Hands On کنسول Wii U توسط من

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان
بالاخره بعد از چند روز تاخیر این ویدئو رو تهیه کردم و از قسمت های مختلف شامل Setting و MiiVerse و Nintendo eShop فیلم برداری کردم
ابتدا یک سری توضیحاتی بدم
من میزان شارژ گیم پد رو تست کردم حدود 2.45 الی 3 ساعت طول میکشه که گیم پد شارژ بشه و حدود 5 ساعت طول میکشه که شارژش کاملا خالی بشه که با پایین آوردن نور صفحه تا 6 ساعت هم میشه
اوایل اصلا نمی تونستم با گیم پد ارتباط برقرار کنم چرا که قبلا با دسته PS3 بازی میکردم و به اون عادت داشتم اما به مرور زمان گیم پد رو راحت تر درک کردم
دمو ریمن رو باهاش تست کردم و اوایل بازی بازی کردن به نظرم سخت اومد اما بعد از کمی باز کردن تازه فهمیدم قلق گیم پد چیه :d
دمو بازی ریمن روی 1080P اجرا میشه و گرافیکش واقعا محشره و میتونم بگم عمرا روی کنسول های دیگه 1080 اجرا بشه و امکاناتی که روی Wii U هست روی کنسول های دیگه دیده بشه
البته PS3 چون SixAXis داره احتمالا بتونه بخشی از این قابلیت ها رو داشته باشه
از بازی بگذریم برسم به کنسول
کنسول بعد از 7 ساعت روشن موندن به هیچ عنوان داغ نکرد و این خیلی عالیه کنسول واقعا بی صداست و وقتی دیسک رو داخلش قرار میدی صدای زیادی نداره
لودینگ بازی ها مثل PS3 و 360 هست البته به خود بازی هم بستگی داره که چقدر لودینگ داره
تاچ گیم پد توی بازی اوایل اذیت میکرد چون بلد نبودم چجوری باید بازی کنم و فکر کنم یکی از مورد هایی که خیلی از گیمر ها موقع ببازی با گیم پد باهاش برخورد کنن همینه
تقریبا میشه گفت برای استفاده از گیم پد باید از دست راست استفاده کنی و بعد از استفاده دوباره گیم پد رو بگیری
تقریبا میشه گفت هر بازی ای انگار قلق خاص خودش رو داره چیزی که من توی Wii دیده بودم اما این پیچیده تر هست
به نظرم یکی از دلایلی که ملت سمت Wii اومده بودند سهولت استفاده بود که wii U به نظرم این گزینه رو نداره
توی این ویدئو فعلا از هیچ بازی ای استفاده نکردم و گذاشتم توی یک ویدئو مجزا اونو قرار بدم همین جوریش ویدئو 390 مگ شد :|
توی ویدئو سوتی کم ندادم :d خلاصه ببخشید اگر بد شده
صدام هم یک مقدار بد میافته تو فیلم ها خلاصه موقع دیدن بررسی صدا رو ببندید یک وقت سر از بیابون در نیارید :d

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
منتظر ویدو هستیم>:d<
100 درصد ps3 و 360 نمی تونن ریمن رو روی 1080 اجرا کنن:dاورجینز روی 720 بود:d
مهدی یک گزینه ای هست که wii u رو ریبوت می کنی و می تونی بازی های wii رو روش اجرا کنی زلدا بذار روش یک ویدو بذار ازش:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
منتظر ویدو هستیم>:d<
100 درصد ps3 و 360 نمی تونن ریمن رو روی 1080 اجرا کنن:dاورجینز روی 720 بود:d
مهدی یک گزینه ای هست که wii u رو ریبوت می کنی و می تونی بازی های wii رو روش اجرا کنی زلدا بذار روش یک ویدو بذار ازش:d
برای اجرای قسمت Wii نیاز به wii Remote هستش و بازی ارجینال که متاسفانه هیچ کدومشو ندارم :|
بنیامین یک لحظه فکر کردم اکانت قبلیت باز شده :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
اصل دیگه
ویدو کی اپلود می شه
اره دیگه دنبال ارجینالش هستم
ویدئو رو یک بار آپلود کردم وسطا خراب شد دوباره دارم آپلود میکنم الان 60 درصدش رفته اگر مشکلی پیش نیاد تا یک ربع دیگه آماده هست

دوباره آپارات مسخره بازیش گل کرد :|
آپلود میکنم تو مدیا فایر لینک میزارم تا دانلود کنید

---------- نوشته در 04:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:25 PM ارسال شده بود ----------

ویدئو قرار گرفت

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دیدم. خوب بود. I waiting 4 next episode of ortegoli's unboxing !:d

داداش وقت یه چیزی صدات چرا تو 2تا کلیپ با هم فرق داشت؟!:-//:) در ضمن مقداری هم بپق زدی که به بزرگیمون:>;;) میبخشیم!:d
راستی این زامبی-یو بخش آنلاین هم داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر