Xbox Halo: The Master Chief Collection

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:
دوستان بالاخره تونستم به وسیله شیر کردن اینترنت چند دست مالتی پلیر بازی کنم،البته به سختی
Sent from my Microsoft Lumia using Tapatalk
چجوری شیر کردی اینترنت رو؟ یعنی چی؟
یه سوال,اگه من وقتی انلاینم,cd بازی تو دستگاه باشه ولی من اپدیت نکنم,دیگه تا اپدیت نشه نمی تونم افلاین بازی کنم؟ یا فقط نمیشه انلاین بازی کرد؟
اپدیتش رو میشه با pc گرفت؟

آخرین ویرایش:
چجوری شیر کردی اینترنت رو؟ یعنی چی؟
یه سوال,اگه من وقتی انلاینم,cd بازی تو دستگاه باشه ولی من اپدیت نکنم,دیگه تا اپدیت نشه نمی تونم افلاین بازی کنم؟ یا فقط نمیشه انلاین بازی کرد؟
اپدیتش رو میشه با pc گرفت؟

http://forum.bazicenter.com/thread89837

اگر اپدیت نفرمایید فقط نمیشه انلاین بازی کنید و باید کنسول را روی حالت افلاین بگذارید.
خیر باید به وسیله خود کنسول بگیرید

بچه ها هیلو یک مرحله که تو جزیره هستیم با ماشین دورش رو پاکسازی میکنیم بعدش یک ساختمونی هست میریم داخل که میره زیره زمین اونجا یکی از همین کاونت ها فرار میکنه میره در هم بسته میشه کورتانا هم میگه باید بری سیستم امنیتی رو کخ بریزی در بار بشه منم هر چی گشتم هیچی پیدا نکردم. میشه یک راهنمایی بکنید اینجا باید چیکار کنم؟

بچه ها هیلو یک مرحله که تو جزیره هستیم با ماشین دورش رو پاکسازی میکنیم بعدش یک ساختمونی هست میریم داخل که میره زیره زمین اونجا یکی از همین کاونت ها فرار میکنه میره در هم بسته میشه کورتانا هم میگه باید بری سیستم امنیتی رو کخ بریزی در بار بشه منم هر چی گشتم هیچی پیدا نکردم. میشه یک راهنمایی بکنید اینجا باید چیکار کنم؟
از اونجا بيا بيرون سوار يه وارتهاگ بشو شروع كن جزيره رو دور زدن،هر جا كاوننت ديدي بدون بايد همون جا رو بگردي(كاملاً غريزه اي عمل كن).;)

کاملا غریزه ای عمل کردم و راه رو پیدا کردم البته دیشب چنین ساعت بازی کرده بودم دیگه بیشتر کشش نداشتم.
نظرم تا الان درباره بازی فوق العاده هستش چندین بار میخواستم برم سمت هیلو یک و دو ولی همیشه با این بهونه که قدیمی هستند هر چی شاهکار بودن برای همون زمان بودن خودمو توجیح میکردم و سمتشون نرفتم ولی دیگه الان یکی از دوستان بازی رو بهم داد منم گفتم مفت باشه کوفت باشه بزنیم ببینیم چیه از وقتی که بازی رو شروع کردم تا چهار پنچ ساعت بکوب بازی کردم یگه اخرش به این مرحله ساحل رسیدم گیر کردم اصلا هر چی بازی میکنی دوست داری بیشتر بازی کنی گذر زمان رو حس نمیکنی اما گیمپلی بازی که ماله دوازده سال پیش هست طرحی مپ ها و لول دیزاین وحشتناک عالیه. محیط های خیلی بزرگ مرحله ای که میریم بازمانده ها رو نجات بدیم واقعا تاثیر گذار هست اصلا همچین وسعتی تو یک بازی به اصطلاح خطی برام غیر قابل درک بود یا مرحله ی که تو محیط برفی بین ما و کاونت ها جنگ میشه اصلا یک چیز فرای تصوره اون عظمت عملا میتونی با درست بازی کردنت از کشته بیشتر نیرو هات جلو گیری کنی .بهترین قابلیت ریمسترش هم همین سویچ گرافیکی هست واقعا حال میده میزنی میبینی wow چی بوده چی شده. داستان هم قبلا خونده بودم ولی الان داریم بازی میکنم در دل داستان قرار گرفتم شکوه و جلالش ده ها برابر هست.اون ابهت و محبوبیت حالا واقعا درک کردم

آقا این هیلو 2 چقدر خوبه,من odst,reach,halo4 رو بازی کرده بودم,این از همه شون بهتره,هیلو 1 باسم یکم تکراری بود ولی این یکی واقعا شاهکاره مخصوصا گرافیکش.شماره 3 و 4 و odst هم همینطوری ریمستر کردن؟ یه سواله داستانی:
این رباتا که اسپارک گیلتی 343 جزوشون بود دقیقا هدفشون چیه؟مگه نمی خوان هیلو رو فعال کنن؟مگه کاوننت ها هم همینو نمی خوان؟چرا با هم مشکل دارن؟
http://forum.bazicenter.com/thread89837

اگر اپدیت نفرمایید فقط نمیشه انلاین بازی کنید و باید کنسول را روی حالت افلاین بگذارید.
خیر باید به وسیله خود کنسول بگیرید
ببخشید ولی من چن روز پیش برعکسه اینو یکی بهم جواب داد!میگفت که مثله 360 نیست که اپدیتشو کنسل کنی بعد افلاین به بازی ادامه بدی,بعدشم گفت که اگه دیسک تو درایوت هم نباشه انلاین باشی وقتی افلاین شدی باز ازت اپدیتو می خواد چون بازی رو هاردت نصبه. بقیه نظری ندارن؟

هی تاپیک رو میارین بالا و داغ دلم رو تازه میکنید! نکنید این کار رو :(
تو کف این کالکشن موندم که موندم!!! پیداش نکردم!! شما از کجا پیدا کردید این رو؟!

آقا این هیلو 2 چقدر خوبه,من odst,reach,halo4 رو بازی کرده بودم,این از همه شون بهتره,هیلو 1 باسم یکم تکراری بود ولی این یکی واقعا شاهکاره مخصوصا گرافیکش.شماره 3 و 4 و odst هم همینطوری ریمستر کردن؟ یه سواله داستانی:
این رباتا که اسپارک گیلتی 343 جزوشون بود دقیقا هدفشون چیه؟مگه نمی خوان هیلو رو فعال کنن؟مگه کاوننت ها هم همینو نمی خوان؟چرا با هم مشکل دارن؟

ببخشید ولی من چن روز پیش برعکسه اینو یکی بهم جواب داد!میگفت که مثله 360 نیست که اپدیتشو کنسل کنی بعد افلاین به بازی ادامه بدی,بعدشم گفت که اگه دیسک تو درایوت هم نباشه انلاین باشی وقتی افلاین شدی باز ازت اپدیتو می خواد چون بازی رو هاردت نصبه. بقیه نظری ندارن؟

من دیجیتالی خریدم
---------------------------------------------------------------------------------------
هیلو 2 یکی از بهترین هیلوها هست. و جالب اینجاس خیلی ها هنوز تجربش نکردن.

شماره 3 و 4 و odst فقط افزایش رزولیشن و فریم داشتن.( نیازی به ریمستر کردن نبوده )
داستان:
http://forum.bazicenter.com/thread27727/
http://forum.bazicenter.com/thread52309/

دوستان من چند ساعتی هست که وان خریدم و به شما پیوستم این وانی که خریدم انحصاری halo هست توش یک دریم کد هست که همین بازی مستچیف کالکشن را داره حالا من سوالام اینه
ایا بعد از زدن ردیم کد باید بازی را کامل دنلود کنم ؟
دنلودش چند گیگ هست ؟
ایا راحت میشه اینکار را کرد یا باید و ی پ ا ن و شیر کردن اینکار را انجام بدم
اصلا بازیش چی هست انلاین یا افلاین
میخوام قبل از اینکه بازش کنم بدونم که اگه بدردم نخوره بفروشمش

دوستان من چند ساعتی هست که وان خریدم و به شما پیوستم این وانی که خریدم انحصاری halo هست توش یک دریم کد هست که همین بازی مستچیف کالکشن را داره حالا من سوالام اینه
ایا بعد از زدن ردیم کد باید بازی را کامل دنلود کنم ؟
دنلودش چند گیگ هست ؟
ایا راحت میشه اینکار را کرد یا باید و ی پ ا ن و شیر کردن اینکار را انجام بدم
اصلا بازیش چی هست انلاین یا افلاین
میخوام قبل از اینکه بازش کنم بدونم که اگه بدردم نخوره بفروشمش

مبارک باشه همشهری. امیدوارم از ازش لذت ببری
بعد از زدن کد میتونی دانلود کنی نیازی به *** نیست و قابلیت ریسیوم داره و بعد از چند درصد که دانلود شد میتونی شروع به بازی کنی
حجمش نزدیک به 60 گیگ هست که شامل هیلو 1 و هیلو 2 (ریمیستر) و هیلو 3 و هیلو 4 میباشد. موفق باشی

اقا تو تهران با هیچ isp نمیشه انلاین زد بازی رو؟
هیلو 3 از همه ی هیلو ها بهتر بود.یه جوری جنگ رو قشنگ حس میکردی داستانش کاملا هیجانی و جذابه.هیلو 2 هم خیلی خوب بازسازی کردن باسه کسی که بازی نکرده می تونه در حکمه هیلو 5 باشه,(شایدم بهتر).هیلو 1 یه ذره باسه من که قبلش چنتا هیلو بازی کرده بودم تکراری بود.هیلو 4 هم در حد هیلو هایه قبلی نبود یکم نسبت به گاردین دلسرد شدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or