Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
داداش من منکر حماسی بودن داستان نمیشم و این ک مشخصه داستان بازی حماسیه و اگه چیزی غیر از این بود باید تعجب میکردیم :D
ولی خب این حسی ک شما از خط موازی اربیتر و مسترچیف‌ گرفتی رو من نگرفتم و اصلا هیچ ارتباطی هم با شخصیت اربیتر برقرار نکردم و دلم میخواست مراحلش زودتر تموم بشه :D
من خودم خیلی از شخصیت مسترچیف خوشم اومد و اینکه ب عنوان ب ناجی بود و همیشه تو مواقعی ک هیچ امیدی نبود مسترچیف سر میرسید و همه چیز رو تغییر میداد و ب قول شما حماسه آفرینی میکرد ولی من منظورم از حماسی-احساسی دقیقا یچیزی مث کالاف بود ک اشک ادم رو در بیاره و مثلا شخصیت بازی جون خودش رو فدا کنه یا رفیق ادم جلوش بمیره یا اون جونش رو فدای ادم بکنه،شاید بهتر بود ک میگفتم فقط صحنه های احساسی تا منظورم رو ب درستی متوجه بشی ولی خب کالاف ب من حس حماسی-احساسی میداد و همچین صحنه هایی توی هیلو ۱ ۲ ۳ و ODST نبود اصلا و بخاطر اینکه خیلی از سال انتشارشون میگذشت برای من جالب نبودن و نتونستن منو جذب کنن،تو همون صفحه های قبل هم گفتم اینا رو ک دوستان دیگه گفتن هیلو ریچ و ۴ بیشتر بدرد من میخورن ک همینجورم شد،برای همینم بعد از بازی کردن کل مجموعه نتیجه گیری کلیم اینجور شد ک تا عمر دارم سراغ سه قسمت اول هیلو نمیرم :D اون هیلو ۵ رو هم قبول دارم واقعا تر زده بود حتی نسبت ب ۳ نسخه اول ک من خوشم نیومد ولی صرفا و فقط و فقط ب واسطه گیم پلی سریع و گرافیکش ب من بیشتر حال داد اما نسبت ب ۳ نسخه قبل اصلا عمق نداشت و ی داستان کشکی و پایان بندی مسخره ای داشت دقیقا عین گیرز ۵.
کلا این چیزا بیشتر سلیقه ای هست مثلا همین حس و ارتباطی ک شما با هیلو ۳ برقرار کردی رو من با نینجا گایدن ۲ برقرار کردم و با اینکه بازی خیلی قدیمی بود ولی عاشقش شدم و ازش لذت بردم و بنظرم از ۹۵ درصد بازی های تو سبک خودش ک ازون سال تا الان منتشر شدن هم چند سر و گردن بالاتره.
ولی خب شما هیلو ریچ رو برو چون وقتی از هیلو ۱ ۲ ۳ خوشت اومده صد در صد عاشق این بازی میشی،من خودم اصلا با سه نسخه اول حال نکردم ولی واقعا ریچ منو جذب کرد و صحنه ها و حرفای کرکتر ها رو بعد از تموم کردنش باز میرفتم تو یوتوب و نگاه میکردم.
پس ی نقطه مشترک داریم چون منم از بازی های فضایی خوشم نمیاد و همینجورم ک گفتم فقط ۳ نسخه از هیلو برام جذاب بود ولی دیگه در حد جواهر هم بهش نگاه نمیکنم خداییش :D برای من ی بازی خوب ب حساب میاد ک نسل بعد اگر ایکس باکس خریدم میرم تجربش میکنم(البته چاره ای هم ندارم چون شاخ انحصاری ایکس باکس هیلو هستش :D ) ولی بازیش اصلا برای من جوری نیست ک من رو مجبور ب خریده کنسول مایکروسافت کنه.
بازم میگم دوستان اینا همش سلیقه هستش و من هیچ پدرکشتگی با مسترچیف و فیل اسپنیر ندارم :D
من یادمه همون نسل قبل هم که اوج سری هیلو بود کمتر کسی پیدا میشد به نسبت بازی های دیگه با فضای هیلو ارتباط برقرار کنه. و خب ادم تا نتونه با فضای داستانی و منطق بازی هیلو ارتباط برقرار کنه اون حس حماسی - احساسی که میگی دنبالش هستی براش ناملموس میشه. بهمین خاطره بازی رو سعی داری با cod مقایسه کنی چون حس حماسی-احساسی که میگی توی اون فضا و منطق داستانی برات معنا پیدا میکنه در صورتی که مقایسه کردن این بازی با cod از این لحاظ بنظرم اشتباهه! :D
هیلو ریچ پارسال نبود توی کالکشن ها، یعنی بود ولی پولی بود! الان هم ایکس باکسم سوخته متاسفانه وگرنه بازی میکردم :D
در رابطه با بازی های علمی-تخیلی که تو فضا جریان داره متاسفانه باز هم نقطه مشترک نداریم! :D و هیلو بود که دیدم رو تغییر داد البته تا قبلش مثل شما اصلا خوشم نمیومد. بعد از هیلو اونقدر جذب این ژانر شدم که بعدش سری دد اسپیس رو رفتم ، الانم دارم سری مس افکت رو میرم! نسل قبل به این بازی ها اصلا نگاه نمیکردم! یعنی اینقدر هیلو تاثیر گذار بوده! :D

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من یادمه همون نسل قبل هم که اوج سری هیلو بود کمتر کسی پیدا میشد به نسبت بازی های دیگه با فضای هیلو ارتباط برقرار کنه. و خب ادم تا نتونه با فضای داستانی و منطق بازی هیلو ارتباط برقرار کنه اون حس حماسی - احساسی که میگی دنبالش هستی براش ناملموس میشه. بهمین خاطره بازی رو سعی داری با cod مقایسه کنی چون حس حماسی-احساسی که میگی توی اون فضا و منطق داستانی برات معنا پیدا میکنه در صورتی که مقایسه کردن این بازی با cod از این لحاظ بنظرم اشتباهه! :D
هیلو ریچ پارسال نبود توی کالکشن ها، یعنی بود ولی پولی بود! الان هم ایکس باکسم سوخته متاسفانه وگرنه بازی میکردم :D
در رابطه با بازی های علمی-تخیلی که تو فضا جریان داره متاسفانه باز هم نقطه مشترک نداریم! :D و هیلو بود که دیدم رو تغییر داد البته تا قبلش مثل شما اصلا خوشم نمیومد. بعد از هیلو اونقدر جذب این ژانر شدم که بعدش سری دد اسپیس رو رفتم ، الانم دارم سری مس افکت رو میرم! نسل قبل به این بازی ها اصلا نگاه نمیکردم! یعنی اینقدر هیلو تاثیر گذار بوده! :D

بخدا منم دارم همینو میگم از دیروز :D

این دوستمون دقیقا جوابی ک منظور من بود رو داد:
فاز هیلو با شوترهای نظامی خیلی فرق داره :D به جای صحنه های سینمایی، مراحل عظیم با آزادی عمل بالا داره که باعث میشه یه حس خفنی موقع بازی کردن به آدم دست بده. مثلا همین هیلو ۳ تو مرحله The Ark، یه چیزهایی هست که تو هیچ شوتر دیگه ای نیست :D البته با این چیزهایی که گفتی احتمالا از هیلو ۴ خیلی خوشت میاد، همین طور چند تا مرحله آخر Reach که اندازه کل سری CoD صحنه احساسی داره! :D

کلا من قبل از اینکه برم سراغ هیلو توقع صحنه های احساسی یا حتی همون احساسی -حماسی مث کالاف رو داشتم ولی خب اینجوری نبود و من فقط این حس رو
توی ریچ و 4 پیدا کردم تا حدودی.
در کل من با بازی فضایی هنوزم ک هنوزه ارتباط برقرار نمیکنم همین هیلو هم فقط با 3 نسخه ای حال کردم ک طرفدارا خوششون نیومده بود زیاد و معتقد بودن
حالت نظامی دارن:
از Halo Reach به بعد بازی کم کم بیشتر به کالاو و اینا شباهت پیدا میکنه:D که البته از دید طرفدارا یه نکته منفیه نه مثبت:D
پ.ن. خودتو آماده کن برا مرحله 9 بازی که بدترین مرحله تاریخ کل سری هست (نظر شخصی:D)
نهایت فضایی بودن ی بازی برا من باید در حد کیلزون باشه :D
البته بنظر من دد اسپیس ربطی ب هیلو نداره من خودم عاشق ژانر و اتمسفر دد اسپیس بودم البته 2 نسخه اول :D
مث افکت رو هم فقط نسخه 3 رو رفتم و روی حالت اکشن تمومش کردم نه RPG .

ولی واقعا ریچ رو هر جور میتونی بازی کن خیلی عالی بود تک تک اعضای نوبل تیم فوقالعاده بودن،کلا بازی همونی بود ک من قبل از انجام هیلو توقع داشتم :D
رو PC هم اومده اگه ایکس باکس نداری رو pc حتما تجربش کن.

• Like
Reactions: stanley

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
دوستان یکی لطف کنه بگه این halo3 odst داستانش چیه؟
فرقش با نسخه 3 چیه؟
از اونجا که از کالکشن واسه ماها که دیسک خریدیم حذف شده ارزش خرید جداگونه داره اونم 5 دلار؟
چند ساعت گیم پلی داره؟
در کل ارزش داره یا نه؟
در مورد ریچ هم یه توضیح بدید ممنون میشم.
10 دلارم قیمت داره.

اینم بگم که شماره اول و دارم میرم و خیلی خوشم اومده تا حالا.
خیلی از انتظارم بیشتر بوده بازی.

• Like
Reactions: dark souls

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
سلام دوستان...
من بعد مدتها خواستم سری halo رو بازی کنم...ولی الان halo 2 anniversary رو نصب کردم(نسخه یکش رو یادش به خیر 12 سال پیش بازی کردم)
یه ایرادی که توی بازی هست بازی زیرنویس داخل گیم پلی نداره و زیرنویس cut scene ها هم باز صدا و تصویر همزمان نیست...راستش داشتم تاپیکهای قدیمی رو توی سایتهای مختلف میخوندم مثل اینکه این مشکل توی نسخه های قدیم بازی هم بوده و در کمال تعجب هنوز رفعش نکردند!!!
میخواستم بدونم همه این مشکل رو دارند یا راه حلی برای رفعش وجود داره یا نه؟...چون بد اوی اعصابه!!!
ممنون.

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
سلام دوستان...
من بعد مدتها خواستم سری halo رو بازی کنم...ولی الان halo 2 anniversary رو نصب کردم(نسخه یکش رو یادش به خیر 12 سال پیش بازی کردم)
یه ایرادی که توی بازی هست بازی زیرنویس داخل گیم پلی نداره و زیرنویس cut scene ها هم باز صدا و تصویر همزمان نیست...راستش داشتم تاپیکهای قدیمی رو توی سایتهای مختلف میخوندم مثل اینکه این مشکل توی نسخه های قدیم بازی هم بوده و در کمال تعجب هنوز رفعش نکردند!!!
میخواستم بدونم همه این مشکل رو دارند یا راه حلی برای رفعش وجود داره یا نه؟...چون بد اوی اعصابه!!!
ممنون.
هر دوی این مشکلاتی که گفتی جزء known issue هایی هست که دو هفته پیش زمان عرضه Halo 2 anniversary روی PC اعلام کردن، یعنی همه این مشکلات رو دارن.
  • Subtitles are not present in campaign gameplay.
  • Subtitles are out of sync with audio when viewing cutscenes.
حالا چک نکردم ببینم تو این دو هفته رفعشون کردن یا نه، ولی با توجه به سابقه افتضاح 343 توی پچ کردن ایرادای بازی(هنوز هم Halo reach مشکلات صدا داره) بعید نیست هنوز هم وجود داشته باشه.
Campaign
  • On Xbox in Co-op multiplayer, the HUD will become off centered when zooming in.
  • Terminal videos default to English only.
  • In-game audio plays while viewing terminal videos.
  • Subtitles are not present in campaign gameplay.
  • Subtitles are out of sync with audio when viewing cutscenes.
  • Users on AMD hardware may encounter missing and/or flickering textures across campaign (such as the Elevator on Oracle).
  • Oracle in has several graphical issues including around glass flood tanks, clouds, and lightning effects.
  • Cinematic audio for in Halo 2 and Halo 2: Anniversary is affected by different audio option sliders.
  • Enemy Elites do not dual wield in the Campaign.
  • Campaign cutscenes are much louder than gameplay.
  • Some Campaign missions have FPS drops on first launch of the mission.
  • When having multiple audio devices and swapping between classic and remastered graphics in cutscenes, audio can change output devices
  • When using a Ryzen 5 and AMD GPU, large rectangle volumes appear on the mission Oracle.
  • Blur Cinematics and Terminal videos can have visual issues in non-16:9 aspect ratios as they were rendered at 16:9.
  • Gunfire sounds are missing from multiple weapons with the Scarab Skull active.
  • With the Scarab Gun skull active, a hardlock can happen when firing a plasma rifle after swapping weapons with an Elite.
  • Sentinel lights will display for a short time after death before disappearing.
  • Some environmental textures appear in lower than expected resolutions.
  • Music will loop incorrectly on Metropolis while in the Scorpion tank.
  • Using Nvidia GPUs on Classic graphics, various foliage environment LOD textures are missing.
  • Gravemind on co-op has hitches and with poor network conditions disconnects can happen.
  • When swapping between Classic and Remastered graphics music will change to different parts of the track.
Halo 2: Anniversary

• Pixilation on shadows can be seen in Anniversary graphics
  • Forge map lighting is not appearing correctly.
  • Performance lowers during games of 3 plots.
  • Texture resolution is displaying in low quality through various parts of the title.
  • When looking at the fan on Stonetown, FPS sometimes drops to 45
  • Audio is missing when reloading weapons when done quickly.
  • Primary weapon audio decreases if you are shooting while picking up a secondary weapon.
  • Decals on the Gauss Warthog turret will detach from the model during the firing animation.
  • When using newer Intel drivers with onboard graphics, you cannot launch.
  • Performance in theater films is capped at 60 fps when framerate is set to unlimited.
  • There are no inversion options in the Settings Menu for dual wielding
  • Lighting is inconsistent between Elite and Spartan armors.
  • There is visible stuttering on objects when strafing with Unlimited Framerate enabled.
  • Sound effects do not play for the player holding the oddball when playing Hot Potato.
  • The Hoplite armor is missing a rear armor piece in gameplay.
Halo 2

• When using voice chat there is no notification that players are talking.
  • The music mixing is much quieter in MCC compared to the original.
  • Team Spawn system does not have parity with original.
  • Bullet registration is not in parity with the original.
  • The respawn timer is hidden by the territory capture meter in multiplayer.
  • Gamma values are excessively blown out compared to legacy
  • Super bouncing does not mirror legacy.
  • Snow VFX do not match legacy behavior on snow weather missions and maps.
  • The sun is not rendering on most maps and missions.
  • When playing at higher field of view, textures will appear to pop in more frequently as the LOD distance is shortened.
  • Banshees turn faster when using Mouse and Keyboard.

• Like
Reactions: mehdy.z and m.a.t

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
Halo 2 Anniversary رو دوباره بازی کردم باید بگم نماد یک ریمستر واقعی هستش ولی متاسفانه هنوزم مشکل همیشگی پورت داغون این کالکشن همراهش هست ....

• Sad
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر