PlayStation Helldivers | PS4

Helldivers

Developer:Arrowhead Game Studios

Publisher:Sony Computer Entertainment

Platform:PS4,PS3,PSVita

Release date:March 3, 2015

Genre:Shoot'em up

Mode:Single-player, multiplayer

Size(PS4):3.1 GB

Metascore(PS4):81:-bd

hell-divers-ps4_6ykg.jpg

آخرین ویرایش:

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
اولا چرا 170 داداشی؟باندل کامل با اضافاتش رو میتونی دیجیتالی قانونی با یک کارت 20$ از استور بخری که همش 70 تومن میشه.
https://store.playstation.com/#!/en...tion/cid=UP9000-CUSA00142_00-HELLDIVERSSCEA00
تک نفره آفلاین بله داره ولی بعضی مرحله هاش تکی سخت میشه co-op لوکال و آفلاین هم داره.

داداش بی نهایت سپاسگزارم از راهنماییت. اخه من میخوام فیزیکی شو بگیرم که بعدش بتونم بفروشم. اگر هم خوب بود ارشیوش کنم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بازي بسياز جذاب و باحاله :d

البته سختي بازي يه جورايي ناجوانمردانه و عجيب غريبه ! friendly fire بدجوري داره كه عملاً شليك كردن رو سخت مي كنه و خشاب عوض كردن هم كه سيستم خاص خودش رو داره و نميتونيد خشاب رو هر دفعه عوض كنيد چون ته مونده خشاب تون دور انداخته ميشه :d براي هر چيزي هم كه بخوايد بايد كامند صادر كنيد تا براتون از طريق POD بفرستن پايين و اگر بخوره تو سرتون مرديد :|:d

سخت بودن خود بازي هم مشخصه بعضي جاها يهو كلي دشمن ميريزه سرت كه هر كدوم مدل هاي مختلفي دارن و جالب اين كه بازي حدود 12-14 تا سختي مختلف داره !
فقط هم چند نفره مي چسبه !

انواع وسيله هم ميتونيد توش احضار كنيد از تانك تا روبات و ...
به نظرم بعد ترانزيستور بهترين بازي پلاس تا به حال بوده

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نميدونم چرا بازي به اين قشنگي تاپيكش خاك ميخوره :|

اقايون حمله نهايي روي سياره هاي bug ها شروع شده وقت زيادي هم نمونده الان بايد حدود 30 ساعت باشه :| بشتابيد :|:d

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
نميدونم چرا بازي به اين قشنگي تاپيكش خاك ميخوره :|

اقايون حمله نهايي روي سياره هاي bug ها شروع شده وقت زيادي هم نمونده الان بايد حدود 30 ساعت باشه :| بشتابيد :|:d

دوست عزیزی من بازیو دارم اما اصلا برام جالب نبود حداقل سخت بود البته افلاین بازی کردم
اوکی هست بنده رو هم اد بفرمایید هرموقع هستید بازی کنیم m26ir
کلا خواستم dlc براش بگیرم چون کلا بازی رو نفهمیدم یعنی همین قضیه اومدن اسلحه و تامیش و صبر کردن ریلود اسلحش رسما میره رو اعصابم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوست عزیزی من بازیو دارم اما اصلا برام جالب نبود حداقل سخت بود البته افلاین بازی کردم
اوکی هست بنده رو هم اد بفرمایید هرموقع هستید بازی کنیم m26ir
کلا خواستم dlc براش بگیرم چون کلا بازی رو نفهمیدم یعنی همین قضیه اومدن اسلحه و تامیش و صبر کردن ریلود اسلحش رسما میره رو اعصابم

سخت بودنش كه سخته خصوصاً چون friendly fire داره و البته بقيه سيستم هاي بازي هم كه سختي هاي خاص خودش رو داره كه اگر نبود خيلي اسون ميشد
يه جورايي بازي بيشتر چلنج داره تا سختي
همين وارد كردن دستورات و منابع محدودش سختش مي كنه و گرنه خود بازي زياد سخت نيست

بايد تيمي بازي كرد تك نفره فايده نداره ولي حتي تك نفره ا هم زياد سخت نيست ! من درجه سختي 6 بازي رو تنهايي رفتم ولي اولش يه exo اوردم پايين و هر كردوم از نيروهاي دشمن كه بقيه رو خبر مي كنن رو همون اول كار زدم خيلي راحت تكي بازي رو تموم كردم

من تيمي بازي كردم يه exo خودم داشتم يكي هم انتي تانك داشت هر گنده اي رو اون ميزد كوچيك هارو من ميزدم بقيه تيم هم همراهي مي كردن

تنها مشكل اش همين مايكرو ترانسيشن ها هستن چون واقعاً زيادن :| سه تا exo توي بازي هست كه دوتاش خريدنيه :| كلي هم سرباز و كاراكتر خريدني داره :|

کلا با اون چیزی که فکر میکروم فرسنگ ها فاصله داره
منتظر Alienation میباشیم شدید :D

چرا نويد ؟:d
بازي كه خيلي قشنگه :d

الان هم bug ها منقرض نشدن احتمال زياد ضد حمله كردن به super earth :|

در ملت من شك مي كنم كه در شرايط خاص 3500 نفر رفته بودن با سايبورگ ها مي جنگيدن بعد 5500 تا با باگ ها مي جنگيدن :| يعني اگر مثل ادم اومده بودن سراغ باگ ها نباخته بوديم :|

بازي هم از لحاظ كانكشني من رو خيلي اذيت مي كنه :| نميدونم مشكل از اينترنت منه يا خود بازي :|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
[MENTION=59549]NERO 7[/MENTION]

بازی خووبه اما انتظار یه چیز کاملا خرکی و جالبتر داشتم :D
خیلی زوود خسته میشم ، حس میکنم سر و ته نداره از نظر داستانی ، خیلی درهم برهمه :D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
[MENTION=59549]NERO 7[/MENTION]

بازی خووبه اما انتظار یه چیز کاملا خرکی و جالبتر داشتم :D
خیلی زوود خسته میشم ، حس میکنم سر و ته نداره از نظر داستانی ، خیلی درهم برهمه :D
مگه داستانم داره؟!

منم بعد از یکم بازی کردن زود از بازی زده میشم و واسم تکراری میشه
چون کلاً تکراریه بازی:d

سیستم Friendly Fire هم به نظر من به شدت مسخرس
من با تیر دوستام بیشتر مردم تا دشمنا:d

گرافیک هم به نسل7 بیشتر شبیه تا 8

در کل به درد چند روز یه بار بازی کردن میخوره به نظرم، اما در کل بازی خوفیه:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من که دیشب دانلودش کردم ... امشب یه تمرینی میکنم ... از فردا با چند تا بچه ها قرار انلاین گذاشتیم ... بریم ببینیم چه خبره .. وای به حالشون اگه نوب بازی در بیارن و خود زنی کنن ..خخ

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب امروز جنگ تموم شد و بازي يه دوره جديد رو شروع كرد :d تروفي هاش رو هم گرفتيم :d

اونقدري هم كه گفته ميشه سخت نيست ! فقط مجازات كننده است
امروز خيلي راحت يكي از غول هارو با 3 تاي ديگه كه نمي شناختم توي 8 دقيقه تركونديم ! حتي سختي هاي بالاش رو هم ميشه ساده زد فقط كمي همكاري تيمي ميخواد و بايد پاترول هارو بزنيد كه گنده هارو خبر نكن

تنها موردي كه سخت ميشه و اذيت مي كنه اونجاست كه بايد توي محوطه كوچيك فلان قدر از دشمن رو بزنيد :|:d همه چيز قاطي هم ميشه :|:d

tapesh95

کاربر سایت
Sep 2, 2006
26
نام
omid
خوب امروز جنگ تموم شد و بازي يه دوره جديد رو شروع كرد :d تروفي هاش رو هم گرفتيم :d

اونقدري هم كه گفته ميشه سخت نيست ! فقط مجازات كننده است
امروز خيلي راحت يكي از غول هارو با 3 تاي ديگه كه نمي شناختم توي 8 دقيقه تركونديم ! حتي سختي هاي بالاش رو هم ميشه ساده زد فقط كمي همكاري تيمي ميخواد و بايد پاترول هارو بزنيد كه گنده هارو خبر نكن

تنها موردي كه سخت ميشه و اذيت مي كنه اونجاست كه بايد توي محوطه كوچيك فلان قدر از دشمن رو بزنيد :|:d همه چيز قاطي هم ميشه :|:d

سلام
لطفا منو ادد کن تا بازی کنیم من دنبال پلیر حرفه ای میگردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر