Heidi Eaves مدیر اجرایی Relic شد

Timeless One

Fate of Hellas
مدیر انجمن
Apr 18, 2007
4,824
نام
امیرعلی

Relic Entertainment (سازنده Company of Heroes و Warhammer و Halo Wars 2 و Age of Empires 4) اعلام کرد که خانوم Heidi Eaves مدیر احرایی جدید این استودیو خواهد بود. Eaves سابقه طولانی در کانادا دارد که باز میگردد به دوران کاریش در Radical Entertainment در دهه 90 و سپس 11 سال فعالیت در EA که به عنوان کارگردان بر روی پروژه های SSX 3، NHL و Fifa Street کار کرد. او در چند سال گذشته از صنعت بازی کمی فاصله گرفت و در کمپانی مشاوره Project House Workplace فعالیت داشت که منابع انسانی شرکت های دیگر را مدیریت میکرد. دو استودیو که با این شرکت کار میکردند Relic و Capcom Vancouver بودند. مدیر Relic آقای Justin Dowdeswell در مورد این انتخاب گفتند:

"پیدا کردن و انتخاب فردی مناسب به عنوان مقام مدیر اجرایی شرکت برای راه و هدفی که در آینده دنبال میکنیم تا پروژه ها رو کنترل کنیم و افراد با استعدادی را جذب و مدیریت کنیم بسیار مهم بود. به فردی احتیاج داشتیم که توانایی همکاری مناسب با اعضای تیم های استودیو را داشته باشد و در چند ماه گذشته که Eaves در اینجا بود ما این موارد را در او مشاهده کردیم و اطمینان داریم که در راه پیشرفتمان نقش مهمی خواهد داشت"

Eaves در این پست همکاری میان تیم های استودیو، استخدام و بزرگ شدن استودیو و مواردی مانند نحوه کنترل نقد های بازی های Relic و ... را بر عهده خواهد داشت.

پ.ن: مدیر اجرایی در استودیو های بازی سازی، دخالتی در روند ساخت بازی ها ندارد.

Source
 

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,052
نام
سهيل
DOW3 را که واقعا خراب کردن. این سری هم که دوتا بازی باهم میسازن (AOE4 و احتمالا COH3). امیدوارم بتونن به دوران اوج خودشون برگردن. کار سختی هست این دوتا ip را در سطح نامشون هندل کردن.

ادیت : Halo Wars 2 را البته Creative Assembly ساخته.
 
  • Like
Reactions: g4mer and GUѦRDiAN

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟