Halo 4 :سی و یک میلیون ساعت بازی در ۵ روز اول

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خداوند بخشنده و مهربان...

سازنده بازی Halo 4 یعنی کمپانی ۳۴۳ آمار جالبی از این بازی ارائه داده است به گفته این کمپانی ۳۱٫۴ میلیون ساعت بازی فقط در ۵ روز توسط گیمرها بر روی Halo 4 انجام شده است.

20120711halo4.jpg

آمار ها نشان می دهد که تعداد ۱,۱۱۶,۸۸۲ گیمر این بازی را در ۵ روز بازی کردند که از این تعداد فقط ۶ درصد این بازی را بر روی درجه سختی Legendary انجام داده اند.

در این مدت ۵ روز ۱۶ میلیون ساعت بازی به صورت چند نفره انجام شده است که ۴,۵۹۰,۴۱۶,۲۸۵ بار بازی کنندگان جان خود را در بازی از دست داده اند !

همچنین در این مدت ۴۳,۳۳۵,۰۶۰ اچیومنت باز شده است.

عجب آمار حیرت انگیز و باحالی نظر شما در این مورد چیست؟؟؟

منبع

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خوهشا آروم باشید،کهیر میزنیدا.سعی میکنم این دفعه به صورت کامل توضیح بدم تا شاید اونایی که نمیخوان بفهمن،بفهمن.

کسی منکر بزرگی هیلو نیست.کسی منکر انقلاب این بازی بر FPS کنسولی نیست.خودم شماره 3 رو تموم کردم و لذت بردم.کسی منکر لذت بخش بودن مولتی این بازی نیست.کسی منکر عظمت مولتی پلیر این بازی نیست.اما،آقایونی که فروش جی تی رو مسخره میکردید،متای 84 بازی رو مسخره میکردید،براش بلاگ میزدید و .... چرا الان اگر کسی بیاد همین کارا رو برای هیلو 4 بکنه،همتون جوش میارید؟چرا متای دور از انتظار جی تی شکست بود،ولی متای دور از انتظار هیلو شکست نیست؟

اگر بعد از خوندن این پست،بازم نفهمیدید،بهتره که پستی ندید.چون 2 جین از همتون بوکمارک در مورد جی تی دارم.حالا خود دانید.

چون هیلو حداقل متاش بیشتره ! چون هیلو حداقل از چندتا سایت معتبر به علاوه چندتا بزرگترین خبرگزاریهای بزرگ امریکا امتیازات بالا و کامل گرفته ! چون هیلو 4 روز اولش رکورد زده ! چون هیلو 4 اخر سال 8 تا قسمت کاندید شده ! و چند قسمت شانسه برنده شدن بالایی داره !
بسته ؟!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بگذریم از اینکه بیشترین تعداد کاندید شدن تو VGA امسال رو داره ;;) :D

اگه این هایی که میگه شامل این حرفت بشن چی؟!:D:-/:D
یه سری انتخاب های VGA عجیبه و هیچ دلیل منطقی پشتش نیست، دیگه اینقدر واضحه قضیه که توضیح نمیخواد :biggrin1:
:D:D:D
دارم با Eru Ilúvatar شوخی میکنما کس دیگری لطفاً مداخله نکند

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
اگه این هایی که میگه شامل این حرفت بشن چی؟!:biggrin1::-/:biggrin1:
خب من اونایی که منطق پشتشون نبود رو خیلی واضح توضیح دادم به طوری که خودتون هم قبول کردید، حالا تو هم بیا با منطق بگو کدومشون حق Halo 4 نبوده تا با هم حلش کنیم :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
گنه کرد در پست بلاگ هیتری دوستان تاپیک هیلو به هم ریختندی

اینهمه بازی انحصاری برید اونجارو انتحاری کنید.یک اپسیلون برای فن های این بازی ارزش قایل نیستید8-|
لیمبیک در حد بچه ی شش ماهه:|آخ که روان بعضیها از دوران طفولیت که سر قاقالیلی(من بهتره) دعوا میکردند پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشته.تاسف فقط,تاسف
تمام این تاپیکا شده بچه بازیه بعضیا

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خب من اونایی که منطق پشتشون نبود رو خیلی واضح توضیح دادم به طوری که خودتون هم قبول کردید، حالا تو هم بیا با منطق بگو کدومشون حق Halo 4 نبوده تا با هم حلش کنیم :D

من تازه فک کنم تو یه ماده هم جاش خالی بود;)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
چون هیلو حداقل متاش بیشتره ! چون هیلو حداقل از چندتا سایت معتبر به علاوه چندتا بزرگترین خبرگزاریهای بزرگ امریکا امتیازات بالا و کامل گرفته ! چون هیلو 4 روز اولش رکورد زده ! چون هیلو 4 اخر سال 8 تا قسمت کاندید شده ! و چند قسمت شانسه برنده شدن بالایی داره !
بسته ؟!
فرخ تو حسابت از بقیه جداست.خودتم میدونی چقدر بهت ارادت دارم.
اما اینایی که گفتی دلیل نمیشه.به قول خودت هیلو از طرف خبرگزاریهای آمریکا تحویل گرفته شده.دقت کن.آمریکا.انتظار نداری که بیان بازی رو ترول کنن؟قطعا اون هزینه سنگین تبلیغات بازی،فقط صرف بیلبورد و لیوان نمیشه:dهیلو رکورد زده،چون FPS هست.انتظار نداری که یه ریسینگ روز اول رکورد فروش بزنه؟هیلو شده 87،جی تی شده 84.الان 3 تا اختلاف خیلی مهمه؟یعنی متای 84 باعث میشه که یه بازی بشه گرن شوتیسمو،گرن لولیسمو،ولی به بازی با متای 87 میشه خفن و هیولا؟

موضوع سادست فرخ جان.همونطور که جی تی نمراتش دور از انتظار بود،هیلو هم دور از انتظار بود.اینو که دیگه نمیخوای منکر بشی؟من فقط خواستم بعضی از آقایونی که کاری جز مسخره بازی ندارن،بفهمن که این اتفاق برای هر بازی میتونه بیوفته.همین.

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
چرا الان اگر کسی بیاد همین کارا رو برای هیلو 4 بکنه،همتون جوش میارید؟چرا متای دور از انتظار جی تی شکست بود،ولی متای دور از انتظار هیلو شکست نیست؟
چون هیلو 4 متاش بدون احتساب اون 2-3 تا نمره‌ی شاد 89-90 هستش و تمامی سایتای بزرگ که سرشون به تنشون میرزه دقیقا مطابق انتظار نمره دادن به هیلو4 اما GT5 بدون امتیاز 2، متاش 84 هستش.
چون هیلو 4 درجه سنی بالای 18 سال دقیقا تو هفته‌ی اول اندازه نصف فروش کلی GT5 تو دو سال فروخته! چون GT5 هیچ رکورد سرگرمی رو جا به جا نکرد اما هیلو 4 حداقل برای یک هفته بزرگترین لانچ سرگرمیای سال بود.
چون هیلو 4 حتی تو VGA هم تو 8 تا رشته کاندید بهترین بازی شد و از این لحاظ رکورد دار هستش، اما GT5 (بدون در نظر گرفتن VGA که کلا زمان عرضش باهاش هماهنگ نبود)حتی انتهای سال هم تو گرفتن بهترین ریسینگ سال جلوی NFS کم آورد.
چون هیلو 4 رقیب انحصاری دیگه‌ای رو کنسول رقیب نداره، اما GT5 تو رقابت با رقیب مستقیمش رو کنسول رقیب نابود شد. نکنه الان COD انحصاری سونی شده؟
-----------------------

دوستان اگه بازی واسه بازی کردن ندارین، اگه بازیای کنسولتون الان 300 هزار تومن هستش و حوصلتون سر رفته باور کنید سرگرمیای بهتری هم دارین جز گیر دادن به انحصاریای امسال مایکروسافت. اگه تو زندگیتون یه لوزر به تمام معنا هستید و این پیروز شدن تو بحثای فن بویی واستون آخرین سنگر هستش، ما که حرفی نداریم. Halo همون Failo هستش. هیلو آشعاله. ما داغونیم. شما پیروز شدین. تبریک می‌گم بهتون. فقط تمومش کنید چون شاید خیلیا دقت نکنن به این رفتاراتون، اما یه عده دیگه اگه یه خورده ریز بشن روی این حرکات، حقیقتای مهلکی راجع مشکلات شخصیتیتون می‌فهمن که خب همین دلخوشی کوچیکتون تو زندگی مجازی رو هم ازتون می‌گیره.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
هیلو شده 87،جی تی شده 84.الان 3 تا اختلاف خیلی مهمه؟یعنی متای 84 باعث میشه که یه بازی بشه گرن شوتیسمو،گرن لولیسمو،ولی به بازی با متای 87 میشه خفن و هیولا؟
بله اما خب توجه داشته باشید که GT5 نمره زیر 6 تو متا نداره و رِنج نمراتش مشخصه اما Halo 4 غیر از نمرات بالای هفتش، دو تا نمره 5.5 و یک نمره 2 داره که هیچ منطقی نمیتونه این نمرات رو توجیح کنه، بله قبول دارم اینجور نمرات برای بازیهای دیگه هم بوده اما در مورد Halo 4 به اوج بی منطقی و مسخرگی خودش رسید.
این مقایسه رو هم انجام دادم چون شما داری نمرات دو بازی رو بالا پایین می کنی وگرنه این مقایسه کلا از بیخ و بن اشتباهه.
پ.ن: پست بالایی سامان رو ندیدم وگرنه جواب نمیدادم چون توضیحات داده شده.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
چون هیلو 4 متاش بدون احتساب اون 2-3 تا نمره‌ی شاد 89-90 هستش و تمامی سایتای بزرگ که سرشون به تنشون میرزه دقیقا مطابق انتظار نمره دادن به هیلو4 اما GT5 بدون امتیاز 2، متاش 84 هستش.
چون هیلو 4 درجه سنی بالای 18 سال دقیقا تو هفته‌ی اول اندازه نصف فروش کلی GT5 تو دو سال فروخته! چون GT5 هیچ رکورد سرگرمی رو جا به جا نکرد اما هیلو 4 حداقل برای یک هفته بزرگترین لانچ سرگرمیای سال بود.
چون هیلو 4 حتی تو VGA هم تو 8 تا رشته کاندید بهترین بازی شد و از این لحاظ رکورد دار هستش، اما GT5 (بدون در نظر گرفتن VGA که کلا زمان عرضش باهاش هماهنگ نبود)حتی انتهای سال هم تو گرفتن بهترین ریسینگ سال جلوی NFS کم آورد.
چون هیلو 4 رقیب انحصاری دیگه‌ای رو کنسول رقیب نداره، اما GT5 تو رقابت با رقیب مستقیمش رو کنسول رقیب نابود شد. نکنه الان COD انحصاری سونی شده؟
شما وقتی از متا حرف میزنی،دیگه نمیتونی بگی "بدون احتساب فلان سایت".اگر میخوای از متا حرف بزنی که متای هیلو 87 هست.اگر هم میخوای بگی بدون احتساب فلان سایت که خب کلا بحث مالیده میشه میره.
همونطور که گفتم انتظار ندارید که یه بازی ریسینگ بیاد تو روز اول یه دفعه 4 میلیون بفروشه؟اتفاقا جی تی رکورد سرگرمی رو همه جابه جا کرده.تنها ریسینگ شبیه سازی هست که تونسته همچین فروش فضایی داشته باشه.
طبق استدلال اکثر 360 فنها.2009 چون بازی شاخ نبود آنچارتد تونست جایزه ها رو درو کنه.پس با این حساب 2012 چون بازی شاخ وجود نداره،یه بازی با متای 87 اومده تو چند زمینه کاندید شده.که البته اگر بازی شاخ وجود داشت هیچوقت Walking Dead نامزد بازی سال نمیشد.
اتفاقا نابود نشده.چون با استدلال شما دوستان،الان بحث فروش مطرحه و با این حساب فورتزا نابود شده(بگذریم که خودم فن فورتزا هستم و اونو این نسل سلطان ریسینگ میدونم)

موضوع سادست.انقدر پیچیدش نکنید.رفتار عده ایی کثیری از دوستان که الان تیریپ منطقی برداشتن،2 سال گذشته و سر جی تی زشت و بچه گانه بود.حالا همون بلا سر خودشون اومده.به همین سادگی.
بله اما خب توجه داشته باشید که GT5 نمره زیر 6 تو متا نداره و رِنج نمراتش مشخصه اما Halo 4 غیر از نمرات بالای هفتش، دو تا نمره 5.5 و یک نمره 2 داره که هیچ منطقی نمیتونه این نمرات رو توجیح کنه، بله قبول دارم اینجور نمرات برای بازیهای دیگه هم بوده اما در مورد Halo 4 به اوج بی منطقی و مسخرگی خودش رسید.
این مقایسه رو هم انجام دادم چون شما داری نمرات دو بازی رو بالا پایین می کنی وگرنه این مقایسه کلا از بیخ و بن اشتباهه.
پ.ن: پست بالایی سامان رو ندیدم وگرنه جواب نمیدادم چون توضیحات داده شده.
آریان جان،همونطور که به سامان گفتم،شما وقتی از متا صحبت میکنی،دیگه نمیتونی نمره فلان سایت رو قلم بگیری.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,767
نام
مراد حلیمی
چرا متای دور از انتظار جی تی شکست بود،ولی متای دور از انتظار هیلو شکست نیست؟
به دلايل زير :

هيلو ٤ حتي با همين متا باز هم بالاترين متا رو در سبك خودش امسال داره(شوتر اول شخص) ولي بازي مد نظر شما با اون متا ديگه اون جايگاه اول رو تو سبك خودش نداشت
هيلو ٤ متاش سه نمره بيشتر از جي تي هست و جالب اينكه حدود يك چهارم نمرات جي تي زير ٨ هست در صورتي كه تعداد نمره هاي زير ٨ هيلو حدود ٤ يا ٥ تاس......و البته همينطور مقايسه نمره هاي كامل و بالاي هر دو........
هيلو زمان ساخت نرمالي داشت و مثه جي تي تاخيرهاي زياد و پروسه ساخت طولاني نداشت

+

در كل هيلو نمرش كمتر از حد انتظار ظاهر شد ولي نه در اون حد شديد و هنوزم بهترين بودن سال تو سبك خودش و فروش و اينا رو حفظ كرده(البته جي تي هم خيلي خوب بود و حداقل فروشش عالي بود......واي به حال بازيهايي كه با متاي متوسط فروش متوسط يا كمي مي كنند و اين يعني fail:d)
اينم بگم كلا هركي چه به گرن توريسمو و چه به هيلو اينجور لغات و تيكه هايي مي ندازه(تو تاپيك عمومي)شدت بچگيشو نشون ميده:d

.

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
از کی تا حالا بازی که رکورد دنیای سرگرمی رو شکسته و آمار بازیای آنلاینش تو لایو به این وحشتناکیه شکست به حساب میاد باور کنید HALO4 برای ماکروسافت بزرگترین پیروزیش تا الانه باور کنید 343 تو اولین تجربش بینظیر عمل کرده اینو نمره ها و سونی فنا نمیگن چون متای HALO اگه 2 هم میشد کوچکترین اهمیتی برای ماکرو نداشت وقتی بازی داره این فروشو میکنه موفقیت یه گیم به این نیست نمرش چند شده
نه گرن توریزمو5 برای سونی شکست بود و نه HALO4 برای ماکرو مطمئنا برای یامائوچی و سونی متا پشیزی هم ارزش نداره بلکه فروش مهمه پس تو رو خدا با گذاشتن متای HALO و شکست دونستنش خودتونو مسخره نکنید
دنیا تونو یکم از متاکریتیک بزرگتر کنید

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

طبق استدلال اکثر 360 فنها.2009 چون بازی شاخ نبود آنچارتد تونست جایزه ها رو درو کنه.پس با این حساب 2012 چون بازی شاخ وجود نداره،یه بازی با متای 87 اومده تو چند زمینه کاندید شده.که البته اگر بازی شاخ وجود داشت هیچوقت Walking Dead نامزد بازی سال نمیشد.
قسمتهای دیگه نیاز به جواب نداره چون کاملا برات منطقی جواب دادم ! ولی این تیکه از حرفت ما امسال بازیه شاخ و نام بزرگ زیاد داشتیم ولی اگه صحبت از اینه که متای همشون پایینتر از انتظار شد پس بازم شرایط یکسانه چون متای هیلو 4 هم پایینه ! یعنی مثل اینکه که تو ورزش کشتی 50 گیلوها را میفرستی بین 50 کیلوها و 100 کیلوها را میفرستی بین 100 کیلوها ! هیلو 4 هم میانگینش پایینه و با میانگین پایین ها تو هعمین سال رقابت کرده و 8 تا نامزدی گرفته دقیقا شرایط با سال قبل که همه بازها میانیگینشون بالاتر بود با میانگینها بالا ها رقابت کردند ! فهمیدی که دارم چی میکم ؟

آریان جان،همونطور که به سامان گفتم،شما وقتی از متا صحبت میکنی،دیگه نمیتونی نمره فلان سایت رو قلم بگیری.
حتی اگر نخوایم اون سایتها را علم کنیم چه کنیم بازم هرکی بره سایتهای ذکر که پربازدیدترین سایتها هستند امتیاز بازی هیلو 4 را میبینه و میگه باریکلا ! ولی به بازی X نخیر !

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کابوس این روزهای یک گیمر : Meta

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
قسمتهای دیگه نیاز به جواب نداره چون کاملا برات منطقی جواب دادم ! ولی این تیکه از حرفت ما امسال بازیه شاخ و نام بزرگ زیاد داشتیم ولی اگه صحبت از اینه که متای همشون پایینتر از انتظار شد پس بازم شرایط یکسانه چون متای هیلو 4 هم پایینه ! یعنی مثل اینکه که تو ورزش کشتی 50 گیلوها را میفرستی بین 50 کیلوها و 100 کیلوها را میفرستی بین 100 کیلوها ! هیلو 4 هم میانگینش پایینه و با میانگین پایین ها تو هعمین سال رقابت کرده و 8 تا نامزدی گرفته دقیقا شرایط با سال قبل که همه بازها میانیگینشون بالاتر بود با میانگینها بالا ها رقابت کردند ! فهمیدی که دارم چی میکم ؟
فرخ به این استدلال میگن استدلال هَچَل هفت.منظورت رو کاملا میفهمم ولی مثالت کاملا اشتباه و غلطه.درستش اینه که "تو ورزش کشتی،تو یه تورنمنتی همه قهرمانا و مدال آورا هستن،مثل 2009" ولی "تو یک تورنمنتی چندتا کشتی گیر معمولی و درجه چند هستن،مثل 2012"
اینکه تو بازیت بین چند تا بازی با متای بالای 90 GOTY بشه ارزشش بیشتره،یا اینکه بازیت با متای 87 میون بازیهای با متای 67 و 89 بیاد GOTY بشه؟آنچارتد 2،میون چند تا بازی با متای بالای 90،مثل بتمن بود،ولی هیلو بین چند تا بازی با متای 65 و 70 و 80.پس کاری که آنچارتد کرده خیلی ارزشمندتره.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ به این استدلال میگن استدلال هَچَل هفت.منظورت رو کاملا میفهمم ولی مثالت کاملا اشتباه و غلطه.درستش اینه که "تو ورزش کشتی،تو یه تورنمنتی همه قهرمانا و مدال آورا هستن،مثل 2009" ولی "تو یک تورنمنتی چندتا کشتی گیر معمولی و درجه چند هستن،مثل 2012"
اینکه تو بازیت بین چند تا بازی با متای بالای 90 GOTY بشه ارزشش بیشتره،یا اینکه بازیت با متای 87 میون بازیهای با متای 67 و 89 بیاد GOTY بشه؟آنچارتد 2،میون چند تا بازی با متای بالای 90،مثل بتمن بود،ولی هیلو بین چند تا بازی با متای 65 و 70 و 80.پس کاری که آنچارتد کرده خیلی ارزشمندتره.

کاملا هم مثالم درست بوده منتها تو نمیدونی که کله خوردن هیلو 4 یعنی یه جک بزرگ ! واقعا فکر میکنی متا اینهمه مهمه ؟! اگه مهم بود این همه گیمر با دیدن این امتیازات نمیخریدنش !
من گفتم ما دو 3 تا سایت کار درست داریم که بازدید کنندگانش بیشتر از سایتهای دیگست و خیلی این سایتها نمراتشون براشون مهمتره و هیلو 4 امتیاز بالا گرفته . هیلو 4 سال پیش هم میومد شما با چه تضمینی میخوای بگی که این نمراتی که این سال گرفته سال قبل هم میکرفت؟ من میگم بیشتر میگرفت ! خرفیه ؟! من میگم امسال سایتها افتاده دنده لجشون و سخت گیر شدند ! میتونی ثابتش کنی یا نکنی ؟!
کسی که میره لیست VGA را باز میکنه به مثال بعد 5 سال دیگه نمیره چک کنه هیلو با کدوم میانگین 8 تا نامزدی داره بلکه داره اون لیست روبه جلوش را میبینه و قضاوت میکنه مهم اینه که 8 تا نامزدی داره و رکوردار هست .
برای امثال و مایکروسافت و طرفدارای هیلو هیچ اهمیتی نداره که متا چی شده الان مایکروسافت فروشش را کرده مولتی پلیر بازی هم تحسین همگان و طرفداراش را داره و فنهاش هم از بازی کاملا رضایت دارند ! خب اینو میشه گذاشت به حساب با کله خوردن زمین ؟ حتی از این فنهای PS3 هم از بازی خوششون اومده ! چه برسه به فنهای اصلیه بازی . یعنی مایکروسافت و اینهمه ادم منتظر این بودند که ببین متا چند میشه ؟ حالا کاری ندارم که بازی با چندتا امتیاز کاملا غیرمنطقی میانگینش اومده پایین و به اضافه از بدشانسی بازی چندتا سایت که براش امتیاز کامل دادند دیگه تو متا ثبت نمیشه ! از طرفی اکثر داورهای VGA به هیلو 4 امتیاز بالا دادند !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر