Halo 7,8,9 سه گانه ای دیگر در راه است.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

کمپانی Microsoft دامنه های Halo 7,8,9 را به ثبت رسانده است.

Halo-4-chief1.jpg

مایکروسافت امروز دامنه هایی با نام Halo 7-9 ثبت کرده است، این امر نشان می دهد مایکروسافت قصد دارد در اینده با همکاری استدیو 343 Industries چیزی بیشتر از یک سه گانه را بسازد.
این کمپانی دیشب دامنه های ذیل را ثبت کرده است :

Halo7.net, Halo7.org, Halo8.org,
Halo9.net,و Halo9.org

این کار بیان گر این است که مایکروسافت میخواد راز های خود را نمایان کند و ماجرایی جدید برای سری Halo رقم بزند.

Fusible عکس از دامنه های ثبت شده را برای شما نمایش می دهد:

DomainTools-Whois-Halo9-net.jpg

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب خدا رو شکر ، همیشه تو این فکر بودم نکنه اواخر عمرم بی هیلو بمونم که با این خبر مطمئن شدم تا پای جان هیلو همراهمه :D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خب معنیش این نیست که مثلآ 5 سال دیگه Halo 7 منتشر میشه ! :D
اینا دامنه ها رو از الآن میگیرن تا یه آدم بیکار نره اونا رو بگیره و بعدآ دردسرساز بشه. مثلآ طرف الآن دامنه Halo 7 رو میگیره و 10 سال دیگه به مایکروسافت میگه دامنه رو میخوای ؟ 5 میلیون دلار بریز به حسابم تا بدم دستت ! :D ولی الآن خود مایکروسافت خیلی راحت ثبتش میکنه و هر وقت خواست میره سراغش.
آریا زودتر گفته بودی رفته بودیم گرفته بودیما :D

البته Halo بازی پرفروش و محبوبیه و مسلما ادامه خوهد داشت، اما حرف آریا درسته و ثبت دامنه کاملا به معنای تایید نیست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
شما ساده هستین ها..!؟ یکی از اصول عرضه بازی و فیلم در نسخه اول ثبت دامنه های اینترنتی برای نسخه های بعد هست..

یعنی مطمئن باشید یک بازی مثل هیلو قبل از معرفی و عرضه نسخه اول دامنه ها رو تا 9 و 10 هم ثبت کرده فقط به اسم یک فرد حقیقی که بعدا به یک شرکت حقوقی انتقالش بدن..

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
سري Halo جز بهترين انحصاري هاي Xbox و Xbox 360 بودند ، علاوه بر اين در بعضي از قسمت ها از رقبايش مثل Call Of Duty و جهاد هم جلو مي زند.

به شدت منتظر Halo 4 هستم

به نظر من اين دامين ها رو فقط براي جلوگيري از سواستفاده ثبت كرده ، نه چيز ديگه(اگه قرار باشه Halo 9 ساخته بشه طبيعتا توي نسل9-10 عرضه مي شه!)

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
درود بر قوطی حلبی :D >:d:d:d

بالاخره این داستان به کجا میخواد ختم بشه حتما زمان نتیجه های ما ما مردیم این ادامه داره :D !!!!
( تیکه اول شوخی بود نریزین سرم ) :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر