Halo 5 سال 2015 بازی Forza Horizon 2 و Halo 2: Anniversary Edition و...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
v2haloanniversary.jpg

درود.

طبق اطلاعاتی که کاربر ntkrnl (ایشون همون کاربر CBOAT هستن) در سایت NeoGaf منتشر کرده، شرکت ماکروسافت در سال 2015 پروژهای بزرگی را در دست ساخت دارد. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به بازی Halo 2: Anniversary Edition اشاره کرد که در 11 نوامبر برای X1 منتشر خواهد شد. اطلاعات دیگری که این شخص در سایت GAF داده اشت به شرح زیر است:

• بازی Forza Horizon 2 در پاییز 2014 (به صورت 1080، دارای سیستم تغییر وضعیت آب و هوا)
  • بازی Halo 5 برای سال 2015 می‌باشد
  • بازی Halo Anniversary 2 به صورت 1080p شاید 60فریم باشد شایدم نباشد. گفته می‌شه این بازی شامل بتای Halo 5 نیز باشد. در ادامه نیز گفته می‌شه بازی Halo Anniversary 2 دارای یک پایان آلترنیتیو باشد (متفاوت) سازندگان بازی هم استودیوهای Saber Interactive و Certain Affinity می‌باشند
  • ماکروسافت در ماه مارچ یک معرفی بزرگ خواهد داشت.
  • بازی Quantum Break در پایان سال 2014
  • بخش Multiplayer برای بازی HA2 تایید شده، سازندها همان نیم Halo Anniversary هستند.
  • بازی Sunset Overdrive برای پاییز 2014
  • استودیو Black Tusk پروژه خودش رو با نام "Shangheist." کنسل نمود.(گفته می‌شد در مورد مسائلی در مورد سرقت در چین بوده)
  • بازی Fable Legends برای تابستان 2015 می‌آید.
  • ساخت Gears of War جدید 2.5 سال وقت نیاز دارد.
  • اولین DLC بازی Titanfall چهل و پنج روز بعد از انتشار بازی منتشر می‌شود، و دیگر DLC نیز 120 روز بعد.
  • امسال خبر از بازی Crackdown 3 نخواهد بود. بازی برای سال 2016 در نظر گرفته شده.
  • Xbox one با قیمت 399$ دلار، امسال؟ احتمالا بدون Optical Disc Drive!
  • کنسول limited edition با هادر 1ترابایت بعد ماه نوامبر.
  • کنسول سفید دستگاه، با باندل Sunset Overdrive به همراه کنترلر آن، در ماه اکتبر
  • بازی Fable Anniversary برای X1 نیست.
  • اینم لیست مابقی کشورهایی که ماکروسافت X1 رو توشون عرضه میکنه.
  • بازی H2A دارای دو توع کالکشن می‌باشد. یکی Collectors Edition با دسترسی بتای Halo 5 و ان یکی War Collection که پورت بازی‌های Halo 4 و Halo 3 برای x1

[آپدیت]

طبق خبری که سایت Kotaku داده، ماکرو داره تلاش میکنه شخصی که این اطلاعات رو منتشر مرده رو پیدا کنه. البته این شرکت کارهای حقوقی خودش رو هم در این رابطه آغاز کرده.!

آخرین ویرایش:

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
خرید ps4 قطعی شده بودا اما الان شک دارم !!
forza horizon 2 :x
برا من که عشق ریسینگم و نسل قبل هم با فورزا زندگی!! کردم چطور میتونم برم ps4 بگیرم :(

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یادمه قبل E3 پارسال " یه شرکتی لقمه خیلی گنده ای برداشت.ولی نزدیک بود موقع لانچ باعث بند اومدن نفسش بشه...!!!یادتون نرفته که.من که یادمه.حرف زدن باد فناست.موقع عمل مشخص میشه کی چی تو چنته داره"که فکر کنم با 720p و 30fps نمیشه همچین کاری کرد.میشه بنظرتون؟

وسط e3 خوابت برده خواب دیدی :-j

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
غیر رسمی آره منظورم کاملا رسمی و با ساپورت مایکروسافت:d البته ایران در همه زمینه ها قاطی باقالی هاس مهم نیست:d

بهتر نیست به جای انتقاد بیشتر کاری انجام بدهیم ؟

نمیخوام بگم انتقاد بده

نه خوبه سازنده اش , خوبه

اما اگه کاری بکنیم بهتر نیست ؟

ببخشیدا

در ضمن همیشه نباید نیمه خالی لیوان را نگاه کرد

بازم ممنون

ببخشید قصد جسارت هم ندارم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بهتر نیست به جای انتقاد بیشتر کاری انجام بدهیم ؟

نمیخوام بگم انتقاد بده

نه خوبه سازنده اش , خوبه

اما اگه کاری بکنیم بهتر نیست ؟

ببخشیدا

در ضمن همیشه نباید نیمه خالی لیوان را نگاه کرد

بازم ممنون

ببخشید قصد جسارت هم ندارم

چیکار کنیم ؟ زنگ بزنیم به ماکروسافت تا یک نمایندگی تو ایران بزنه یا کنسول رسما تو ایران عرضه کنه ؟؟

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
دوستان به من توجه کنید
ایا البرت وسکر برگشته است؟ البرت وسکر کبیر و جاودان را یادتونه؟ ایا کات سین two on two از بازی بسیار زیبای رزیدنت اویل 5 را به یاد دارید؟
این اولین دیالوگ البرت به کریس بعد از 13 سال بود
you have not changed تو تغییری نکردی!!
حالا البرت وسکر مجازی خطاب به مایکروسافت
you have not changed

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
طبق خبری که سایت Kotaku داده، ماکرو داره تلاش میکنه شخصی که این اطلاعات رو منتشر مرده رو پیدا کنه. البته این شرکت کارهای حقوقی خودش رو هم در این رابطه آغاز کرده.!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خوب يوروگيمر هم شايعه رو توي قسمت اخبار گزارش كرد تقريبا مطمئن شدن كه ايكس باكس با قيمت ارزانتر تو راهه تاريخ عرضه هم اكتبر همين امسال خواهد بود

البته ليك شدن اين خبر(شايعه) چندان به مزاق مايكرو خوش نيومده فارق از اينكه حقيقت داشته باشه يا نه ممكنه رو فروش تاثير بزاره و كساني كه قصد خريد دارن دست نگه دارن تا مدل ارزونتر از راه برسه. تنها راه حل اينه كه رسما تاييد را رد كنن كه باز هم ممكنه تاثير منفي بزاره.

New cheaper Xbox One model this year - report • News • Xbox One • Eurogamer.net

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر