Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بازی به شدت مفت هست رو استیم کل پکیج کاملا مفت :D

البته برای ریجن روسیه مفته! تو آرژانتین رسما 3 برابر روسیه هست!
آدم نمیدونه الان بگیره یا صبر کنه یک مدتی! نمیدونم این افزایش قیمت بنزین الان دلار هم زیاد میشه دیگه...

• Like
Reactions: RoCoCo

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
توی آرژانتین وضعیتش افتضاحه:D باید کوچ کنیم به روسیه که ارزونه:D
البته برای ریجن روسیه مفته! تو آرژانتین رسما 3 برابر روسیه هست!
آدم نمیدونه الان بگیره یا صبر کنه یک مدتی! نمیدونم این افزایش قیمت بنزین الان دلار هم زیاد میشه دیگه...

تو روسیه زیادی خوبه اخه :D انقدر خوب بود که همین چند دقیقه پیش خریدم بازی رو :Dکل پکیج همش 11.33

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
مرسی. آره منظورم داستانی بود
این انیمیشن ها ربطی به گیم هم دارن؟ اگ اره و اسماشونو میدونی لطف کن بگو ببینیم. البته من فک کنم یه مینی سریال دیده باشم
راستیش یادم نمیاد بزن دانلود انیمیشن halo هر چی اومد دانلود کن انیمیشنا تقریبا همشون قبل از ریچ اتفاق میافتدن و اینم بگم زیاد داستانای مهمی ندارن همون بازی هارو بازی کنی داستان کامل دستت میاد انمیشینا یه سری اطلاعات فرعی بیشتر در مورد شخصیتا و وقایع میدن خوده بازی halo wars 1 هم کاتسینای بازی رو بهم چسبوندن یه انیمشن ازش ساختن اونم ببینی دیگه نیازی نیست halo wars رو دانلود کنی.

• Love
Reactions: hitman68

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497
این قیمت استیم به نظرم اشتباهه، الان تو ریجن برزیل قیمت Halo Reach تکی با قیمت کل کالکشن یکیه :|

ادیت: مثل اینکه اشتباه کردن یه سریا رو، قیمت بازی تو ریجن مکزیک 1000 دلار بود که درستش کردن :)) اینم صبر کنین احتمالا درست میشه

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
توی ترکیه بگیرید. کل پکیج 10 دلار!!! بیخود گرونتر نخرید تو روسیه.

HALO REACH روز 3 دسامبر منتشر میشه.
همش 1 دلاره :Dبرای 1 دلار برم ریجن ترکیه و برگردم سخت تره :D
این قیمت استیم به نظرم اشتباهه، الان تو ریجن برزیل قیمت Halo Reach تکی با قیمت کل کالکشن یکیه :|

ادیت: مثل اینکه اشتباه کردن یه سریا رو، قیمت بازی تو ریجن مکزیک 1000 دلار بود که درستش کردن :)) اینم صبر کنین احتمالا درست میشه
برزیل رو نمیدونم اما طبیعی هست که کالکشن ارزون تر باشه الان تو روسیه شما کل کالکشن رو جدا بخری 3884 روبل در میاد کلش میشه 725 :D التبه از این اشتباه ها زیاد شده اما روسیه و بقیه جا ها تا الان درست بوده اگرنه refund کرده بودن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
الان فقط Master Chief collection اضافه شد به لایبری!
یا کل بازی استیم دانلود میکنه و بعدش لانچر میاره بالا انتخاب کنیم کدوم بازی کنیم.
یا به ... میریم و کلیک که میکنیم روش میره از استور مایکرو بازیو اجرا میکنه.

خدایا همون اولی باش لطفا، بره رو استور مایکرو من ریفاند میکنم.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید

برزیل رو نمیدونم اما طبیعی هست که کالکشن ارزون تر باشه الان تو روسیه شما کل کالکشن رو جدا بخری 3884 روبل در میاد کلش میشه 725 :D التبه از این اشتباه ها زیاد شده اما روسیه و بقیه جا ها تا الان درست بوده اگرنه refund کرده بودن.
من رفتم اصلا سخت تر نبود.یه دلارم یه دلاره :D

• Like
Reactions: RoCoCo

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
الان فقط Master Chief collection اضافه شد به لایبری!
یا کل بازی استیم دانلود میکنه و بعدش لانچر میاره بالا انتخاب کنیم کدوم بازی کنیم.
یا به ... میریم و کلیک که میکنیم روش میره از استور مایکرو بازیو اجرا میکنه.

خدایا همون اولی باش لطفا، بره رو استور مایکرو من ریفاند میکنم.
الان دیدم تک تک اضافه شدن به لابرری. تو صفحه پری اردر بری نشون می ده که جلوی تک تکشون جداگانه نوشته in library

• Like
Reactions: m.d.makan

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497

کالکشن قیمتش با یه بازی برابر نیست، هر بازی قیمتش 10 دلاره به استثنای ODST که 5 دلاره. معلوم نیست چرا برای برزیل قیمتش رو با قیمت کالکشن کامل یکی کردن :|

Halo: The Master Chief Collection · AppID: 976730
Halo: Reach · SubID: 356043

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
در مورد قیمت‌گذاری بازی تو آرژانتین و برزیل اینا، به نظرم خیلی امیدی به درست شدنش نداشته باشید. چون گیرز 5 هم عینا همینه. تو روسیه به شدت مفت و تو آرژانتین به شدت گرون.

• Like
Reactions: kamyy

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
امروز بازی Halo: Reach به صورت همزمان در استیم و استور ماکروسافت در دسترس قرار خواهد گرفت !
زمان عرضه فک کنم بین 9 الی 10 شب به وقت ایران بشه
دقیقا راس 9:30 که به شدت منتظرش هستم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر