تحویل بدم.
بازم معذرت

بای بای
بابا محمد جان دیگه چی بهتر از این عالی بود عجب حالی میده با شات گان این زامبی ها رو بکشیم منتظر هستیم تا بقیه شو بنویسی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نه اتفاقا خیلی عالی بود چون حس یه گزارش رو به ما القا کرد
51.gif

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نه اتفاقا خیلی عالی بود چون حس یه گزارش رو به ما القا کرد
51.gif
سلام
مگه من عادل فردوسی پورم که حس گزارش رو بهت دادم. :cheesygri :cheesygri :cheesygri
ولی جدا از شوخی.
خودم میدونم و کاملا هم قبول دارم که ترجمه ای که کردم لغت به لغت بود.
چون باور کنید خیلی توش لغت تخصصی بود.یا من ازش سر در نمییاوردم.
ولی میخوام برم از یکی سوال کنم.ببینم منظورش چیه.
خیلی زود براتون میفرستم.که بخونیدش.
بازم معذرت
بای بای
خوش بگذره.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
مگه من عادل فردوسی پورم که حس گزارش رو بهت دادم. :cheesygri :cheesygri :cheesygri
ولی جدا از شوخی.
خودم میدونم و کاملا هم قبول دارم که ترجمه ای که کردم لغت به لغت بود.
چون باور کنید خیلی توش لغت تخصصی بود.یا من ازش سر در نمییاوردم.
ولی میخوام برم از یکی سوال کنم.ببینم منظورش چیه.
خیلی زود براتون میفرستم.که بخونیدش.
بازم معذرت
بای بای
خوش بگذره.
بابا ترجمت خیلی خوبه ما همنش هم نمیتونیم بکنیم دستت درست ما منتظریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر