Halo Reach خيلي عالي خواهد شد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

تصور كنيد در جايي زندگي ميكنيد كه همه كاري كه دوست دارن را انجام ميدهند وبراي ديگران كار ميكنند به جاي ان كه فقط رشد كنند و بازي كنند . اونها بازي هاي عالي ميسازند و بازي مي كنند.
اين گفته هاي lead designer سابق شركت bungie اقايه Christian Allen بود وقتي از او پرسيده شد كار كردن در بانجي چه طور بود.

من واقعا به اين امر واقف هستم كه كار كنان بانجي همينطور به عالي ساختن halo ادامه خواهند داد.
reach يك افتخار بود ,كه بر روي يك پروژه ي عالي كار ميكرديم و همينطور در كنار افراد با استعداد در اين دنياي بزرگ (بازي سازي).
Reach will be f*cking awesome .(چه زيبا:biggrin1:)

allen همينطور در شركت red storm entertainment به عنوان طراح ارشد بخش مولتي پلير , بازي ghost recon :aw كار ميكرد كه در اول براي 360 وبعد براي كنسول هايه ديگر رفت .
او در حال حاضر در كمپاني WB به عنوان lead designer ( همش همين سمت رو داشته:biggrin1:)
بر روي يك عنوان AAA (يعني خفن ) كار ميكند. كه هنوز معرفي نشده.

http://www.split-screen.com/2009/09/29/former-bungie-dev-halo-reach-will-be-fking-awesome/

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ODST که یه DLC بود اینقدر حال بده ست و جالب، Reach چی میخواد بشه خدا میدونه!.
فقط امیدوارم گرافیک بازی پیشرفت کنه تا همین یه دونه Bambool هم از بعضی ها گرفته بشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فقط امیدوارم گرافیک بازی پیشرفت کنه تا همین یه دونه Bambool هم از بعضی ها گرفته بشه.

فریدون مگه خبر را قبلا ندیده بودی که گفتن با یه موتور کاملا متفاوت ساخته میشه
البته خبرش خیلی وقت پیش هم بود که گفته بودند مایکروسافت چندتن از افراد خبره را استخدام کرده برای ساخت موتور جدید برای HALO .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
دوستان اهل فن یک سوال! من شنیدم که میگن به احتمال زیاد reach قرارهتو سبکی به غیر از FPS ساخته بشه. اعتبار این حرف در چه حد هستش؟ واسه من خیلی مهمه چون اگه FPSباشه میتونم باز بازی کنم اما اگه استراتژی و ... کننمیمونم تو کف داستان خفنش! :((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
دوستان اهل فن یک سوال! من شنیدم که میگن به احتمال زیاد reach قرارهتو سبکی به غیر از FPS ساخته بشه. اعتبار این حرف در چه حد هستش؟ واسه من خیلی مهمه چون اگه FPSباشه میتونم باز بازی کنم اما اگه استراتژی و ... کننمیمونم تو کف داستان خفنش! :((
اینو کجا شنیدی؟:D ماکان جان سری هیلو همیشه FPS بوده و میمونه شک نکن...! محبویتش واسه همون FPS بودنشه:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون مگه خبر را قبلا ندیده بودی که گفتن با یه موتور کاملا متفاوت ساخته میشه
البته خبرش خیلی وقت پیش هم بود که گفته بودند مایکروسافت چندتن از افراد خبره را استخدام کرده برای ساخت موتور جدید برای HALO .
اره. دو سه نفر از Gear Box و جاهای دیگه + اون یارو که الان اسم در ذهن ندارم که روی MGS4 کارکرده بود.
توقع دارم به عنوان اخرین شماره سری فوق محبوب Halo براش سنگ تموم بزارن.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
نمیدونم فکر کنم یکی از نویسندگان بازیرایانه توی ان قسمت بهترین های E3 گفته بود، یعنی البته انم حدس زده بود... خلاصه گفتم بپرسم ببینم قضیه چی هست!:biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
نمیدونم فکر کنم یکی از نویسندگان بازیرایانه توی ان قسمت بهترین های E3 گفته بود، یعنی البته انم حدس زده بود... خلاصه گفتم بپرسم ببینم قضیه چی هست!:biggrin1:

اصلا حرفش هم نزن . خدا نكنه همچين اتفاقي بيفته .
من كه فك نميكنم اين جوري بشه چون استراتژيه halo خيلي كمتر از fps ش طرفدار داره .
"خدا نكنه":praying:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
توقع دارم به عنوان اخرین شماره سری فوق محبوب Halo براش سنگ تموم بزارن.

اخرین شماره ؟ برات قول 100 درصد میدم که دروغ بسیار بزرگه و امکان این کار در حد صفر هست .
شاید دیگه bungie نسازه . اونم شاید . زیاد به حرف و حدیث ها گوش نده . عنوان به این محبوبی را کدوم دیوانه و احمقی ول میکنه که سرتاسر براش سود های کلان فراهم میکنه ؟!!

اصلا فکرش را هم نکن چون fps ه . اینو فکر کنم خودشون به صورت رسمی گفتن تو همین سایت فکر کنم خبرش باید باشه .

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
halo reach fps هست چون سبک سری halo wars استراتژی هست.گرافیکشم حتما بهتر میشه چون موتورش کاملا جدیده.گیم بلی هم که دیگه نگم بهتره:cheesygri
او راستی تا میتوننین ادرنالین کم کنین من که با همین odst انقدر ادرنالین ترشح کردم که اوردوز:cheesygriکردم چه برسه به reach که میگن واویلاست:love:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
محض اطلاع میگم ! مایکر یه استدیو مخصوص هیلو تاسیس کرده ! و من فکر نمیکنم این سری که به نوعی نماد XBOX هم هست قسمت آخر داشته باشه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر