Halo 4 :سی و یک میلیون ساعت بازی در ۵ روز اول

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خداوند بخشنده و مهربان...

سازنده بازی Halo 4 یعنی کمپانی ۳۴۳ آمار جالبی از این بازی ارائه داده است به گفته این کمپانی ۳۱٫۴ میلیون ساعت بازی فقط در ۵ روز توسط گیمرها بر روی Halo 4 انجام شده است.

20120711halo4.jpg

آمار ها نشان می دهد که تعداد ۱,۱۱۶,۸۸۲ گیمر این بازی را در ۵ روز بازی کردند که از این تعداد فقط ۶ درصد این بازی را بر روی درجه سختی Legendary انجام داده اند.

در این مدت ۵ روز ۱۶ میلیون ساعت بازی به صورت چند نفره انجام شده است که ۴,۵۹۰,۴۱۶,۲۸۵ بار بازی کنندگان جان خود را در بازی از دست داده اند !

همچنین در این مدت ۴۳,۳۳۵,۰۶۰ اچیومنت باز شده است.

عجب آمار حیرت انگیز و باحالی نظر شما در این مورد چیست؟؟؟

منبع

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
خب پس تکلیف روشن شد به سلامتی؟پس از این به بعد متا مهم نیست دیگه؟فقط عشق است فروش و VGA؟پس با این حساب Journey خیلی خیلی از هیلو بهتره.چون نامزد بازی سال شده،ولی هیلو نشده.تازه Journey یه بازی Indie هست.پس عشق است Journey.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
ما چه بياييم بگيم هيلو با سر خرده زمين چه بگيم به عرش صعود كرده نه چيزي از ارزشش كم ميشه نه چيزي بهش اضافه ميشه سازنده ها به هدف والايي كه در سر ميپروراندن رسيدن. جالبه دوستاني هم كه همش دم از شكست هيلو ميزنن و بهش ميگن فيلو حتي بازيشم نكردن حداقل كامل يه دور تموم كنيد بعد بياييد انتقاد كنيد...آقا گرن توريزمو عالي , انچارتد شاهكار ول كنيد اين مقايسه هاي بي اساس رو.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
اصلا کاری با بحثهاتون ندارم هر چقدر دوست دارید ادامه بدید :d

اما یه نکته چند وقته از طرف x360 فنها برام جالب شده اینکه به ps3 فنها میگن "اگه بازی انحصاری ندارید برید خودتون رو با یه چیزی سرگرم کنید یا به بازیهای انحصاری ما گیر ندید"

یعنی خیلی واضحه 3-2 ساله عقده گفتن این جمله تو گلوشون گیر کرده بوده ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب پس تکلیف روشن شد به سلامتی؟پس از این به بعد متا مهم نیست دیگه؟فقط عشق است فروش و VGA؟پس با این حساب Journey خیلی خیلی از هیلو بهتره.چون نامزد بازی سال شده،ولی هیلو نشده.تازه Journey یه بازی Indie هست.پس عشق است Journey.
به سلامتی تو میخوای حرفت را تو کرسی بنشونی نه بقیه ! ما میگیم اگه به متا هست متای هیلو 4 بالاتره ! ( حالا کاری نداریم که دوتا سایت فوق خوشحال باعث شدند متا اینطوری بیاد پایین !) اگه به فروشه هیلو 4 فروشش رکورد زده ! اگه به مولتی هست همه از مولتی به شدت راضین و باز رکورداره ! اگه به جایزه هست هیلو 4 بیشتر نامزد شده ! اگه به چندتا سایته مهم هست بازم هیلو 4 از سایتهای مهم امتیاز بالاتر گرفته و................. الان کجای حرفه ما مشکل داره ؟! حتی ما نمیتونیم بعضی از بخش های هیلو 4 را که نامزد شدند بهانه ی این کنیم که امسال بازی شاخ با متا بالا نبود1 مثلا تو بخش گرافیک و مولتی پلیر یا صدا سال های قبل اگه بود نمیتونست نامزد بشه ؟!!

ببین هرجوره حساب کنی حرفت اشتباهه .

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عاشق استدلال های این تاپیک شدم >:d< خیلی دوست دارم این حمیت و غیرت و کلاس گذاشتن رو نسل بعد در کنار کنسول ها و بازیهای اورجینالشون ببینم :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
به سلامتی تو میخوای حرفت را تو کرسی بنشونی نه بقیه ! ما میگیم اگه به متا هست متای هیلو 4 بالاتره ! ( حالا کاری نداریم که دوتا سایت فوق خوشحال باعث شدند متا اینطوری بیاد پایین !) اگه به فروشه هیلو 4 فروشش رکورد زده ! اگه به مولتی هست همه از مولتی به شدت راضین و باز رکورداره ! اگه به جایزه هست هیلو 4 بیشتر نامزد شده ! اگه به چندتا سایته مهم هست بازم هیلو 4 از سایتهای مهم امتیاز بالاتر گرفته و................. الان کجای حرفه ما مشکل داره ؟! حتی ما نمیتونیم بعضی از بخش های هیلو 4 را که نامزد شدند بهانه ی این کنیم که امسال بازی شاخ با متا بالا نبود1 مثلا تو بخش گرافیک و مولتی پلیر یا صدا سال های قبل اگه بود نمیتونست نامزد بشه ؟!!

ببین هرجوره حساب کنی حرفت اشتباهه .

بحث من چیزه دیگه ایه.من نمیگم فقط متا مهم هست یا فقط فروش که اگر اینو بگم باید cod رو یه شکست خورده بدونم ولی اینجور نیست.روی صحبت من با همه اون دوستانی هست که فقط زمانهایی که ذینفع هستند شروع میکنن به هیت بازی و وقتی چیزی باب میلشون نیست عکس همون قضیه اتفاق میفته و هیچ استدلالی براشون کافی نیست.
در ضمن همونطور که قبلا هم گفتم امسال به شدت فقر بازی با کیفیت داشتیم حالا اگر جناب فرخ با اسمها خیلی حال میکنه اون یه اتفاق جدیده...مطمئن باش اگر امسال مثلا چندتا بازیه با کیفیت و درجه یک داشتیم الان وضعیت از این هم بدتر بود.
حرف من اینه که نه اون هیت بازیها و اون فنبازیها هیچکدوم درست نیست چون به قول معروف تاریخ همیشه در حال تکراره..یا با ما یا بر علیه ما..

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
عاشق استدلال های این تاپیک شدم >:d< خیلی دوست دارم این حمیت و غیرت و کلاس گذاشتن رو نسل بعد در کنار کنسول ها و بازیهای اورجینالشون ببینم :D
ای بابا....مارو با این حرف مسخره کپی خور شدن و.. انگار نمیدونیم همه این اینpsفن ها قبل هک شدنps3همه بازی های مولتی رو رو ایکس باکس میرفتن و سالی یک یا دو بازی انحصاری رو اورجینال میخریدن
هر جا میرین این حرفو تکرار میکنین بسه دیگه خیلی رو میخواد همچین حرفی بزنی.همین اورجینال خریدن باعث شده هیچ منطقی درمورد بازی های انحصاری نداشته باشین چون براش پول دادین نمیتونین قبول کنیین بازی بهتر از اون وجود داره
بخدا این رفتار رو تو بچه8ساله هم ببینیم باز جای تعجب داره
بازی برا سرگرمی ساخته شده دیگه این حرص خوردن برا متا و تو همه تاپیک ها بحث کردن بی منطق و..چیه
واقعا دیگه شورشو دراوردین نمیگم اکس باکس فن ها خوبن ولی دیگه شما ها اخرشین

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

بحث من چیزه دیگه ایه.من نمیگم فقط متا مهم هست یا فقط فروش که اگر اینو بگم باید cod رو یه شکست خورده بدونم ولی اینجور نیست.روی صحبت من با همه اون دوستانی هست که فقط زمانهایی که ذینفع هستند شروع میکنن به هیت بازی و وقتی چیزی باب میلشون نیست عکس همون قضیه اتفاق میفته و هیچ استدلالی براشون کافی نیست.
در ضمن همونطور که قبلا هم گفتم امسال به شدت فقر بازی با کیفیت داشتیم حالا اگر جناب فرخ با اسمها خیلی حال میکنه اون یه اتفاق جدیده...مطمئن باش اگر امسال مثلا چندتا بازیه با کیفیت و درجه یک داشتیم الان وضعیت از این هم بدتر بود.
حرف من اینه که نه اون هیت بازیها و اون فنبازیها هیچکدوم درست نیست چون به قول معروف تاریخ همیشه در حال تکراره..یا با ما یا بر علیه ما..

خب من میگم اگه هیلو 4 سال قبل میومد وضعیتش از این بهتر بود میتونی ثابت کنی ؟ مشکل هیلو 4 کیفیت نیست بلکه بازی از لحظ کیفی تو سبک خودش بینظیره سایتها هم همینو میگن بری نقد سایتها را بخونی میبینی از چی خورده گرفتن که بعضیهاش هم منطقی نیست . همو حرفه خودت اگه ما ریچ و ODST را نداشتیم الان وصعیت از این هم بهتر بود !
از طرفی اکثر قسمتهایی که هیلو 4 اخر سال کاندید شده به خاطر ضعف بازی امسال نیست چون همون قسمت گرافیک و صدا و شوتر و مولتیش مثلا فکر میکنی با ساله گذشه قابل مقایسه نیست ؟ اگه خودت حساب کنی میبینی همین بخش سال گذشته هم به راحتی میتونست کاندید بشه !

لا اقل بزارین هیلو یکی دو تا جایزه بگیره بعد به psفنا فشار بیاد . فعلا که کاندیدم نشده

مگه سال 2009 خودت نمیگفتی U2 اگه سال دیگه ای میومد اینهمه جایزه نمیگرفت ، بیان ثابت کنین ؟؟؟؟ الانم میگی هیلو اگه سال بعد میومد حتی بهتر میشد بیاید ثابت کنین ؟؟؟؟؟ خوب منم فرستاده ی خدا بعد از حضرت محمد هستم بیاین خلافشو ثابت کنین !!!!

مگه الان هیلو جایزه بهترین بازی سال را گرفته با U2 مقایسه کنم ؟ اونجا بحث ما بیشتر سر مقایسه 2004 با 2009 بود که یه عده نمیخواستند قبول کنند که سا 2004 واقعا سال طوفانی بود .

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ای بابا....مارو با این حرف مسخره کپی خور شدن و.. انگار نمیدونیم همه این اینpsفن ها قبل هک شدنps3همه بازی های مولتی رو رو ایکس باکس میرفتن و سالی یک یا دو بازی انحصاری رو اورجینال میخریدن
هر جا میرین این حرفو تکرار میکنین بسه دیگه خیلی رو میخواد همچین حرفی بزنی.همین اورجینال خریدن باعث شده هیچ منطقی درمورد بازی های انحصاری نداشته باشین چون براش پول دادین نمیتونین قبول کنیین بازی بهتر از اون وجود داره
بخدا این رفتار رو تو بچه8ساله هم ببینیم باز جای تعجب داره
بازی برا سرگرمی ساخته شده دیگه این حرص خوردن برا متا و تو همه تاپیک ها بحث کردن بی منطق و..چیه
واقعا دیگه شورشو دراوردین نمیگم اکس باکس فن ها خوبن ولی دیگه شما ها اخرشین

ماشاا... پتانسیل بالایی داری ! 1 دلار شاباش برای کسی که ربط این پست رو به پست من پیدا کنه ! واسه اون قرمزه اگر دیدی جایی گفتم چون پول دادم پس بهتره چیزی پیدا کردی پول واسه خودت میشه , بدو تا دیر نشده !
سبزه : گویا حزب بندی هم شدم اینجا !
خب من چند ساله این حرف رو از psفن ها میشنوم که میگن چون اکس باکس کپی خور این همه فن متعصب داره و همینارو نسل بعد اگه کپی خور نشه ببینینو این حرفا...تو داری همین رو میگی ما رو بازی2هزاری تعصب داریم.
والا من2ساله میام تو سایت و تورو میشناسم فن psی البته یه کم از یاکوزا و..منطقی تر
biggrin1.gif
این حرفها رو از هر کسی میشنوی به من ربطی نداره ! هر وقت از من چند بار شنیدی میتونی بیای نقل قول کنی و این حرفها رو بگی ! برای تک تک جملات پست بالات دلیل میارم که چرا هیچ ربطی به من نداره !
1- اینکه کی پول داره چی میخره و چی نمیخره به من ربطی نداره جایی هم پزش رو ندادم به کسی هم خرده نگرفتم اگر اینکار رو کردم ثابت کنید ! از این به بعد کسی بگه فلان گروه این رو میگن پس تو هم جزوشونی هر چی لایقشه بهش میگم
2- من خودم از زمانی که هیلو 3 رو استارت زدم فن این سری شدم و از اون به بعد حتی 1 پست نه توی بازیسنتر نه توی هیچ سایت دیگه نمی تونید از من پیدا کنید که به این سری توهین کرده باشم ! خواستید لینک هم میدم که پست هایی داشتم که حتی گفتم هیلو رو حتی به هاف لایف هم ترجیح میدم چون پی سی گیمر نیستم ! چیزی که خیلی از مدعیان هیلو فن جرئت گفتنش رو هم ندارن ! پس سعی نکنید من رو با کسی جمع ببندید
همینجا هم با همه اتمام حجت میکنم پس روی صحبتم فقط با شما (u_2) نیست . مِن بعد از این کسی بدون دلیل و مدرک چیزی رو به من نسبت بده و من بتونم مثل همین 2 مورد بالا حرفش رو نقض کنم هر چیزی لایقش هست رو بهش میگم ! اگر کسی توی سایت قرار نیست به این مسائل نظارت داشته باشه خود کاربرها بهتر وضع خودشون رو میدونن ! چون نه وقتش رو داریم نه اعصابش رو که هر از چند گاهی یکی بیاد بگه تو اینی بعد با صد تا دلیل و مدرک بخوای ثابت کنی که هستی یا نیستی !
==============
کاری به هیلوندارم ولی منظورت ازاون حرف همون بود دیگه که نسل بعد اگه کپی خور نشه با بازی اورجینا هم همینقدر غیرتی هستن و..ما الان رو بازی2تومنی تعصب داریمpsفن ها رو چند صد هزاری تعصب ندارن جالبه
من از این حرفت اینو برداشت کردم حالا اگه اشتباه گرفتم معذرت میخوام
پست 37 زیر نقطه چین خط اول ! اونجا جوابت رو میگیری !
قبل از هر برداشتی برید ببنید منشا یه پست از کجا آب میخوره !

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ماشاا... پتانسیل بالایی داری ! 1 دلار شاباش برای کسی که ربط این پست رو به پست من پیدا کنه ! واسه اون قرمزه اگر دیدی جایی گفتم چون پول دادم پس بهتره چیزی پیدا کردی پول واسه خودت میشه , بدو تا دیر نشده !
سبزه : گویا حزب بندی هم شدم اینجا !
خب من چند ساله این حرف رو از psفن ها میشنوم که میگن چون اکس باکس کپی خور این همه فن متعصب داره و همینارو نسل بعد اگه کپی خور نشه ببینینو این حرفا...تو داری همین رو میگی ما رو بازی2هزاری تعصب داریم.
والا من2ساله میام تو سایت و تورو میشناسم فن psی البته یه کم از یاکوزا و..منطقی تر:D

ین حرفها رو از هر کسی میشنوی به من ربطی نداره ! هر وقت از من چند بار شنیدی میتونی بیای نقل قول کنی و این حرفها رو بگی ! برای تک تک جملات پست بالات دلیل میارم که چرا هیچ ربطی به من نداره !
1- اینکه کی پول داره چی میخره و چی نمیخره به من ربطی نداره جایی هم پزش رو ندادم به کسی هم خرده نگرفتم اگر اینکار رو کردم ثابت کنید ! از این به بعد کسی بگه فلان گروه این رو میگن پس تو هم جزوشونی هر چی لایقشه بهش میگم
2- من خودم از زمانی که هیلو 3 رو استارت زدم فن این سری شدم و از اون به بعد حتی 1 پست نه توی بازیسنتر نه توی هیچ سایت دیگه نمی تونید از من پیدا کنید که به این سری توهین کرده باشم ! خواستید لینک هم میدم که پست هایی داشتم که حتی گفتم هیلو رو حتی به هاف لایف هم ترجیح میدم چون پی سی گیمر نیستم ! چیزی که خیلی از مدعیان هیلو فن جرئت گفتنش رو هم ندارن ! پس سعی نکنید من رو با کسی جمع ببندید
همینجا هم با همه اتمام حجت میکنم پس روی صحبتم فقط با شما (u_2) نیست . مِن بعد از این کسی بدون دلیل و مدرک چیزی رو به من نسبت بده و من بتونم مثل همین 2 مورد بالا حرفش رو نقض کنم هر چیزی لایقش هست رو بهش میگم ! اگر کسی توی سایت قرار نیست به این مسائل نظارت داشته باشه خود کاربرها بهتر وضع خودشون رو میدونن ! چون نه وقتش رو داریم نه اعصابش رو که هر از چند گاهی یکی بیاد بگه تو اینی بعد با صد تا دلیل و مدرک بخوای ثابت کنی که هستی یا نیستی !

کاری به هیلوندارم ولی منظورت ازاون حرف همون بود دیگه که نسل بعد اگه کپی خور نشه با بازی اورجینا هم همینقدر غیرتی هستن و..ما الان رو بازی2تومنی تعصب داریمpsفن ها رو چند صد هزاری تعصب ندارن جالبه
خیلی دوست دارم این حمیت و غیرت و کلاس گذاشتن رو نسل بعد در کنار کنسول ها و بازیهای اورجینالشون ببینم
من از این حرفت اینو برداشت کردم حالا اگه اشتباه گرفتم معذرت میخوام

آخرین ویرایش:

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
سوزش به قدری بالاست که فن و پنکه (!) های پی اس ریختن اینجا به خیال خودشون ترول کنن :-" زندگی هم که ندارین گویا. منتظرین یک خبری از هیلو بیاد بریزین عقده های کودکی و آثار مخرب تحریم های استکبار جهانی رو پمپاژ کنین. ولی حیف که نتیجه اش فقط میشه زحمت بیشتر برای برادران زحمت کش 125.
بیایید در مصرف آب صرفه جویی کنیم... :-j

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
سوزش به قدری بالاست که فن و پنکه (!) های پی اس ریختن اینجا به خیال خودشون ترول کنن :-" زندگی هم که ندارین گویا. منتظرین یک خبری از هیلو بیاد بریزین عقده های کودکی و آثار مخرب تحریم های استکبار جهانی رو پمپاژ کنین. ولی حیف که نتیجه اش فقط میشه زحمت بیشتر برای برادران زحمت کش 125.
بیایید در مصرف آب صرفه جویی کنیم... :-j

من با این جمله مشکل دارم !!! یعنی هرکس میاد بحث میکنه و مخالف حرف شماس میشه سوزش !!!!! طرفدارا توقع متای بالای 90 داشتن اما حالا چی میشه فاکتورگیری ( به کی قسم برام مهم نیست چه بازی چه متایی میگیره , کدام بازی اول میشه ) منظور حسین در یک جمله : زیر حرف خودتون نزنید !!!! HALO سری خیلی شاخی هستش !! بازی قوی هستش !! گرافیک هنری خوبی داره !!!
آخه من نمیدونم الان بیام بگم HALO بدرد نمیخوره چی گیرم میاد !!!!!!

بعضیهامون عادت داریم خودمون و به اون کوچه بزنیم که از هیچی خبر نداریم !!!!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
لا اقل بزارین هیلو یکی دو تا جایزه بگیره بعد به psفنا فشار بیاد . فعلا که کاندیدم نشده

خب من میگم اگه هیلو 4 سال قبل میومد وضعیتش از این بهتر بود میتونی ثابت کنی ؟

shocked.gif
مگه سال 2009 خودت نمیگفتی U2 اگه سال دیگه ای میومد اینهمه جایزه نمیگرفت ، بیان ثابت کنین ؟؟؟؟ الانم میگی هیلو اگه سال بعد میومد حتی بهتر میشد بیاید ثابت کنین ؟؟؟؟؟ خوب منم فرستاده ی خدا بعد از حضرت محمد هستم بیاین خلافشو ثابت کنین !!!!

آخرین ویرایش:

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
حرف من اینه که دوست عزیز, برادر, خواهر, واسه چی اصلا میای اینجا اگه به گفته ی خودت کاری به هیلو نداری؟
+
فرق ترولینگ و انتقاد سازنده رو میفهمیم همه. دیگه همه از اکیپ های فن باز ـه این فروم که با خبرن. یهو دسته جمعی مثل دالتونا میریزن تو تاپیک. پست های هم رو لایک میزنن و ارگاسم زودرس میگیرن. کسی اگه با دلیل ـه عقلی بیاد به هیلو ایراد بگیره کسی اونو سوزش حساب نمیکنه.
+
طرف حرف من هم معلومه به چه کسانیه. خودشون خودشونو تو درون مایه ی متن میبینن اگه بخونن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر