Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
گزینه گاد مود فعال باشه چه فرقی میکنه با حالت عادی.
با روشن کردن گادمود تنها تفاوت بازی اینه که شما 20درصد دمیج کمتری از انمی ها دریافت میکنی و با هر بار مردن 2 درصد به این دمیج رزیستنس اضافه میشه و تا سقف 80 درصد میتونید دمیج کمتری بخورید که میشه 40 بار مردن در حالت گادمود :D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
جالبه اکثرا از زره خوششون نمیاد ولی special زره فوق العاده است. خصووصا که سریع با اپگرید میشه یا تعداد ضربات قطازیش رو کرد 4 تا یا قدرت رو 100 درصد زیاد کرد. بهترین سلاح برا کامبت از راه دور همینه. برا من که میترسم نزدیک شم عالیه :)
گرچه هنوز به پایان اول هم نرسیدم ولی خب این سلاح با بیلد زئوس فعلا سلاح مورد علاقمه.
هنوز 25 دور رفتم فقط و اول راهم(10 دور اول رو داشتم همینجوری میرفتم تا فقط تست کنم بیلد های مختلف رو. برا پیشروی نمیرفتم). تا سومین باس هم تونستم برسم. ولی خب فک میکنم در کنار دیسکو الیسیوم بهترین ایندی های نسلم باشن.

• Like
Reactions: Z-fan and Vesemir

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
جالبه اکثرا از زره خوششون نمیاد ولی special زره فوق العاده است. خصووصا که سریع با اپگرید میشه یا تعداد ضربات قطازیش رو کرد 4 تا یا قدرت رو 100 درصد زیاد کرد. بهترین سلاح برا کامبت از راه دور همینه. برا من که میترسم نزدیک شم عالیه :)
گرچه هنوز به پایان اول هم نرسیدم ولی خب این سلاح با بیلد زئوس فعلا سلاح مورد علاقمه.
هنوز 25 دور رفتم فقط و اول راهم(10 دور اول رو داشتم همینجوری میرفتم تا فقط تست کنم بیلد های مختلف رو. برا پیشروی نمیرفتم). تا سومین باس هم تونستم برسم. ولی خب فک میکنم در کنار دیسکو الیسیوم بهترین ایندی های نسلم باشن.
خب یه کم کامنت هارو خوندم و فک کنم خیلی چیز هارو دقت نکردم تا الان.
نمیدونم راهنما رو بخونم ینی؟ همیشه دوست دارم بدون اینا برم بازی رو.

ولی جدا چطور تو 15 دور تموم میکنید اخه؟!!

الان که سایکوناتز تموم شد فک کنم کمپ کنم رو این یکی دیگه

• Like
Reactions: Z-fan

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خب یه کم کامنت هارو خوندم و فک کنم خیلی چیز هارو دقت نکردم تا الان.
نمیدونم راهنما رو بخونم ینی؟ همیشه دوست دارم بدون اینا برم بازی رو.

ولی جدا چطور تو 15 دور تموم میکنید اخه؟!!

الان که سایکوناتز تموم شد فک کنم کمپ کنم رو این یکی دیگه
نه راهنما رو نخون:D
فقط پیشنهاد میکنم اولویت رو بزار رو آپگرید آینه، و حتما دوتا جون اضافه رو بگیر:D
ترکیبات و فلان و بیسار خودت کشف کن:-"

و آها ... هیچوقت عجله نکن و حریص نشو:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نه راهنما رو نخون:D
فقط پیشنهاد میکنم اولویت رو بزار رو آپگرید آینه، و حتما دوتا جون اضافه رو بگیر:D
ترکیبات و فلان و بیسار خودت کشف کن:-"

و آها ... هیچوقت عجله نکن و حریص نشو:-"

من این همه وقت نذاشتم پاشی جلوی چشم من بگی راهنما رو نخون :D

نه آقا سوالی داشتی راهنما رو بخون :D خیلی هم خوبه :>

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

تو نمیدونی سنگ بنای این تاپیک بر اساس دشمنی من و تو بنا نهاده شده؟ :-" هیدس حاشیه ست:-"

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تو نمیدونی سنگ بنای این تاپیک بر اساس دشمنی من و تو بنا نهاده شده؟ :-" هیدس حاشیه ست:-"

وات د فاعک.... سنگ بنای این تاپیک رو خود من گذاشتم لعنتی ها :))
شماهایی اند که دارید کج می برید اش بالا :D

• Smile
  • Like
Reactions: m.a.t and Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
وات د فاعک.... سنگ بنای این تاپیک رو خود من گذاشتم لعنتی ها :))
شماهایی اند که دارید کج می برید اش بالا :D
همین دیگه! همون لحظه ای که من داشتم پر پر میزدم برای هیدس از زمان معرفیش، و یهو اینجوری عرضه رسمی شد و تو تاپیکش رو زدی، همون لحظه دشمنی شکل گرفت:-"

به هر حال...نخونید:p بعد که بازی رو فوت آب شدید، برید راهنمای سید رو بخونید:-"

• Like
Reactions: mgplayer and Z-fan

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
راهنمای z-fan رو نخونید من خوندم و از بس کامل بود پشیمون شدم :D ینی یه جوری بود که تا وسطاش رسیدم گفتم ای بابا من چرا اینو تا اینجاش خوندم :D
بستمش و دیگه نخوندم :D هیچی برای اکتشاف نمیمونه :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
همین دیگه! همون لحظه ای که من داشتم پر پر میزدم برای هیدس از زمان معرفیش، و یهو اینجوری عرضه رسمی شد و تو تاپیکش رو زدی، همون لحظه دشمنی شکل گرفت:-"

به هر حال...نخونید:p بعد که بازی رو فوت آب شدید، برید راهنمای سید رو بخونید:-"

نیت من ولی خیر بود از همون اول :D :-" :^o
تقصیر خودته که جای اشتباهی منتظر وایساده بودی :D

راهنمای من و هر وقت بخونید که قشنگ حس کردید "وات د فاعک، این علامت های رنگی رنگی دقیقا یعنی چی؟ :D" اون وقت به نظرم خوبه در ازای لو رفتن یه سری چیزها متوجه ربط همه چیز به هم بشید (تازه من خیلی کم چیزی از مینی باس ها و... نوشتم اون تو و از چیزای Late Game مثل سیستم هیت و اینا چیزی ننوشتم) چون بازی کلا مکانیک های متصل به هم زیاد داره و چشم بسته برید تو مممکنه واقعا گیج شید

آخرین ویرایش:

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد

دست شما درد نکنه برای منی که اولین بازی تو این سبک برام بود و اون اولا خیلی ازش سر در نمی آوردم خیلی مفید و کامل بود و از یه بازی اعصاب خورد کن به اعتیاد آور تغییرش داد

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
واقعاً لغت شاهکار هم جلوی این بازی کم میاره
کل وقتی که باید بزاری نیم ساعته، فوقش سه ربع ساعت... ولی هر دفعه میرسی که Hades، عطش ت بیشتر میشه برای یک run دیگه، با همون weapon و یه build دیگه، با یه weapon‌ دیگه و یه سبک دیگه... به لطف boon ها، عملاً راه های بیشماری وجود داره برای بازی کردن که عملاً زیر و رو می کنه run جدید رو (pact of punishment هم که دیگه خفن تر)
بماند boyo گفتن های اسکلی، بماند lad گفتنای آشیل، بماند اون صدای گرم زئوس، بماند قاطی کردنای المپین ها وقتی توی یکسری روم ها مجبوری بین ۲ تا یکیشون رو انتخاب کنی، ....
واقعاً واقعاً واقعاً عنوان game the year که هیچ، game of all times برازنده شه!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
بازی محشره و در این شکی نیست
ولی برخی قدرت ها و ایتم ها هست که هر وقت اونا رو به دست میاری بازی اینقدر یهو آسون میشه که رسما بالانس رو به هم میزنه

به عنوان مثال اگر برات آپگرید (راکت+5راکت ) تو اخرین اسلحه بیاد عملا چشم بسته میتونی از راه دور کل مپ رو منفجر کنی و همین باعث میشه بشدت بازی آسون بشه
یا مثلا با KEEP SAKE که از Thanatos می گیری (به اسم Pierced Butterfly) تو هر ران که دمیج نگیری 2 درصد به دیمج زدنت اضافه میشه و عملا بعد 14...15 چمبر 30 درصد قدرت اضافی داری و با هر سلاحی که باشی چشم بسته همه رو میشه کشت.

چند تا مورد اینطوری یه کوچولو بالانس رو بهم میزنن وگرنه به جز این مورد محشره این بازی

.

• Like
Reactions: zxc0012004

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر