Hell Let Loose | PC

عنوان بازی : Hell Let Loose
ژانر : FPS Multiplayer
توسعه دهنده : Black Matter Pty Ltd
ناشر : Team17 Digital Ltd
تاریخ انتشار : 6/6/2019

HLL_Gunned_Down.gif

وب سایت سازنده بازی
صفحه بازی در استیم
اولین نمایش گیم پلی بازی

یک صحنه حماسی از جنگ :
در میدان نبرد های 50 نفره به 50 نفره در مپ های وسیع شرکت کنید .
یکی از 14 نقش تعیین شده در بازی که با سلاح ها ، وسایل نقلیه و تجهیزات مختلف مجهز شده رو انتخاب کنید.
در این بازی به عنوان یک افسر ، تک تیر انداز ، مسلسل چی ، پزشک ، مهندس ، فرمانده تانک و..... سناریو های مختلف جنگ جهانی دوم رو میتونید تجربه کنید.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,550
نام
حسین
درود دوستان
بعد از دیدن ویدئو های بازی خیلی خیلی نظرمو جذب کرد بازی به واقعیت نزدیکه و تمش خیلی سنگینه
اصلا گوله انمیشن های ضعیف و گرافیک پایین رو نخورید چند تا تریلر از گیم پلی بازی ببینید قشنگ محو میشد انگار واقعا توی جنگ جهانی دومید مقایسه کنید با خاله خرس بازی کالاف و بتل
سرور های 100 نفره که قشنگ شلوغی و کیآس جنگ رو بهتون منتقل میکنه
عالیه بازی

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
من بازیو تهیه کردم گرافیک که برا دو نسل پیشه از این جهت هیچی. البته انتظاری هم نداشتم اما دوستانی که بازی میکنن یه راهنمایی و تجربه بازی لطف کنن بگن من کلا گیجم تو بازی و یهو یه تیر غیب میاد شهید میشم هیچ حرکتی نزدم تو این سه باری که بازی کردم :Surrender:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
من بازیو تهیه کردم گرافیک که برا دو نسل پیشه از این جهت هیچی. البته انتظاری هم نداشتم اما دوستانی که بازی میکنن یه راهنمایی و تجربه بازی لطف کنن بگن من کلا گیجم تو بازی و یهو یه تیر غیب میاد شهید میشم هیچ حرکتی نزدم تو این سه باری که بازی کردم :Surrender:
اول از هر چیز سعی کنین توی اپن فیلد کلا نرین و همیشه از مسیری برو که کاور داشته باشی
هیچوقت راش نده
هیچوقت تکی نرو و همیشه بچسب به اسکوادت (حداقل اوایل بازی تا دستت راه بیفته)
تانک دیدی فقط در رو :))
توی تنظیمات هم نشونگر فرندلی رو بذار روی 500 متر که اشتباهی نزنی یاراتو هدشات کنی :D
راجع به گرافیک هم حقیقتش اولین نفری هستین که دیدم از گرافیکش ایراد بگیره چون واقعا خوب طراحی شده تکسچر ها و مپ و افکتای گیم(با توجه به تعداد اعضای تیم سازنده)
اها نکته آخر هم به دید بتلفیلد و cod و تایتانفال به گیم نگاه نکن که هر راند باید 50 60 کیل گرفت توش، تنها هدف توی این بازی کپچر کردن آبجکتیوئه و فقط تمرکزت رو بذار روی کار تیمی تا کشتن. (یکم بیشتر بازی کنی و دستت راه بیفته راحت میشه توش کلی کیل گرفت)

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ

مپ جدید به شدت استاتر داره
تیر از غیب هم جزو جدایی ناپذیر این بازیه که شما عملا دشمن رو نمیبینی !!!! اما شهید میشی !
به شدت گیم پلی بورینگ ای داره از این نظر !
خودم به شخصه تا حالا 20 تا کیل نگرفتم سر جمع تو این بازی !
پرفورمنس هم که تو دیوار .
حالا از ارلی اکسس در اومده اما هیچ کاری برا افزایش یا بهبود پرفورمنس انجام نگرفته !

• Like
Reactions: bazibaz

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
من قبلا یک پست برای این بازی دادم، بخونیش شاید کمی کمک کنه.
Steam فروشگاه رسمی Valve [پست اول خوانده شود]
==========
اصلا میزارم همینجا:
Hell Let Loose
عالیه، این بازی + Post Scriptum بنظرم بهترین تجربه از بازی جنگ جهانی برای پلیر ایجاد میکنن.
خوبیش اینه که هرکدوم بگیری، فرمت بازی مثل همدیگست که از Squad گرفتن.
هرکدوم بازی کنی، بعدا میتونی این تجربه رو به بازی دیگه هم انتقال بدی، در آخر هم میتونی خیلی بهتر بازی Squad درک کنی.

جفتشون شبیه ساز بازهای نظامی هستن با این تفاوت که PS نزدیک تر به عنوان شبیه ساز هست و HLL کمی این مسئله رو فدای گیم پلی دردسترس تر کرده، نه خیلی ولی قابل لمس هست.
از لحاظ نوع جنگ و مکان اونها ، در هر2بازی مپ ها براساس واقعیت زمانی و مکانی جنگ جهانی دوم طراحی شده مثل حمله Normandy و...

وسعت جفت بازیها خیلی زیاده، PS سرورهای 80 نفره داره ، HLL از اونهم بیشتر و 100 نفرست.
گیم پلی جفت بازیها خیلی براساس کار تیمی هست و کلاسی که در بازی انتخاب میکنی مثل بتلفیلد ولی چند مرتبه ارتقاع یافته.
اما HLL خیلی به BFV نزدیک تر هست.
انجین هردو آنریل4 هست، PS زودتر شروع کرده و در مراحل توسعه خب جلوتر هست ولی HLL هم خیلی مراحل توسعش داره سریع پیش میره.
گرافیک PS به سمت واقعی بود میل میکنه، گرافیک HLL رنگ و لعاب بهتری داره ولی اون شارپ بودن تصویر PS نداره.
گان پلی PS و صداگذاری اسلحه ها درش خیلی بهتره، ولی HLL هم با هر پچ داره نزدیک تر میشه.

حتما کسی که مثلا از BFV میاد و خیلی تجربه ای از تیمی بازی کردن تو این وسعت نداره، 100 درصد HLL بازی راحت تری برای شروع هست.
چون HLL خیلی نیاز به ارتباط داشتن و همکاری تیمی مثل PS و Squad نداره، برای شروع اون 2 بازی واقعا نیاز هست که چندوقت سرتون بندازین پایین و چیزهایی که لیدر و هم تیمی ها میخوان رو درک کنین و یادبگیرین تا پیشرفت کنین.
در نتیجه برای کسی که میخواد تنهایی بازی کنه و خیلی تو گیرودار این مسایل نباشه HLL گزینه بهتری هست.

همه اینهارو گفتم که برسم اینجا که HLL با اینکه دیرتر شروع کرده ولی چندبرابر PS پلیر بیس داره، چندخط بالارو که بخونیم متوجه میشیم چرا.
هرکدوم خوبیهای خودش داره، در مورد خودم من که نتونستم انتخاب کنم و جفتش بازی میکنم.
اما اگر از سمت BFV میایم و در حال حاضر بخوایم یکی انتخاب کنیم من Hell Let Loose پیشنهاد میدم، این بازیها بعدا Free Weekend هم دارن، میشه اونیکی هم بعدا تست کرد.
به متن بالا هم بخوام کمی اضافه کنم، در تکمیل حرف بچه ها، بازی واقعا تیمی هست، اصلا در مورد چه تعداد کیل گرفتن نیست.
از اون مهمتر باید ارتباط داشته باشی با اسکوئدی که درش هستی.
ارتباط با کل تیم خیلی مهم نیست، باید با چت صوتی بازی (محلی یا local که دور و وریات میشنون، یا نوع دیگش که کل اسکوئد میشنون) با اسکوئدلیدر و یارهای دیگت در ارتباط باشی.
اگه مردی سریع ریسپاون نکنی که تیمت تیکت از دست نده.
درخواست کمک کنی و منتظر باشی medic بیاد زندت کنه.

این بازی به نسبت بتلفیلد/Cod یک منحنی یادگیری داره اولاش، ولی بعدش بمراتب از اونها پاداش بهتری بهت میده و بیشتر ارضات میکنه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بدترین و رو اعصاب ترین مشکل بازی اینه که فقط چند نفر تو هر کلاس وجود داره و وقتی اون کلاس توسط اون نفرات پر بشه باید بری ی کلاس دیگه
من اغلب medic یا اسنایپ پلی میدم اما به طرز مسخره ای هر تیم فقط میتونه 2 تا اسنایپ داشته باشه و مقدار محدودی هیلر !

اسپاون شدنش هم ی مشکل دیگس باگ داره و خیلی مواقع اونجایی که انتخاب کردی برای اسپاون شدن دوباره 30 ثانیه باید بهش زمان بدی تا اماده بشه .
پرفورمنسش هم روی اعصابه .

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
بدترین و رو اعصاب ترین مشکل بازی اینه که فقط چند نفر تو هر کلاس وجود داره و وقتی اون کلاس توسط اون نفرات پر بشه باید بری ی کلاس دیگه
من اغلب medic یا اسنایپ پلی میدم اما به طرز مسخره ای هر تیم فقط میتونه 2 تا اسنایپ داشته باشه و مقدار محدودی هیلر !

اسپاون شدنش هم ی مشکل دیگس باگ داره و خیلی مواقع اونجایی که انتخاب کردی برای اسپاون شدن دوباره 30 ثانیه باید بهش زمان بدی تا اماده بشه .
پرفورمنسش هم روی اعصابه .
اون محدودیت کلاس اسنایپر یکی از مزیت های بازیه وگرنه از 1 کیلومتری باید چپ و راست میشدیم و بعید میدونم توی واقعیت هم به هر کی یه kar98 و mosin و springfield 03 با اسکوپ 16x میدادن میگفتن برو برا خودت هد بزن عشق کن، محدودیتش به همین هم خلاصه نمیشه و از اون 2 نفر یک نفر ریکان میشه و وظیفش اسپات کردن دشمن و ریپورت دادن به اسنایپره که همین باعث میشه یه تیم 50 نفری کلا 2 تا اسنایپر و در مجموع 4 اسنایپر توی بازی باشه که کاملا منطقی و به بالانس بازی خیلی کمک کرده که فایتا اکثرا رو در رو باشه
--------------------------------------
این 2 تا مپ استالینگراد و کرسک که اضافه شدن عالین، به خصوص کرسک که همش اپن فیلده و عجیب لذت میده با ماشین گان اسپم فایر کنی ملتو که دارن راش میدن :)) تانک ها هم دست و پاشون خیلی بستس اینجا چون از همه طرف میشه با بازوکا شتکشون کرد

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
نکات خوبی بود فعلا که در راه شهادت هستم و دو تا کیل بیشتر نگرفتم و اصلا راه روش بازی یه چیز دیگس نمیتونم اول شب کال اف دیوتی بزنم برا اخر شب این بازیو همه چی میره تو هم یکیو باید بازی کرد :blink: :))

• Smile
Reactions: Annunaki ™

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
View attachment Hell Let Loose 2021.07.29 - 13.40.00.02.Dvr-1.mp4
یکم از زیبایی های kursk که بالاتر اشاره کردم (البته با کیفیت 480p :)) )
پ.ن: حجم ویدیو رو از 1 گیگ آوردم 20 مگ برا آپلود توی انجمن، کیفیت پایین برا همونه، خلاصه ببخشید D:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
View attachment 219001
یکم از زیبایی های kursk که بالاتر اشاره کردم (البته با کیفیت 480p :)) )
پ.ن: حجم ویدیو رو از 1 گیگ آوردم 20 مگ برا آپلود توی انجمن، کیفیت پایین برا همونه، خلاصه ببخشید D:

خیلی خوب بود
این مپ رو هنوز پلی ندادم
اون آخر خیلی خوب کیل گرفتی:-bd

در مورد کلاس ها مشکل اینجاست که وارد سرور میشی مثل مترو که تا در باز میشه همه حجوم میارن بشینن روی صندلی ها اینم همونطوره تا به خودت بجنبی میبینی کل کلاس ها علی الخصوص اسکات و هیلر رو پر کردن
باید برای این ی کاری بکنه یا مثلا اگر طرف بیشتر از 4 5 بار کشته شد کلاس رو ازش بگیره و خالی کنه برای داوطلبین بعدی .

رزولوشن و تنظیمات بازیت چی بود تو این ویدیو و چطور فیلم گرفتی ؟
مشخصات سیستمت رو هم بزار

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
خیلی خوب بود
این مپ رو هنوز پلی ندادم
اون آخر خیلی خوب کیل گرفتی

در مورد کلاس ها مشکل اینجاست که وارد سرور میشی مثل مترو که تا در باز میشه همه حجوم میارن بشینن روی صندلی ها اینم همونطوره تا به خودت بجنبی میبینی کل کلاس ها علی الخصوص اسکات و هیلر رو پر کردن
باید برای این ی کاری بکنه یا مثلا اگر طرف بیشتر از 4 5 بار کشته شد کلاس رو ازش بگیره و خالی کنه برای داوطلبین بعدی .

رزولوشن و تنظیمات بازیت چی بود تو این ویدیو و چطور فیلم گرفتی ؟
مرسی
حتما پلی بده این مپو، کلا دیزاینش با بقیه مپا فرق داره
اره اکثرا میرن همون اتوماتیک رایفلمن و ماشین گانر رو بر میدارن و کم پیش میاد آدم بتونه جوین این کلاسا بشه
روی 1080p و تنظیمات epic با رزولوشن اسکیل 100 بازی میکنم من، با geforce experience

• Like
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر