Half-Life 2: Episode 3 در راه است.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
half-life2ep3.jpg

Doug Lombardi امروز در مصاحبه با Kikizo بالاخره اولین اشارات خود را در مورد Half-Life 2: Episode 3 بروز داد.

وقتی که از او در مورد اولین نمایش بازی سوال شد او گفت:" ممکن است در پایان امسال اولین نمایش از این بازی را ببینیم".

تا این لحظه هیچ کس از وجود Episode 3 اطلاعی نداشت. بنابراین از حالا به انتظار ادامه این بازی بزرگ می‌نشینیم.

منبع

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من هربار ادامه ساخت این بازی را میشنوم دوتا بال در میارم :biggrin1:
چون بهترین تجربه بازی کردنم بوده .

البته اینطور همکه قبلا شنیدم episode3 با موتور جدید ساخته میشه .

shl_gamer

کاربر سایت
Dec 13, 2007
106
نام
Shahab

نه اینم با همون موتوره اما بهتر شده,HL 3 با یه موتور جدیده البته کلا تا آخر پایش همون موتوره HL2 ولی کلا تغییر میکنه تو HL 3

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
نه اینم با همون موتوره اما بهتر شده,HL 3 با یه موتور جدیده البته کلا تا آخر پایش همون موتوره HL2 ولی کلا تغییر میکنه تو HL 3
بالاخره میگی تغییر می‌کنه یا نمی‌کنه؟:d

هنوز هیچ اطلاعاتی در این مورد ندادن.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
تا این لحظه هیچ کس از وجود Episode 3 اطلاعی نداشت.
خبرت اشتباهه عزیز. اولاً که همه می دونستن چنین بازی وجود داره. ثانیاً شماره نوامبر 2007 مجله PC Gamer آمریکا اولین بار آرتورک ها و اخبار مربوط به این بازی رو منتشر کرد. یک سری خبر مربوط به Episode 3 هم بعد اون قضیه تو اینترنت منتشر شد. بعدش هم دوباره تو جولای 2008 مجله PC Gamer آمریکا یک سری آرتورک دیگه منتشر شد. آرتورتک های بازی هم از همون موقع تو اینترنت پخش شده و کسی نمونده که ندیده باشه.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
منظور تاييد خبر و اماده شدن بازي براي نمايش بود.
مگه من از خودم خبر ميسازم كه اشتباه باشه;)

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

Ep1 كه خيلي مزخرف بود به نظرم ، نصفه ولش كردم آخر نفهميدم چيشد وليEp2 بهترين بازي FPS بود كه انجام دادم و البته HL2 تو زمان خودش شاهكار بود يادش بخير واقعا محيط هاي قشنگ و زيبايي داره.

سورس موتور بزرگيه و انعطاف پذيري خوبي داره نسبت به موتور هاي ديگه فكر نميكنم براي چنين نسخه اي موتور جديد بسازند بل اخره اهميت Ep3 هرچقدر هم كه باشه نسبت به HL3 يك دهم هم نيست. موتور جديد يا مثلا سورس 2 رو به نظرم با HL3 معرفي مي كنند كه واقعا براي ديدن چنين روزي لحظه شماري ميكنم. سورس بهترين موتوري كه به نظرم وجود داره البته منهاي بعضي مشكلاتي كه اين موتور داره.

يادش بخير آخر HL 2 Ep2 اينقدر به سازندگان بازي فحش دادم تازه داشتم بر ميگشتم تو جو HL كه ييهو ديدم اسم سازنده ها اومد :biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Ep1 كه خيلي مزخرف بود به نظرم ، نصفه ولش كردم آخر نفهميدم چيشد وليEp2 بهترين بازي FPS بود كه انجام دادم و البته HL2 تو زمان خودش شاهكار بود يادش بخير واقعا محيط هاي قشنگ و زيبايي داره.

سورس موتور بزرگيه و انعطاف پذيري خوبي داره نسبت به موتور هاي ديگه فكر نميكنم براي چنين نسخه اي موتور جديد بسازند بل اخره اهميت Ep3 هرچقدر هم كه باشه نسبت به HL3 يك دهم هم نيست. موتور جديد يا مثلا سورس 2 رو به نظرم با HL3 معرفي مي كنند كه واقعا براي ديدن چنين روزي لحظه شماري ميكنم. سورس بهترين موتوري كه به نظرم وجود داره البته منهاي بعضي مشكلاتي كه اين موتور داره.

يادش بخير آخر HL 2 Ep2 اينقدر به سازندگان بازي فحش دادم تازه داشتم بر ميگشتم تو جو HL كه ييهو ديدم اسم سازنده ها اومد :biggrin1:

من منظورم half life 2 بود و درضمن كسي هم كه عاشقه half life 2 باشه امكان نداره به episode1 بگه مزخرف ! البته قبوا دارم كه episode1 كمي در حد انتظارات نبود ولي خوب اين بازي مثل يه سرياله بايد بازيش كني :biggrin1:
كلا هر كي به half life 2 ايراد بگيره من يكي عصبي ميشم :biggrin1: چون واقعا يك بازي بي نقص بود و فوق العاده نوآورانه با اون جو خارق العاده گيراش كه ادم را ميكشيد توي بازي .
يه بازي بود كه اصلا فراموشش نميكنم , واقعا زندگي كرديم با اين بازي .

shl_gamer

کاربر سایت
Dec 13, 2007
106
نام
Shahab
بالاخره میگی تغییر می‌کنه یا نمی‌کنه؟:d
------
هنوز هیچ اطلاعاتی در این مورد ندادن.
برا HL3 تغییر میدن ;), من از خیلی جاها شنیده بودم ولی الان یادم نیست کجاها بوده:cheesygri
من منظورم half life 2 بود و درضمن كسي هم كه عاشقه half life 2 باشه امكان نداره به episode1 بگه مزخرف ! البته قبوا دارم كه episode1 كمي در حد انتظارات نبود ولي خوب اين بازي مثل يه سرياله بايد بازيش كني
كلا هر كي به half life 2 ايراد بگيره من يكي عصبي ميشم چون واقعا يك بازي بي نقص بود و فوق العاده نوآورانه با اون جو خارق العاده گيراش كه ادم را ميكشيد توي بازي .
يه بازي بود كه اصلا فراموشش نميكنم , واقعا زندگي كرديم با اين بازي .
کاملا موافقم

آخرین ویرایش:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
دلیل اینکه بازی اینقدر دیر بهش پرداخته شد همین L4D بود . شرکت Vavle یه شرکت 1000 نفری نیست اونا فقط در حدود 200 نفرن تا اونجای که من خوندم که یه تیم برای Team Fortress 2 کار میکنن و یه تیم هم برای HL2 که برای این پروژه ی L4D همه بقیه کارهارو تعطیل کردن بودن .

HL2 یه اول شخص به معنای واقعی و یه بازیه بی نقص و کامله .

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Ep1 كه خيلي مزخرف بود به نظرم ، نصفه ولش كردم آخر نفهميدم چيشد وليEp2 بهترين بازي FPS بود كه انجام دادم :biggrin1:

ميثم جون!

آقا خونت پای خودته !!!!!!!!:biggrin1::biggrin1::eek:
از الان دارم ميبينمت که از سقف بازی سنتر آويزونت کردن!:biggrin1::biggrin1:

-------------

من واقعاً با کل اين بازی لذت بردم، واقعاً حرف نداشت :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر