Hell Yeah! Wrath Of The Dead Rabbit | PC

wrathofthedeadrabbit_610.jpg

Developer : Arkedo Studio
Publisher : Sega
Genre : Action
Release Date : TBA 2012

شرکت Sega اعلام کرد استودیوی Arkedo Studio که پیش از این سابقه ی ساخت آثار موفقی چون Big Bang Mini را برای DS در کارنامه دارد در حال ساخت یک شوتر فانتزی برای سه پلتفورم PC , PS3 و XBOX 360 است.
ماجرای این بازی پیرامون یک خرگوش خشن است که پس از انتشار تصاویر خصوصی اش! در فکر انتقام از عاملین آن است.
Hell Yeah! Wrath Of The Dead Rabbit قرار است سال جاری منتشر شود.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
از اون بازی های خفن باید باشه. (2)

Big Bang Mini هم جزو عناوین نوآورانه رو DS بود. ببینیم این یکی رو چه کار میکنه...

پس از انتشار تصاویر خصوصی اش!

البته 검열 نشدش این میشه (به کره ای) :d

پس از انتشار تصاویر 섹시한 اش!

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
از اون بازی های خفن باید باشه. (2)

Big Bang Mini هم جزو عناوین نوآورانه رو DS بود. ببینیم این یکی رو چه کار میکنه...

البته 검열 نشدش این میشه (به کره ای) :d

پس از انتشار تصاویر 섹시한 اش!

رايا جان ، اين اجخ وجخ ها چيه نوشتي، به زبان شيرين فارسي بگو چيه:-/

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
رايا جان ، اين اجخ وجخ ها چيه نوشتي، به زبان شيرين فارسي بگو چيه:-/

نمیشد آخه - اگه فروم بازیسنتر واسه من بود, مشکلی نداشت ولی فعلا که نیست :d
اون دو کلمه رو بزن تو Google , ترجمه کن از کُره ای به انگلیسی معلوم میشه :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
screenshot های بازی رو میتونید تو این سایت ببینید (البته با پنیرشکن وارد بشید)
عکس ها و شخصیت خرگوشی بازی منو یاد بازی jazz jackrabbit میندازه

jazz-jackrabbit-2.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی دو روزی هست که با حجم 790 مگ و توسط reloaded منتشر شده و همونجور که انتظار داشتم اینجا خبری نیست.
یک مرحله شو بازی کردم: گرافیکش بنظرم خیلی خوبه و میشه اونو با گرافیک rayman origins مقایسه کرد.
گیم پلی هم تو این یه مرحله بدک نبود. اسلحه های مختلف و امکان خرید اسلحه های جدید. غولآخر و جمع آوری الماس و شوخ طبعی داستانی و ...

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
gamespot به نسخه كنسولي بازي 4 داده ولي هنوز به نسخه پي سي نمره نداده. نمرات ديگه هم عالي نيستن ولي خوب افتضاح هم نيست. ميانگين حدود 65 هست. ( مي شه گفت : متوسط )
تو نقد گيم اسپات هم به گرافيك ايراد گرفته شده، گيم پلي ايراد گرفته شده و گفته شده سطحي هست. به سيستم چك پوينت هم ايراد گرفته شده.
دوستان كه بازي را گرفتن بيان يه كم درباره بازي توضيح بدن ، ببينيم چه جوري هست؟
ما هم بازي را بگيريم يا نه؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
gamespot به نسخه كنسولي بازي 4 داده ولي هنوز به نسخه پي سي نمره نداده. نمرات ديگه هم عالي نيستن ولي خوب افتضاح هم نيست. ميانگين حدود 65 هست. ( مي شه گفت : متوسط )
تو نقد گيم اسپات هم به گرافيك ايراد گرفته شده، گيم پلي ايراد گرفته شده و گفته شده سطحي هست. به سيستم چك پوينت هم ايراد گرفته شده.
دوستان كه بازي را گرفتن بيان يه كم درباره بازي توضيح بدن ، ببينيم چه جوري هست؟
ما هم بازي را بگيريم يا نه؟

من زیاد نرفتم ، ولی تا همین جاشم به نظرم واقعا گیم پلی و گرافیک سطحی داره . در کل قطعا پس از یه مدتی خسته کننده میشه . بازیم خیلی سادس و با توجه به اینکه باس ها و مینی باس های :D نسبتا خوبی داره حتما لازم بود بازی رو خیلی سخت تر می کردن . در کل اگه وقت دارین بازی کنید بازی متوسط رو به پایینی هستش ..

g900

کاربر سایت
Jul 23, 2010
14
نام
احمد
من اين بازي رو نصب کردم به علاوه تمام نرم افزار هاي پيش نيازش. (با همين کرک)
وقتي چند مرحله بازي کردم، يک مود جديد فعال شد که داراي حالت هاي Normal و Hard و ... بود. وقتي روي اون مود، بازي رو اجرا ميکنم از 30 درصد بيشتر لود نميشه و گير ميکنه.
کسي ديگري هم، چنين مشکلی داشته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر