Harvest Moon: Light of Hope | PC

درود بر علاقه مندان بازی محبوب Harvest Moon یا همون مزرعه دار خودمون.
احتمالا در جریان هستید که به مناسبت تولد بیست سالگی HM، شرکت Natsume نسخه جدید بازی به اسم HM: Light of Hope رو منتشر کرده. این اتفاق برای طرفداران این سری بسیار خوشحال کننده ست. مخصوصا با انتشار این بازی برای PC خوشحالیمون دو چندان شده!
بازی دیروز در تاریخ 96/08/23 در استیم منتشر شد.

امیدوارم دوستداران این بازی در این تاپیک تجربیات خودشون رو به اشتراک بذارن.
f2c_8c2dcb9b-303d-44f0-b179-9476802a543e.jpg

در پائین برخی از تصاویر منشتر شده در شبکه استیم رو مشاهده می کنید.

qpc8_ss_94cbf24a87accdf0f2584f23ffdf40b97fb90069.600x338.jpg

hoak_ss_485d72c476ab05f820cd5753ca76815540d3a782.600x338.jpg

xt9d_ss_b90276cd2384216066dd7ae49728686faefc6a17.600x338.jpg

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:
Processor: Intel i3 3rd-Generation 2.9GHz
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
در نوع خودش میشه گفت پدر بازیهای rpg بود. یه مدت رو سیستم داشتمش با شبیه ساز بازی میکردم...یادش بخیر صبح تا شب تو بازی تخم مرغ جور میکردم مخ دختر می فروش شهرو بزنم:D... نخ داده بود ولی من تو بازی دیگه آدم سابق نبودم:)):D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
شما بازی کردیش؟ چطوره بازیش؟
بعد اون نسخه ی Back to nature روی PS1، دیگه هیچ کدوم چنگی به دل نمیزدن.
به نظرم Stardew valley بهتره...البته نسبت به عکس هایی که از Harvest moon دیدم.
هر چی نسخه جدید بده، به back to nature نمیرسه

Sent from my iPhone using Tapatalk
در نوع خودش میشه گفت پدر بازیهای rpg بود. یه مدت رو سیستم داشتمش با شبیه ساز بازی میکردم...یادش بخیر صبح تا شب تو بازی تخم مرغ جور میکردم مخ دختر می فروش شهرو بزنم:D... نخ داده بود ولی من تو بازی دیگه آدم سابق نبودم:)):D

دوستان بالاخره امروز فرصت کردم و حدودا یک ساعتی بازی کردم.
بازی به محض شروع شدن شما رو وارد روند بازی می کنه. چون وظایف رو پُشت سر هم انجام می دادم، واقعیت رو بخواید خودم متوجه نشدم کِی یک ساعت گذشت! :D

بازی در مورد یک شخصی (مرد یا زن، انتخاب با شماست) هست که به دلایل نامشخص (فعلا مشخص نیست)، وارد یک جزیره کوچیک شده که اکثر ساکنینش به دلیل وقوع یک طوفان بزرگ، از جزیره رفتن و فقط تعداد کمی تو جزیره موندن.
در شروع بازی یک خانم دکترِ مهربون :D (که یحتمل می تونه در آینده گزینه مناسبی برای تشکیل خونواده باشه:D) بنده رو زیر یک درخت به شکل داغون و متلاشی پیدا می کنه و بهم سر و سامون می ده! :D (اینطور که این خانم دکتر گفته بود، انگاری یه دُختری من رو کِشون کِشون بُرده بود دَم مطب ایشون و بعد رفته:D)
این خانم دکتر، یک زمین زراعی متروکه بهم معرفی می کنه تا بتونم اونجا رو آباد کنم! :D حالا در ادامه داستان های دیگه رُخ می ده که باید طِی کنید.
تا اینجا بازی روند جالبی داشته و من خوشم اومده! :D فعلا مپ وسعت زیادی نداره، ولی احتمالا بزرگ تر می شه، چون مسیرهایِ بسته توش دیدم!
در ضمن، چهار عدد کلم هم بَرداشت کردم! :D کلم ها به صورت رندم سبز و بنفش در میان! :D

در مورد گیم پلی:
کُل بازی با ماوس هست! یعنی کافیه لَم بدید و با یک دست بازی کنید! :D دیگه مثل BTN نیازی نیست هِی آیتم ها رو از تو کوله پُشتی انتخاب کنید! اگر روی یک زمین خاکی چپ کلیک کنید، خودش اونجا رو شخم می زنه و اگر مجددا همونجا رو کلیک کنید، گزینه برای کاشت بذر میاره و اگر مجددا کلیک کنید، خودش آب میده! :D خیلی راحت شده و وقتتون گرفته نمی شه.
بازی دارای سطح توانائیه و اگر خیلی کار کنید خسته می شید. میزان انرژی به صورت چند قلب تو صفحه اصلی نمایش داده می شه.
بازی مثل HM: MTN دارای یک سری ماموریت های مخفی هم هست که در طول بازی باید بهش برسید. در ضمن، هرجائی که دوست داشته باشید می تونید بازی رو ذخیره کنید.
حالا نکاتی دیگه هم داره که باید بیشتر برم جلو ببینم چه خبره! :D
تو این هَیاهوی زندگی، واقعا چنین بازی آرامش دهنده ست. :D راضی ام ازش.

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام.من تویه بازی همون اولش یه مشکل دارم وقتی اون دختره مزرعه رو نشونم میده و دونه ها رو که میکارم میخواد بهم آبپاش بده هیچ اتفاقی نمیوفته .منم همه کلید هایه صفحه کلیدو زدم ولی چیزی نمیشه دوتا شون همونطوری وایستادن.لطفا اگه کسی میدونه راه حل مشکلم چیه کمکم .کنه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام.من تویه بازی همون اولش یه مشکل دارم وقتی اون دختره مزرعه رو نشونم میده و دونه ها رو که میکارم میخواد بهم آبپاش بده هیچ اتفاقی نمیوفته .منم همه کلید هایه صفحه کلیدو زدم ولی چیزی نمیشه دوتا شون همونطوری وایستادن.لطفا اگه کسی میدونه راه حل مشکلم چیه کمکم .کنه
سلام دوست عزیز.
اول خدمت شما عرض کنم، بازی احتیاجی به کیبورد نداره و شما می تونید فقط با ماوس بازی کنید.
در مورد قضیه آبپاش هم حقیقتش حضور ذهن ندارم آیا من کاری انجام دادم که بهم آبپاش رو داد یا خیر! :D خیلی سریع رفتم جلو! :D
نمی دونم والا... :-? چون بازی رو زیاد جلو نرفتید و تازه شروع کردید، اگر مقدوره از اول بازی کنید ببینید رد می شه این قسمت یا نه... :-?

meysam0098

کاربر سایت
Nov 27, 2017
1
سلام رفقا بازیش خیلی سرگرم کنندست ،من الان زمستون سال اولشم
تو اسطبلم 2 گاو،1 گوسفند،1 خر ،1 اسب دارم
تو مرغداری هم 5 تا مرغ
خونه رو هم بزرگش کردم
پتک و تبر و... همرو ی بار ارتقا دادم
قسمت ساحل دریا هم واسم باز شده
ی سگ و گربه هم دارم
تو معدن هم تا مرحله 56 رفتم
بیشتر خونه ها رو هم تعمیر کردم
من به جای موس از دسته بازی استفاده میکنم

Attachments

• 1.png
    1.png
    1.8 MB · مشاهده: 17
  • 2.png
    2.png
    260.1 KB · مشاهده: 15
  • 3.png
    3.png
    425.3 KB · مشاهده: 12
  • 4.png
    4.png
    314.8 KB · مشاهده: 12
  • Like
Reactions: raya2

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام دوست عزیز.
اول خدمت شما عرض کنم، بازی احتیاجی به کیبورد نداره و شما می تونید فقط با ماوس بازی کنید.
در مورد قضیه آبپاش هم حقیقتش حضور ذهن ندارم آیا من کاری انجام دادم که بهم آبپاش رو داد یا خیر! :D خیلی سریع رفتم جلو! :D
نمی دونم والا... :-? چون بازی رو زیاد جلو نرفتید و تازه شروع کردید، اگر مقدوره از اول بازی کنید ببینید رد می شه این قسمت یا نه... :-?
میدونم که با موس بازی میشه ولی چون هیچ کاری نمیشه کرد من صفحه کلید رو هم امتحان کردم.چند بازی رو هم چند بار از اول اجرا کردم حتی یک نسخه دیگه دانلود کردم ولی مشکلم حل نشد

Silver storm

عضو جدید
May 11, 2022
1
دوست عزیزمن اولاش گیر کردم ،تبرو از همسایه قرض گرفتم درختاروهم قطع کردم اما کلنگ ندارم همه ی راهام بستست بذرم ندارم، خانم دکترم رفته ،نمیدونم حالا باید چیکار کنم ،میشه راهنمایی کنید؟🤔

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر