Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من تازه میخوام این کالکشن رو شروع کنم به ترتیب باید از کدوم نسخه شروع کنم

بعدش چرا دو تا 3هست
به ترتیب از یک شروع کن. هیلو ریچ وقایع قبل از هیلو ١ هست فکر کنم یعنی prologue هست ولی به ترتیب انتشار بری داستانش جذاب تر میشه برات.
هیلو ٣ یکیش هیلو odst هست که درواقع dlc هیلو ٣ هست.

• Like
Reactions: Roozbeh7

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,348
نام
مــاکــان
امروز CE Anniversary دوباره تموم کردم.
با گیم پد هم بازی کردم و با گرافیک اورجینال(ریمستر خاموش کردم) خلاف دفعه قبل.
تفاوتش با یکی 2سال پیش که برای بار اول نسخه ای از halo بازی میکردم یک دنیا بود.
خیلی قدیمترها همیشه نسبت به Halo دافعه داشتم، حتی یادم دیسکهای نسخه اول و بعد دوم که برای ویندوز ویستا اومده بود رو هم خریدم ولی هیچوقت جلوتر از منوی بازی نرفتم.
اونموقع دوران CS، COD و مابقی شوترها بود و منم مجذوب در اونها.
فرصتی برای تست یک شوتر کنسولی پرباگ و گلیچ و کنترل عجیب نبود.(پورت PC نسخه دوم خیلی داغون بود)

اما این سری طبق معمول خودم غرق لور و دنیای halo کردم (کتاب،کمیک، هرچی که بود و هست و تونستم پیدا کنم).
با وجود بک ترکینگ و اسپان بینهایت تو مراحل آخر، باید بگم از ذره ذرش لذت بردم.
قدیما از من یکی میپرسید میگفتم شاید Halo برای کنسول FPS خوبی باشه ولی روی PC به حساب نمیاد، خب چون تجربش نکرده بودم.
اما الان میگم که اگر بصورت "یک پکیج" در نظر بگیریم (یعنی گیم پلی،شخصیت پردازی، لور و...) بهترین FPS حداقل برای من یکی هست که تجربه کردم.

Half Life میزاریم کنار، اون دست نیافتنیه.
بعد از HL تا قبل این میگفتم Mass Effect (اگه عناصر RPG بزاریم کنار) ولی، الان واقعا نمیتونم بینشون انتخاب کنم.
خیلی دوست دارم بگم Halo ولی باز تکه هایی از ME یادم میاد، 2دل میشم.
برای همین بعد Half Life مقام اول میدم به جفت ME و Halo :-bd:D

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
امروز CE Anniversary دوباره تموم کردم.
با گیم پد هم بازی کردم، خلاف دفعه قبل.
تفاوتش با یکی 2سال پیش که برای بار اول نسخه ای از halo بازی میکردم یک دنیا بود.
خیلی قدیمترها همیشه نسبت به Halo دافعه داشتم، حتی یادم دیسکهای نسخه اول و بعد دوم که برای ویندوز ویستا اومده بود رو هم خریدم ولی هیچوقت جلوتر از منوی بازی نرفتم.
اونموقع دوران CS، COD و مابقی شوترها بود و منم مجذوب در اونها.
فرصتی برای تست یک شوتر کنسولی پرباگ و گلیچ و کنترل عجیب نبود.(پورت PC نسخه دوم خیلی داغون بود)

اما این سری طبق معمول خودم غرق لور و دنیای halo کردم (کتاب،کمیک، هرچی که بود و هست و تونستم پیدا کنم).
با وجود بک ترکینگ و اسپان بینهایت تو مراحل آخر، باید بگم از ذره ذرش لذت بردم.
قدیما از من یکی میپرسید میگفتم شاید Halo برای کنسول FPS خوبی باشه ولی روی PC به حساب نمیاد، خب چون تجربش نکرده بودم.
اما الان میگم که اگر بصورت "یک پکیج" در نظر بگیریم (یعنی گیم پلی،شخصیت پردازی، لور و...) بهترین FPS حداقل برای من یکی هست که تجربه کردم.

Half Life میزاریم کنار، اون دست نیافتنیه.
بعد از HL تا قبل این میگفتم Mass Effect (اگه عناصر RPG بزاریم کنار) ولی، الان واقعا نمیتونم بینشون انتخاب کنم.
خیلی دوست دارم بگم Halo ولی باز تکه هایی از ME یادم میاد، 2دل میشم.
برای همین بعد Half Life مقام اول میدم به جفت ME و Halo :-bd:D
یادمه منم اولین بازی ای که برای x360 خریدم هیلو 3 بود و cod world at war، بعد یه بچه 13 12 ساله بودم، چی حالیم میشد از داستان و lore و بکگراند استوری و این چیزا :)) 4 5 دیقه بازی کردم گفتم خدایا این چه آشغالیه(فروشنده کلی تعریفشو کرده بود)، این مسئله برا هیلو ریچ و هیلو 4 هم برام تکرار شد، هر کاری میکردم بعد 10 دیقه دیسک بازیو درمیاوردم از کنسول و باهاش فریزبی بازی میکردم :D یه 10 سالی حدودا گذشت و پارسال مسترچیف کالکشن رو گفتم بذار یه امتحانی کنم، نشستم از نسخه یک شروعش کردم و با خودم گفتم لعنت بهم که این همه سال همچین دنیایی رو بخاطر کج سلیقه ایم از دست داده بودم، تجربه بازی به عنوان یه پکیج، خیلی لذت بخش بود برام.
خلاصه که اگر کسی بازی نکرده این سری رو حتما حتما تجربش کنه و مطمئن باشه عاشق این سری میشه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,348
نام
مــاکــان
یادمه منم اولین بازی ای که برای x360 خریدم هیلو 3 بود و cod world at war، بعد یه بچه 13 12 ساله بودم، چی حالیم میشد از داستان و lore و بکگراند استوری و این چیزا :)) 4 5 دیقه بازی کردم گفتم خدایا این چه آشغالیه(فروشنده کلی تعریفشو کرده بود)، این مسئله برا هیلو ریچ و هیلو 4 هم برام تکرار شد، هر کاری میکردم بعد 10 دیقه دیسک بازیو درمیاوردم از کنسول و باهاش فریزبی بازی میکردم :D یه 10 سالی حدودا گذشت و پارسال مسترچیف کالکشن رو گفتم بذار یه امتحانی کنم، نشستم از نسخه یک شروعش کردم و با خودم گفتم لعنت بهم که این همه سال همچین دنیایی رو بخاطر کج سلیقه ایم از دست داده بودم، تجربه بازی به عنوان یه پکیج، خیلی لذت بخش بود برام.
خلاصه که اگر کسی بازی نکرده این سری رو حتما حتما تجربش کنه و مطمئن باشه عاشق این سری میشه :D
دقیقا آدم میمونه اینها تو 2001 همچین دنیایی برای بازی پایه ریزی کردن.
منم دفعه اول همین 2سال پیش که بازی کردم، اول 1 ساعت بازی کردم و مرحله اول رد کردم بعد گذاشتمش کنار.
دوباره به اجبار رفتم سمتش و چه کار خوبی کردم که بیخیال نشدم.

پیشنهادم به اونهایی که میخوان تازه شروع کنن، اول کتاب Fall of Reach (اولین کتاب دنیای Halo هست) بخونین که در مورد خود شخص مستر چیف قبل از اتفاقات نسخه اول هست.
ربطی به اتفاقات Halo Reach نداره، پس بدون خطر اسپویل ریچ راحت بخونینش.
خیلی هم جذابه، بعد CE بازی کنین و چندین برابر لذتش ببرین.

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
من هم چون آشنایی با سری نداشتم قبل از تهیه روی استیم نسخه Reach رو کرکی زدم و اصلا جذبم نکرد بعد یکی دو ساعت بازیو پاک کردم و بیخیال خرید بازی شدم.
این احساس رو داشتم ناگهانی افتادم وسط یک سری وقایع و از همه چیز بی خبرم و اینکه گان پلی بازی برخلاف سایر شوترها برام زیاد لذت بخش نبود.
با چیزایی که گفتی وسوسه شدم یه شانس دیگه بهش بدم و نمیدونم اصلا نسخه خوبی رو برای شروع انتخاب کرده بودم یا نه.

• Like
Reactions: TeTration

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,348
نام
مــاکــان
من هم چون آشنایی با سری نداشتم قبل از تهیه روی استیم نسخه Reach رو کرکی زدم و اصلا جذبم نکرد بعد یکی دو ساعت بازیو پاک کردم و بیخیال خرید بازی شدم.
این احساس رو داشتم ناگهانی افتادم وسط یک سری وقایع و از همه چیز بی خبرم و اینکه گان پلی بازی برخلاف سایر شوترها برام زیاد لذت بخش نبود.
با چیزایی که گفتی وسوسه شدم یه شانس دیگه بهش بدم و نمیدونم اصلا نسخه خوبی رو برای شروع انتخاب کرده بودم یا نه.
از لحاظ داستانی که بهترین انتخاب هست، چون Reach داستانش قبل از نسخه اول(Combat Evolved) اتفاق میفته.

در مقابل از لحاظ زمان ساخت بعد 3گانه اول ساخته شده، یعنی در واقع Reach آخرین بازی ساخته شده توسط بانجی و یک پیش درآمد هست.

من خودم دوست ندارم اینطوری بازی /فیلم/کتاب و... تجربه کنم، دوست دارم براساس سال ساخت یکی یکی بازی کنم و همون تجربه ای داشته باشم که طرفدار قدیمی سری داشته.
بنظرم حیف میشه که بلوغ کامل بانجی در ساخت سری همون اول کار تجربه کرد، میزارمش برای آخر کار و هم اینکه انگیزه مضاعفی بشه برای تموم کردن باقی سری.
==========
اما خب در شرایطی مثل الان که ارتباطت با دنیای Halo قطع هست، شاید یک محرک خیلی خوبی باشه برای استارت، چون داستان خیلی حماسی و زیبایی هم داره.
اما خودت باید آماده کنی، که بعد اون میری شماره اول بازی میکنی که خب از لحاظ گرافیک و... ابتدایی تر هست.

من همین چند روز پیش نسخه اول تموم کردم، با این حال بعنوان یکی که 2سال نمیشه طرفدار سری شده، قول میدم هرنسخه از بازی اگه تموم کنی عاشق سری میشی.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
reach کنار 3 جز بهترین سری های هیلو ان و اتفاقا داستان ریچ پیش درآمد این مجموعه است و بهترین نسخه رو برای شروع انتخاب کرده بودی :)) یکم بهش زمان بده داستانش کم کم خودشو نشون میده و توضیح کاملی میده بهت از دنیایی که توشی :D

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
خوب به لطف گیم پس دارم کالکشنو میرم از ریچ شروع کردم الان وسطای ۳ام هیلو ۳ واقعا عالیه..۲ هم خیلی خوب بود تا الان به ترتیب بهترین واسم اول ۳ بعد ۲ بعد ریچ و آخر ۱ بوده...برخلاف خیلیا که با ریچ خیلی حال کردن من زیاد خوشم نیومد ازش ولی ۲ و ۳ واقعا عالین بعد این همه مدت هنوز لذت بخش و زیبان امیدوارم odst و ۴ هم خوب باشن...تعریف ۴ رو زیاد شنیدم..

• Like
Reactions: a.messi10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر