Hard های 20 و 120 گیگابایتی

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام من چند روز پیش رفتم پاساژ لباف هارد 120 قیمت گرفتم 73000 تومان پولوم شده تو قوطی خودش .
حالا تصمیم دارم بگیرم کسی میتونه در مورد اصل بودنش و در هنگام خریدش به چه چیزهایی دقت بدم منو راهنمایی کنه چون تا حالا هارد نخریدم از اون جهت میگم مثلا :
شکل و شمایل قوطیش ، نحوه هولوگرام و ... اگر بگید رفتم خریدم ;)
تشکر.

idn

کاربر سایت
Jun 8, 2010
10
فروشش به کسی ضرر نمی رسونه...
اما شما بهتر هست یک دور قوانین سایت رو مرور کنید.
شما اگر خریدار جنسی هستید،می تونید عضو گروه پرمیوم بشید و تاپیک در بخش بازارچه ایجاد کنید.

هاردهای موجود در بازار الان 20-120-250 هست.
20 اگر داخل بازار پیدا کنی حدودا 30-40 هزار تومانه...
120 قیمتش حدودا 80 هزار تومانه و 250 هم حدودا 110 هزار تومانه...

ممنون دوست من
شاید یکی مثل من به نون شبش محتاج باشه اونوقت پول واسه اکانت پرمیوم از کجا بیاره :blushing:

خود شما گفتی هارد 60 داریم
صفحه دوم تاپیک
خواهشا اگر جایی دیدید اطلاع بدبد (دست دو)

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان یکی واسه من مفهمو هار هک شده و نشده رو توضیح بده

با تشکر
هک نشده که یعنی اورجینال و خود MS این هارد ها رو ارائه میکنه سازندشون فکر کنم سامسونگ بود و برای XBOX ساخته میشن درست نمیدونم-(قاب و پارتیشن و همش توسط MS هست)

هارد های هک شده،هارد های لب تاب هستند -بعضی مدلها رو میشه توسط برنامه تغییراتی روش انجام داد تا توسط XBOX شناسایی بشن- تقریبا اکثر هارهای هک شده که از خارج میان ایران کیفیتشون اشغاله و زود میسوزه-بهترین مدل که میتونه با هارد اورجینال رقابت کنه مدل هارد وسترن هست .

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
هارد های 3.5 اینچی وسترن رو میشه به راحتی قابل استفاده با 360 کرد ، من 250 وسترن رو تقریبا 9 یا 10 ماه پیش 60 هزار تومن خریدم و از اونجایی که قاب هارد هم نداشتم (کنسولم آرکیده ) کابل ساتا و پاورشو مستقیم از روی برد و محل اتصال کانکتورش گرفتم و هارد رو هم داخل کنسول روی درایو فیکس کردم ، خیلی هم راحته ، خطری نداره و تا حالا هم گزارشی مبنی بر بن شدن دستگاه به خاطر هارد های به اصطلاح هک شده وجود نداشته.
کمی حوصله و ذوق به خرج بدید با کمتر از 60 تومن صاحب 250 گیگ هارد بشید. ;)

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
کمک در مورد اتصال هارد

آیا مطمئنید می توان هارد های معمولی را به XBOX زد ؟ من هارد 250 وسترن با کابل ساتا در اختیار دارم چگونه آنرا به کنسولم وصل کنم ؟ کنسول من آرکیده. شنیدم باید فرمت هارد FAT32 باشه . لطفاً راهنمایی کنید.

moeino

کاربر سایت
May 6, 2011
26
نام
معین
سلام دوستان عزیز من یه اسلیم 4 گیگ دارم میخام یه هارد براش بخرم میخاستم بدونم شما نمیدونید چنده و میخام بدونمکه اسلیمم هارد 120 داره یا نه فقط 250 داره کسی ساتی میدونه میفروشه ممنون میشم بگه تا ببینم چنده .

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
سلام دوستان عزیز من یه اسلیم 4 گیگ دارم میخام یه هارد براش بخرم میخاستم بدونم شما نمیدونید چنده و میخام بدونمکه اسلیمم هارد 120 داره یا نه فقط 250 داره کسی ساتی میدونه میفروشه ممنون میشم بگه تا ببینم چنده .

دوست من اسلیم هارد 120 نداره فقط 250 داره . ولی یه جایی میشناسم که اگه بخوای قاب هاردهای 360 معمولیا رو در میاره و هارد بدون قاب رو به دستگاهت وصل میکنه بدون هیچ مشکلی . اگه خواستی پیام بده .

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
من 2 ماه پیش یه 120 گرفتم 80 هزار اصل که نیست ولی تا حالا مشکلی باهاش نداشتم.......
از مقایسه یه 20 اصل و اونی که گرفتم فهمیدم که روی قسمت پورت هاردی که اصله نوشته Microsoft ولی روی 120 هیچی ننوشته و دور هارد اصل مثل روی درب کنسول های پریمیوم فلزیه براقه

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
دوستان یک سوالی داشتم!
این هاردهای هک شده که تو بازار هستند رو فقط از رو رنگشون میشه تشخیص داد؟
تفاوتشون دقیقا چیه با هارد های اورجینال ؟ آیا باعث بن شدن میشن؟ رو سرعت اجرا شدن بازی تاثیر میذارن ؟
ممنون!

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
دوستان یک سوالی داشتم!
این هاردهای هک شده که تو بازار هستند رو فقط از رو رنگشون میشه تشخیص داد؟
تفاوتشون دقیقا چیه با هارد های اورجینال ؟ آیا باعث بن شدن میشن؟ رو سرعت اجرا شدن بازی تاثیر میذارن ؟
ممنون!

از روی رنگ و اون نوار استیل که دور هارد اورجینال وجود داره میشه تشخیص داد.تفاوت خاصی از نظر کارایی با اورجینال نداره فقط اورجینال بگیری خیالت از همه نظر راحت تره. و غیر اورجینال ممکنه بسوزه!
غیر اورجینال ها نه باعث بن شدن میشن و نه رو سرعت اجرای بازی تاثیر داره من هردوش رو امتحان کردم.

Slim 4gb

کاربر سایت
May 26, 2011
21
نام
معین
دوستان اگه سایت سی4 برین اون بالا یه قسمتی هست که لوازم جانبی xbox زده قیمتشو هارد اسلیم 20 - 60 - 120 - 250 بیشترینش که 250 زده 49 دلار .

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان ببخشید یکی لطف میکنه به توضیح بده که از کجا باید بفهمم که هارد اصل مایکروسافته یا هک شدس(از روی ظاهر رو قوطی رو میگم)؟؟اخه به 120 میخوام ولی حتما میخوام واسه مایکروسافت باشه
ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر