Halo 4 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله بازی از نظر شما کدام مرحله (ها) است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    234

saeedhellboy

کاربر سایت
Dec 14, 2011
49
•Eurogamer – ۸/۱۰
•IGN – ۹٫۸/۱۰
•OXM – ۹/۱۰
•Gamespot – ۹/۱۰
•G4 – ۴٫۵/۵
•Joystiq – ۵/۵
•Kotaku – “Yes”
•CVG – ۸/۱۰
•Polygon – ۹٫۵/۱۰
•Strategy Informer – ۸٫۵/۱۰
•Tweaktown – ۹۰%
•AllThingsXbox – ۹/۱۰
•OnlineCenter (Polish) – ۹/۱۰
•GamingXP (German) – ۹۲%
•GamesVillage (Italian) – ۹٫۵/۱۰
•ShopTo – No score
•Game Rant – ۴٫۵/۵
•Game365 (Hungarian) – ۹/۱۰
•Mature-Gamer – ۴٫۵/۵
•Eurogamer Italy – ۹/۱۰
•Eurogamer Spain – ۹/۱۰
•AllAboutTheGames – ۳/۵
•Giant Bomb – ۴/۵
•Gamestalker (Dutch) – “Very Good”
•GodIsAGeek – ۹/۱۰
•GamePod (Hungarian) – ۹٫۵/۱۰
•Eurogamer.cz – ۹/۱۰
•Insidegames.ch – ۹٫۲/۱۰
•TheAverageGamer – “Great”
•GameDot – ۹/۱۰
•FZ.se – ۴/۵

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
IGN رسما شاهکار بودن بازی رو تایید کرد .

23566493915136033047.jpg

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان توی تنها پستم در تایپیک امتیازات هم اشاره کردم و فقط یه اشاره کوچیک هم اینجا می کنم. اگه مسخره کردنی انجام میشه یا تیکه انداختنی با خویشتنداری برخورد کنیم نه احساسی.

از نمرات خوب و بد متضاد هم نه زیادی خوشحال بشیم و نه بیش از حد ناراحت. برای همه هست این شرایط. پارسال بوده. سالای قبلش بوده.

از این به بعدم خواهد بود. یه چیز جاری و ساریه. همه داریم می بینیم که منتقدا سخت گیر تر شد اما در عوض ارزش 8.5 الان با 9 دو سال پیش برابره.

من نگران بودم با عملکرد مدال و اویل که همه بدبین شده باشن به عناوین ریشه دار اما نگرانیم خدا رو شکر داره رفع میشه.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ببخشيد دوستان من يه سوالي دارم كه از دوست عزيزم اميرحسن پرسيدم گفت ديسكم خرابه حالا باز گفتم شايد يه مشكل ديگه هم داشته باشه اگه يكي به بنده جواب بده ممنون ميشم

وقتي بازي رو ميزنم كه بره تو بخش Single كات سين اول كه به نمايش درمياد بعد از Loading دوباره ميره تو منوي اصلي بازي حالا مي خوام بدونم اين مشكل از ديسك من هستش يا نه از جاي ديگه ايه؟از شما عزيزان ممنونم;)

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
ایول متای بازی معلوم بود بالای نود میشه ولی بعضی ها واقعا نامردی کردن مثلا یوروگیمر داده 8 بازی به نظرم اگه از 9 پایین تر میدادن بهش نامردی بود ولی نمره هایی که مهم اند نمره های ای جی ان و گیم اسپات هستند ولی به نظرم متای بازی 93 هم میتونست بشه اگه یه عده اینقدر در حقش نامردی نمیکردند تبریک میگم به 343 که یه شاهکار درست کرد متای 91 هم نوش جونشون:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
ببخشيد دوستان من يه سوالي دارم كه از دوست عزيزم اميرحسن پرسيدم گفت ديسكم خرابه حالا باز گفتم شايد يه مشكل ديگه هم داشته باشه اگه يكي به بنده جواب بده ممنون ميشم

وقتي بازي رو ميزنم كه بره تو بخش Single كات سين اول كه به نمايش درمياد بعد از Loading دوباره ميره تو منوي اصلي بازي حالا مي خوام بدونم اين مشكل از ديسك من هستش يا نه از جاي ديگه ايه؟از شما عزيزان ممنونم;)
چند تا از بچه ها هم همین مشکل رو داشتن که دقیق یادم نیست ولی فک کنم با تعویض دیسک حل شد

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

منم یه نیم ساعتی بازی کردم هنگ کرد از اون به بعد همین اتفاق می افته. مال شما هم با تعویض دیسک حل شد؟ آخه بد بختی اینه که می ترسم یارو تعویض نکنه.
خدا لعنت کنه این توپخونه ای های کلاه بردارو که رو دیسک آشغال با سرعت رایت نا مناسب می زنن با قیمت نجومی قالب می کنن به ملت.

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
آقا من هر 4 پارت halo 4 FUD رو نگاه کردم خیلی بهم حال داد، ای کاش میشد خود بازیارم با زبان فارسی یا حداقل زیر نویس فارسی بازی کرد.
راستی قسمتای جدید هر چند وقت یه بار میاد؟

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
آقا من هر 4 پارت halo 4 FUD رو نگاه کردم خیلی بهم حال داد، ای کاش میشد خود بازیارم با زبان فارسی یا حداقل زیر نویس فارسی بازی کرد.
راستی قسمتای جدید هر چند وقت یه بار میاد؟

جمعه ها میاد :d
یعنی امروز قسمت آخر میاد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر