Halo 7,8,9 سه گانه ای دیگر در راه است.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

کمپانی Microsoft دامنه های Halo 7,8,9 را به ثبت رسانده است.

Halo-4-chief1.jpg

مایکروسافت امروز دامنه هایی با نام Halo 7-9 ثبت کرده است، این امر نشان می دهد مایکروسافت قصد دارد در اینده با همکاری استدیو 343 Industries چیزی بیشتر از یک سه گانه را بسازد.
این کمپانی دیشب دامنه های ذیل را ثبت کرده است :

Halo7.net, Halo7.org, Halo8.org,
Halo9.net,و Halo9.org

این کار بیان گر این است که مایکروسافت میخواد راز های خود را نمایان کند و ماجرایی جدید برای سری Halo رقم بزند.

Fusible عکس از دامنه های ثبت شده را برای شما نمایش می دهد:

DomainTools-Whois-Halo9-net.jpg

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
به این میگن ذوق زدگی غیر قابل کنترل :d

بنده خدا مایکروسافت هول کرده ،نمیدونه چیکار کنه :d

آپدیت خبر : مایکروسافت در اقدامی بی سابقه به پیشواز E3 2025 رفته و در آن واحد، 5 شماره از بازی HALO (هیلو 5-6-7-8-9) را یک جا معرفی کرده است =))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خب معنیش این نیست که مثلآ 5 سال دیگه Halo 7 منتشر میشه ! :D
اینا دامنه ها رو از الآن میگیرن تا یه آدم بیکار نره اونا رو بگیره و بعدآ دردسرساز بشه. مثلآ طرف الآن دامنه Halo 7 رو میگیره و 10 سال دیگه به مایکروسافت میگه دامنه رو میخوای ؟ 5 میلیون دلار بریز به حسابم تا بدم دستت ! :D ولی الآن خود مایکروسافت خیلی راحت ثبتش میکنه و هر وقت خواست میره سراغش.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
اینا دامنه ها رو از الآن میگیرن تا یه آدم بیکار نره اونا رو بگیره و بعدآ دردسرساز بشه. مثلآ طرف الآن دامنه Halo 7 رو میگیره و 10 سال دیگه به مایکروسافت میگه دامنه رو میخوای ؟ 5 میلیون دلار بریز به حسابم تا بدم دستت ! :D ولی الآن خود مایکروسافت خیلی راحت ثبتش میکنه و هر وقت خواست میره سراغش.
خب معنی این اتفاقی که افتاده اینه که تمایل داره تا نسخه 9 این بازی رو هم بسازه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خب معنی این اتفاقی که افتاده اینه که تمایل داره تا نسخه 9 این بازی رو هم بسازه
خب مشکلی نداره ! :D تا وقتی کیفیت و محبوبیت یه سری بازی حفظ بشه و پایین نیاد ، اگه ناشر عاقل بشه ولش نمیکنه و ادامه میده ! :D Halo هم تا الآن از هر دو نظر عالی عمل کرده و دلیلی نداره تا وقتی که پتانسیلش رو داره ، تمومش کنن.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

پس آقا بریم دنبال ثبت دامنه

GOW 4 - 5 - 6 - 7 - 8 -9
COD - 9 - 10 - 11 - ......................... 101 - 102 ......................1003 :d:d

UNCHARTED ........

و ... سرمایه گذاری بلند مدت میکنیم دیگه ! :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
خب مشکلی نداره ! :D تا وقتی کیفیت و محبوبیت یه سری بازی حفظ بشه و پایین نیاد ، اگه ناشر عاقل بشه ولش نمیکنه و ادامه میده ! :D Halo هم تا الآن از هر دو نظر عالی عمل کرده و دلیلی نداره تا وقتی که پتانسیلش رو داره ، تمومش کنن.
مگه من گفتم اشکالی داره؟؟:d
اتفاقا halo بازی خوبیه اگه خرابش نکنن کششو داره

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اریا جان راست می گه این ها رو می خرن برای این که سواستفاده نشه فکر کنم برای mw3 هم همچین اتفاقی افتاد یکی خریده بودش:d
من هم دیروز می خواستم برم nintendo.ir رو بخرم فهمیدیم نینتندو برای عدم سو استفاده ی دیگران خریدتش:((

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
الان کنجکاویم برطرف شد...آدم یاد سنگ پای قزوین میوفته

میگم هیلو خیلی هیتر الکی داره نگید واسه بازی واجبه!
نمونش پست این دوست عزیمون که داره علاقه بچه ها رو به هیلو سرکوب میکنه!:|
----------------------------------------------------
مایکروسافت هم اینکار رو کرد تا دچار مشکل نینتندو نشه!(نینتندو برای خرید دامین برای WiiU اینقدر دیر اقدام کرد که تقریبا هر چیزی تو ذهنش بود رو مردم خریده بودن!)

hdxc 2

کاربر سایت
Sep 13, 2012
8
ولی من این خبر رو پارسال خونده بودم!
مدیران و ناظمان.اکانت قبلی هک شده تا زمان بازیابی اکانت اصلی از این استفاده می کنم.از هرگونه بن و XXX بپرهیزید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر