Hellblade: Senua's Sacrifice | PC

8vi3_header_(1).jpg

Hellblade Senua's Sacrifice
Developer:
Ninja Theory
Publisher: Ninja Theory
Creative Director: Tameem Antoniades
Release Date: August 8th

System Requirments
Processor: Intel i5 3570K / AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 770 with 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Additional Notes: Minimum spec screen resolution: 1280×720

Hellbalde: Senua's Sacrifice جدیدترین ساخته استودیو Ninja Theory، سازنده عناوینی همچون Heavenly Sword, Enslaved و DMC می باشد، اما این بار متفاوت از قبل. این بازی از دل استودیو و افراد آن بیرون می آید و تصوری است که همه سازندگان آن به دور از دنیای تجارت و اجبار Publiserh ها از دنیای بازی دارند. سازندگان بازی را نیمه AAA می دانند، یعنی کیفیت بازی چیزی از عناوین پر خرج کم نداشته، اما محتوا آن کمتر از عناوین AAA معمولی است. البته این اصلا به این معنا نیست که با یک بازی نا تمام همراه هستیم، بلکه خبری از اضافات نخواهد بود و دقیقه به دقیقه بازی تجربه ای متفاوت برای بازیکن رقم خواهد زد. داستان بازی در مورد شخصی به نام Senua خواهد بود که در اساطیر Celtic از او به عنوان الهه ای مورد پرستش یاد می شود. البته داستان بازی در زمان و دوره Viking ها روایت می شود و شخصیت (قهرمان) بازی در تصوراتش کابوسی را می بیند که برای نجات ارواح عزیزانش باید راهی جهنم وایکینگ ها شود. در این مسیر بیماری توهم قهرمان داستان به سراغ او می آید و باعث خلق موقعیت های عجیبی می شود. در بعضی مناطق احساس می کنید جهان با حرکت شما حرکت می کند، در بعضی مراحل دید خود را تقریبا از دست می دهید و این تنها صدا است که راهنمای شماست! همه ما Ninja Theory را با اکشن های تند و خشن می شناسیم، در کنار موارد ذکر شده و پارل های بازی، مبارزات بسیاری نیز در بازی وجود دارد، اما تفاوت بسیار نیز با سایر ساخته های این شرکت دارد. سرعت مبارزات بسیار کمتر بوده و دوربین تقریبا از روی دوش شخصیت او را همراهی می کند.
برای ساخت قسمتی که بیماری Senua به سراغ او می آید، تیم Ninja Theory تحقیقات گسترده ای را به کمک یکی از بیمارستان های روانی انجام داده و با بررسی دقیق مواردی که بیماران با آن ها مواجه می شوند، این قسمت ها طراحی شده اند.
بازی با Engine بازی سازی Unreal 4 در حال ساخت است و از لحاظ بصری بسیار چشم نواز است. همچنین برای Motion Capture بازی از سیستم های فوق پیشرفته خود استودیو کمک گرفته شده است که حرکات بسیار دقیق و نرمی را شاهد باشیم!

این بازی تنها به صورت دیجیتالی و با قیمت 30 دلار در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و نسخه PC آن را هم اکنون می توانید از Steam پیشخرید کنید. به عنوان پاداش پیشخرید هم کامیک بوک تحت عنوان Senua's Song به خریدار اهدا می شود. شاید زمان انجام بازی چیزی حدود 6 الی 8 ساعت باشد، اما این مدت با علاقه و اشتیاق تیم 20 نفره بازی ساخته شده و مبلغی که برای آن پرداخت می کنید کمک حال آن ها خواهد بود تا بتوانند پروژه های بعدی خود را پیش ببرند و دوباره به بازی هایی اینچنینی (نیمه AAA) رونقی ببخشند. دلیل عرضه دیجیتالی هم این است که بیشتر مبلغ بدون دخالت به استودیو باز گردد.
زمان زیادی به عرضه بازی نمانده و امیدواریم هم بازی از لحاظ کیفی موفق باشد و هم از لحاظ مالی.

عکس های بازی:

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
گیم پلی رو دیدم ، متاسفانه تفاوتی با نمایش ناامید کننده اولش نداره ، مبارزات هیچ چالشی نداره و درگیرکننده نیس ، این بازی رو باید به صرف داشتن هنر سورئال بازی کردو به گیم پلی نباید دل خوش کرد .
پایرت کنید :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
همش فیلم و دمو نشون میدن از بازی!
فک کنم اصلا چیزی به نام گیم پلی نداشته باشه این بازی!اول کار خواستم پیش خریدش کنم ولی بعد پشیمون شدم!

• Like
Reactions: s.1

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
یک تریلر از بازی چند وقت پیش اومد به نام Hellblade- Senua's Sacrifice _ Ragnarok Trailer
توش یخورده از گیمپلی نشون میداد.....حالا من موندم god of war جدید ازین تقلید کرده یا این از اون ...
قایق سواری .....دوربین ...مبارزات.......والهالا.....

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آقا بازی که preload نداشت، کسی نمی دونه دانلود چه زمانی شروع میشه؟
بازی 8 Aug منتشر میشه ، هنوز خیلی زمان مونده ، احتمالا پریلود هم 2-3 روز قبلش باز میشه

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
در مورد زمان اتمام بازی خیلی ازشون سوال می شه، که آیا این 30 دلار می ارزه یا نه!

آخرین زمانی که دادن و گفتن توی تست ها گرفتن بین 7 تا 8 ساعت هست. به نظرم زمان خیلی خوبیه!

Sure. From our recent playtests with think 7-9hrs for a playthrough.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
در مورد زمان اتمام بازی خیلی ازشون سوال می شه، که آیا این 30 دلار می ارزه یا نه!

آخرین زمانی که دادن و گفتن توی تست ها گرفتن بین 7 تا 8 ساعت هست. به نظرم زمان خیلی خوبیه!

بازی خوبی باشه 3 ساعت باشه. کیفیت مهمه کمیت مهم نیست.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بازی خوبی باشه 3 ساعت باشه. کیفیت مهمه کمیت مهم نیست.
دقیقا نظر منم همینه! همین سال گذشته بازی هایی بودن مثل Firewatch، ABZU، و Inside که هر سه زیر 5 ساعت تموم می شدن، اما از تک تک لحظاتشون لذت بردم من. اینم اگه کمتر بود برام مهم نبود، مهم اینه تجربه جدید و خفنی باشه برام که فکر می کنم همینطور هم باشه!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بازی خیلی عجیبی بنظر میرسه، نمایش های بازی خیلی خوبه، محوریت داستان و شخصیت پردازی هم میزنه جالب باشه، اینا رو در نظر نگیریم، چند وقته رنگ هک اند اسلش رو ندیدیم، هر بازی تو این سبک یا مبارزاتش خراب شده، یا اون قدر دکمه زنی میاد توش ادم خوابش میگیره، :D نسخه ریمیستر خدای جنگ 3 رو در نظر نگیریم اخرین بازی هک اند اسلش واقعی که بازی کردم Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition بود:((

• Like
Reactions: s.1

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر