Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
ولی برخی قدرت ها و ایتم ها هست که هر وقت اونا رو به دست میاری بازی اینقدر یهو آسون میشه که رسما بالانس رو به هم میزنه
برای همین بهشون میگن Boon
قرار نیست خدایان خیلی منطقی بهت لطف داشته باشن، البته همه چیز شانسیه، باید خوش شانس باشی که بتونی یکسری بون های خوب رو پشت سر هم قطار کنی
در عوض خیلی از ران ها هم اینقدر چرت و پرت گیرت میاد که عملاً سر HADES اینقدر طول میکشه که می خوای بزنی توی سرت از بس بیلدت چرنده
کلاً منطق اینجور روگ لایک ها همینه، DEAD CELLS بطور مثال بعضی وقتا چنان ترکیب WEAPON هات جور میشن با هم که مسیر رو می بلعی، بعضی وقتا هم اینقدر بیخوده که فقط خدا خدا می کنی بتونی فقط به ته همون بایومی برسی که بلوپرینت و سل هات هدر نرن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
برای همین بهشون میگن Boon
قرار نیست خدایان خیلی منطقی بهت لطف داشته باشن، البته همه چیز شانسیه، باید خوش شانس باشی که بتونی یکسری بون های خوب رو پشت سر هم قطار کنی
در عوض خیلی از ران ها هم اینقدر چرت و پرت گیرت میاد که عملاً سر HADES اینقدر طول میکشه که می خوای بزنی توی سرت از بس بیلدت چرنده
کلاً منطق اینجور روگ لایک ها همینه، DEAD CELLS بطور مثال بعضی وقتا چنان ترکیب WEAPON هات جور میشن با هم که مسیر رو می بلعی، بعضی وقتا هم اینقدر بیخوده که فقط خدا خدا می کنی بتونی فقط به ته همون بایومی برسی که بلوپرینت و سل هات هدر نرن
اخه اصن مثالایی که من زدم شانسی نیستن و تقریبا 90 درصد اوقات این قدرت ها رو داری با سلاح یا ایتم خاصی. اگر همیشه شانسی بود مشکلی نبود و میذاشتیم به حساب رندوم بودن boon ها.

مثلا aspect دوم twin fist رسما ماشینه کشتاره و باهاش چشم بسته میشه هر ران رو تو زیر نیم ساعت تموم کرد (حتی اگر boon هات چرت هم باشن) و مهارت چندانی هم نیاز نداره

+

کلا این یه کوچولو کمرنگ تر کردن جنبه های روگ لایکی تو هیدیس همچین انبالانس هایی رو هم ایجاد کرده که شاید تو نظر اول جذابترش کرده ولی باعث این مشکلاتم شده

.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
لعنت به این سبک و هر کسی روز اول این سبک رو درست کرد، 5 ساعته همون محیط اول رو نمیتونم رد کنم:| اعصبامون نمیکشه، هر محیط کلی دشمن میریزه سرت تا بیای جاخالی بدی رفتی تو تله ها، ماشالله هل هم در کار نیست:|

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
لعنت به این سبک و هر کسی روز اول این سبک رو درست کرد، 5 ساعته همون محیط اول رو نمیتونم رد کنم:| اعصبامون نمیکشه، هر محیط کلی دشمن میریزه سرت تا بیای جاخالی بدی رفتی تو تله ها، ماشالله هل هم در کار نیست:|
سلاحهای دیگه رو تست کن ببین سبکت به کدومشون میخوره همون ارتقا بده. از آینه هم مخصوصا جون اضافه رو بخر بازی کم کم برات راحت میشه

آخرین ویرایش:

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50
گزینه God Mode رو روشن کن، کم کم ساده میشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
بازی نکن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
فعلا که شیفت و دیلیت شد، شاید بعدا دوباره برم سراغش...#-o
اتفاقا تو سبک روگ لایک این بازی یکی از آسونترین هاست و تو همون 10 escape اول میتونید بازی رو تموم کنید .
فقط باید بعضی آیتم های مخصوص داخل آیینه رو خوب آپدیت کنی و استفاده از keepsakes ها رو از همون اوایل در نظر داشته باشی

بعد 4....5 ساعت بازی میتونی بازی رو با چاقوی آشپزخونه هم تموم کنی چه برسه به سلاحهای خفن بازی :D :D

.

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
آقا این باس سوم چرا اینطوریه؟ :D
رکب زدن ‌‌‌‌به Ornestin و Smough. هم سگ جونن، هم مثل سگ دمیج می‌دن :D دو بار با تیر و کمون به آخراش رسیدم،‌ ولی اون مرتیکه تیزیس، با سرعت برق و باد نیزه‌اش رو پرتاب کرد و پاره‌ام کرد :D
به نظرم بازی آسون‌تر از ریترنال نیست. توی اون بازی هم با قوی‌تر شدن سلاح‌ها‌ و پرک گرفتن، از سختی ران‌های بعدی کم می‌شد. شاید بشه گفت یکم بالانس‌تره.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آقا این باس سوم چرا اینطوریه؟ :D
رکب زدن ‌‌‌‌به Ornestin و Smough. هم سگ جونن، هم مثل سگ دمیج می‌دن :D دو بار با تیر و کمون به آخراش رسیدم،‌ ولی اون مرتیکه تیزیس، با سرعت برق و باد نیزه‌اش رو پرتاب کرد و پاره‌ام کرد :D
به نظرم بازی آسون‌تر از ریترنال نیست. توی اون بازی هم با قوی‌تر شدن سلاح‌ها‌ و پرک گرفتن، از سختی ران‌های بعدی کم می‌شد. شاید بشه گفت یکم بالانس‌تره.
باس سوم کلا چیز عجیبیه، من چند بار اول رو کلا وحشت داشتم از رسیدن بهشون. :D اما خب چند دستی رفتم و تا تونستم یه بار بزنمشون دیگه هیچوقت اونجا گیر نکردم. :D
جاخالی دادن نیزه اونقدرا هم سخت نیست واقعا، فقط باید با حس و حال و ریتم مبارزه کامل آشنا بشید. بنظرم حتی نیاز نیست خیلی چشمتون سمت خودش باشه، شما اگه خود زاگرئوس و گاو عزیزمون رو دنبال کنی با چشمت، همه چی حله. :D چون موقعی که نیزه قراره بیاد سمت شما یه نشانه صورتی رنگ رو روی خودت میبینی که خب درجا متوجه میشی یکی دو ثانیه بعدش باید دش بزنی. Backstab دمیج هم بسیار موثره، این رو نباید فراموش کرد. :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
بازی continueنداره؟ هر بار میمیرم از اول میاد باس اول رو هم کشتم بازم از اول اومد
بازی سبکش همینه کلا یکی از اصلی ترین ویژگی های بازی های Rogue-Like مرگ همیشگیه یعنی شما بمیری آپگرید های دائمیت میمونه برات ولی همه چیز ریست میشه و ترتیب اتاق هایی که میبینی و آیتم هایی که داخلشون پیدا میکنی هم رندومه همیشه :D
یکی دیگه از بازیای مطرح این ژانر که اتفاقا از هیدیس هم سخت تره Dead Cells هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر