Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان دو تا سوال دارم اول از همه دیتایه بازی چند گیگ؟این دینتایی که میخوام بخرم 62گیگه کامله با آپدیته؟
سواله بعدیم من کد دانلوده ریجن 2 رو دارم دیتا بازی ماله ریجن1 ایا بازی اجرا میشه؟
ممنون

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام دوستان دو تا سوال دارم اول از همه دیتایه بازی چند گیگ؟این دینتایی که میخوام بخرم 62گیگه کامله با آپدیته؟
سواله بعدیم من کد دانلوده ریجن 2 رو دارم دیتا بازی ماله ریجن1 ایا بازی اجرا میشه؟
ممنون
این 62 ماله خوده بازیه. یه 20 گیگ هم آپدیت داره
آره میتونی دیتا رو بگیری. واسه وان فرقی نداره

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ممنون دوسته عزیز
آپدیت برایه اجرایه بازی الزامیه؟یا بدون انجام آپدیت هم میشه بازی کرد؟
اون آپدیت واسه بخش آنلاین بازی هست و اسپارتان اوپس و اینا
آنلاینش هم که کلا مشکل داره !
در اینصورت آپ نکنی مشکلی نداره

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اون آپدیت واسه بخش آنلاین بازی هست و اسپارتان اوپس و ایناآنلاینش هم که کلا مشکل داره !در اینصورت آپ نکنی مشکلی نداره
ممنون از پاسختون آخرین سوالم درسته اگر افلاین باشی اچیومنت نمیده تو وان؟کلا آچیومنت باز نمیکنه یا با اولین اتصال آچیومنتا و گیم اسکورایی که تو بازی در حالت آفلاین گرفتین بهتون میده؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
ممنون از پاسختون آخرین سوالم درسته اگر افلاین باشی اچیومنت نمیده تو وان؟کلا آچیومنت باز نمیکنه یا با اولین اتصال آچیومنتا و گیم اسکورایی که تو بازی در حالت آفلاین گرفتین بهتون میده؟
بعد از وصل شدن به لایو، اچیومنت هایی که گرفتید آزاد میشه.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان اگر NAT TYPE ایکس باکس هم OPEN‌باشه بازم آنلاینش مشکل داره ؟؟
راستی دوستان من تازه بازی رو شروع کردم ... چون اولین بارم هست بازی Halo انجام میدم از همون اولش شروع کردم . تو مراحل کلیدی برای هدف گرفتن انگار نداره درسته ؟؟
وقتی LB رو میگیرم روی دشمن هدف متمرکز نمیشه . تنظیمات خاصی داره ؟؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
راستی دوستان من تازه بازی رو شروع کردم ... چون اولین بارم هست بازی Halo انجام میدم از همون اولش شروع کردم . تو مراحل کلیدی برای هدف گرفتن انگار نداره درسته ؟؟
اره بستگی به isp ت داره.بعضی تفنگ ها با rs زوم میکنه

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید

دوست داشتی بیا کواپ بریم rs رو بزن بعضی از اسلحه ها زوم میکنه بعضیا هم نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر