Hellgate:London

خب
سلام
من میخوام یه بازی جدید رو بهتون معرفی کنم.
میدونین اسمش چیه؟
Hellgate:London
بله
درست فهمیدین.
این اسم یه بازیه.(و البته اسم منم هست)
ناشر این بازی کمپانی Namco هستش و استودیوی اون هم Flagship هستش.این استودیو رو من در قسمت معرفی استودیو های بازی سازی به عنوان اولین پست معرفی کردم.خوندنش ضرر نداره.
سبک بازی RPG.
بقیه بازی و داستانشو بعدا میگم.
بای بای
الان در قسمن اخبار داغ بازی اه چند تا عکس از اون گفتم.یه نگاه بهش بندازین تا داستان بازی و معرفی بازی رو بعدا بهتون بگم.
خوش بگذره.

• Like
Reactions: soltanmasoud

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اول اینکه این بازی کنسل نشده.

من یه چرخی امروز زدم.اتفاقا تبریک سال نو میلادی رو هم گفته و سایت داره کار خودشو پیش میبره.

و اتفاقا دارن برای بخش مولتی دنبال یک سری افراد متخصص میگردن و کارشونو دارن دنبال میکنن.

ولی هنوز خبری از زمان منتشر شدن به میان نیومده.

این هم آخرین Artwork های بازی هستش که به مناسبت سال نو منتشر شده.

و این هم اخرین شات های بازی هستش که فکر نکنم دیده باشین:

جدا این بازی باید یه شاهکار باشه.

خودم دارم یواش یواش به این بازی حساس میشم.به نظر میرسه که بازی سبکی نوا داره.

خداحافظ

موفق باشین.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

خب ببخشید انگار یکم باید به این تاپیک حال بدم.

و یه خبر جدید:

فکر کنم باید این بازی رو ببریم به سال 2007 چون که این استودیو دنبال یک نفر

DX10/Vista Graphics Programmer

چون این نیاز به DX10 هست و فکر کنم باید تا زمان ویندوز ویستا برای این بازی صبر کنیم.فکر کنم تا سال 2007.

امیدوارم برداشت درستی کرده باشم.

سایت بازی داره یه تکونایی میخوره.و توی فروم های بازی هم خیلی خوش میگذره و پر از خبر های بزرگ و درشت هستش.

ولی باور کنید خیلی وقت ندارم.فقط برای اینکه بگم هنوز هستم یه سری چیزایی میگم اگه اشتباهی دارم و کمه به بزرگی خودتون ببخشید.تمام سعیمو میکنم.:(( :(( :((

این دو تا رو هم ببینید جالبه :

+++++++++++++++++++++

تا الان 30 اسلحه به بازی اضافه شده ولی متاسفانه هنوز عکسی ازش منتشر نشده و فقط خصوصیاتش رو درج کرده پس فعلا تا عکسی از بازی نیاد نمیتونم چیزبیشتری بگم.

در مورد Experience points و اینکه در چه لولی میتونید لول آپ بشید تا اینجا خبر رسیده که :

چه مقدار EP نیاز هست با بشه به لول بالاتر رسید؟؟؟؟

Level 3 - 4000
Level 5 - 18000
Level 6 - 32000

در مورد انجین این بازی هم این جمله خوب اومده :

Engine - Hellgate: London has created a new type of level-realizing engine that randomly generates 3d environments. This has never been done before to such an extent​

موتور بازی HG:london دارای یک موتور جدید از نوع Level-Realizing هست ( فکر کنم بهتره اینو ترجمه کنیم درک مراحل ) که به طور تصادفی محیط 3D رو خلق میکند و تا حالا انجام نشده.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
من يک گيم پلي دانلود کردم البته صدا نداشت اما خيلي مزخرف بود×!!!!
اما تريلر اصلي خيلي محشر بود
از کجا مي تونم لينک تريلر هاي اصلي رو پيدا کنم بفهمم اين گيم پلي اصلا مال اين بازي بوده يا نه آخه خيلي بيشتر توقع داشتم×!!!!
گرچه خيلي هم کيفيتش بد هست

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

این خبر مال 21 مارچ 2006 هستش .

پس یعنی خبر خیلی جدیده.ندیدم کسی این خبر رو بزنه.

خبر در مورد موتور گرافیکی بازی هستش.

اسم موتور گرافیکی بازی Havak FX هستش که طبق توافق هاواک و Nvidia صورت گرفته.

که قابلیت بالایی در حالات فیزیکی و جزئیات داره.

Tyler Thompson رئیس تکنیکی بازی گفته با این موتور ما میتونیم جلوه های ویژه خوبی به بازی بدیم که واقعیت رو به بازی میده.

In an ongoing engineering collaboration betwenn Havok and Nvidia, this new software product from Havok -- called Havok FX(TM) -- enables the simulation of dramatically-detailed physical phenomena in PC games , when powered by GPUs such as NVIDIA GeForce®7 or 6 Series GPUs and further amplified with NVIDIA SLI multi-GPU technology.

Tyler Thompson, Technical Director of video game developer Flagship Studios states, "With Havok FX, we can explore new types of visual effects that add realism into Hellgate: London. Given the widespread installed base of GPUs and the incredible performance of the new NVIDIA GeForce 7900 GTX and GT GPUs, Havok FX was a natural choice

+++++++++++++++++++++++++

15 تا Demon ها به بازی اافه شده که فردا براتون میزارم.

++++++++++++++++++++++++

در ضمن بالاخره بعد از کلی بد قولی تونستم کار داستان بازی رو تموم کنم.خیلی ها منتظر داستان این بازی بودن.

اونم فردا براتون میزارم.

اینو برای شروع داشته باشید :

25 سال بعد. Hellgate :London ( یا دروازه جهنم :لندن )دنیایی رو به شما معرفی میکنه که مورد هجوم حیوانات قرار گرفته و ....

اماده باشید.

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

یکم خوش قول شدم.:cheesygri ;) :cheesygri ;)

طبق پست قبلیم امروز میخوام 15 تا Demon بهتون معرفی کنم و بالاخره داستان بازی رو هم بزارم.

دستم درد نکنه.بعد از کلی بد قولی دارم حالا به قولم عمل میکنم.

Carnagor

Darkling

این مورد شامل سه زیرمجموعه میشه.
Darkling Scout
Darkling Sniper
Darkling Trooper

Dark Seraph

Death Maggot

Fetid Hulk

Flesh Eater

Grave Lurker

Grotesque

Minion

اینم دو مدل داره:

Blade Minion
Shock Minion

Nightmare

Shulgoth

Shrieker

Soul Reaper

Spectral Fury

Stalker

امیدوارم این پست با پست بعدی یکی نشه.

چون میخوام داستان بازی رو توی یه پست جدا بزنم.

ببخشید از مدیران.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اینم داستان بازی :

من اگه بخوام اسم بازی رو ترجمه کنم (اگه ...) ترجمه میکنم دروازه جهنم :لندن .

میشه اسم بازی رو هم ترجمه نکرد.ترجمه نکنیم بهتره.زیباتر میشه.یکم بیاد تو فارسی خوب جلوه نمیکنه.اینا همش نظر منه ها .

25 سال بعد. "HELLGATE: LONDON" دنیایی رو به شما معرفی میکنه که در معرض حمله شیطان قرار گرفته بوده و شهر در معرض حمله اتش قرار گرفته.

جهنم در لندن شکسته میشه و وارد لندن میشه .این عمل سبب میشه که دروازه ایجاد بشه که شیطان ها و دوی ها بتونن به طور آزادانه سفر کنن و به جلو و عقب برن.(منظور زمانی هستش)

افرادی که در اثر این حمله زنده موندن به یک مکانی در زیز زمین نقل مکان میکنن و امیدوارم که روزی فرا برسه که بتونن دوباره به خونه و محل زندگی خود برگردن.

مکان زیر زمینی دارای محلی مخفی هستش . سالها قبل گروهی از اشوب گران تونسته بودن تکنولوژی رو با نیروی قدیمی تلفیق کنن و اسلحه ها و نیرویی مرگ بار رو خلق کنن.

با این تکنولوزی همراه با نیروی قدیمی افراد میتونستن به طور سالم با گذر از زیر زمین به شهر خراب شده لندن برسن.

شیطان ها خستگی ناپذیر هستن و انها ذدنبال راهی میگردن که به دنیای زیز مینی ما وارد شوند.

شما با گذر از زیر زمین و استفاده ا اسلحه ها و نیروی خود بیاد دوباره ارامش رو به شهر برگدونین و مردم شهر را به لندن برگردونین.

اینم داستان بازی .

ببخشید اگه بد ترجمه شده.

مجبور شدم یه سری از کلمات رو با نطر خودم ترجمه کنم تا به متن بخوره.

خداحافظ

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
این سبک بازیها اصلا حال نمیدن
از در و دیوار دشمن میریزه و تو فقط باید بکشی....شما از چی این بازی خوشتون میاد؟

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط no_10:
این سبک بازیها اصلا حال نمیدن
از در و دیوار دشمن میریزه و تو فقط باید بکشی....شما از چی این بازی خوشتون میاد؟

سلام

هر کسی سلیقه خاص خودشو داره و با یه سبک بازی حال میکنه.

من خودم به شخصه از اون ادم ها هستم که با بازی هایی مثل دوم و کوئک و امثال اون حال میکنم با دنیایی تخیلی و موجودات عجیب غریب.که از درو دیوار بریزن روی سرت و نفهمی باید چی کار کنی.

ولی مثلا با بازی هایی مثل فیفاو بازی های ورزشی اصلا حال نمیکنم.

خب اینم یه جور سلیقس دیگه.چی کار میشه کرد.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
ببخشید میخواستم ببینم نزدیک ترین بازی به این بازی از لحاظ کلی چه بازی هستش . (برای تجربه محیط و آماده شدن واسه بازی)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

بالاخره سایت رسمی بازی افتتاح شد و میشه با یه منبع درستو حسابی و دمه دست اطلاعات تکمیلی این بازی رو در اورد.

سعی میکنم که به محض اینکه بتونم براتون از ادامه این بازی خبر هایی بزارم.

اینم سایت بازی :

خداحافظ

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام

ایول خوشم اومد من هم از این طور بازی ها خوشم بکش بکش تا زنده بمونی این طور بازی ها فاز نکه بری بازی مثل سیمس بچه بازی این جو ر بازی ها فاز بکش بترکون همین

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

چرا کسی این خبر رو نمیده.

برای بازی زمان انتشارش مشخص شد.

سپتامر 2006.

یعنی چیزی حدود 4 ماهه دیگه.

بچه ها این نظر یکی از گیمر هاس که در مورد سیستم بازی گفته بر اساس مشاهدات.میدونم خیلی بی ربطه.ولی ببینید بر اساس تریلر هایی که از بازی در GS و نمایشگاه E3 دیده نظرش اینه:

This is my guess:

Minimum System Requirments
Processor: Pentium 4 2.4 GHz or Athlon 2200+
RAM: 512 MB
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 5500 MB
Video Card: Nvidia Geforce 6600 or Ati X600

Recommended System Requirements
Processor: Pentium 4 3.0 GHz or Athlon 3000+
RAM: 1GB
Video Memory: 256 MB
Video Card: Nvidia Geforce 6800 or Ati Radion X800

پیشنهاد میکنم که حتما 4 تریلری که از نمایشگاه E3 اومده رو حتما ببینید.یه سینماتیک هم از بازی اومده که تا حدودی داستان بازی رو میگه و همون جور که من در مورد داستان بازی گفتم کاملا درسته.

سعی میکنم براتون از تزیلرهاش چند تا شات بزارم.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر