Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,421
تنها چیزی که یادمه اینکه میگن فلان اسلحه بهتره فلان بدتر شعر و وره در واقع همشون خوب و یونیک هستن اگه وارد بشی، هرکدوم دوست داری سعی کن باهاش وارد بشی.
البته راجع به Aspect ها این هست که بعضیاشون بهتر باشن واقعا. و بهتره همه تایتان بلاد هارو اول رو یکی دوتا اسپکت خرج کنی نه اینکه پخش کنی برا انلاک کردن همش.

• Like
Reactions: Z-fan

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این د نیم آو هیدیس!
دوستان برای باز شدن اسپکت چهارم نیزه همه دیالوگهای اکلیس باهاش صحبت کنم باز میشه یا ممکنه نشه و بازم باید ادامه داد؟
یک دیالوگش باقی مونده ینی اگه یبار دیگه تا تهش برم باز نشه فکنم بازیو دیگه بزارم کنار #:-S

• Like

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب من یکجوری که خودم هم نفهمیدم چی شد بازی رو با همون سپر تموم کردم. آخر شبی گفتم یک دست دیگه برم خبر نداشتم قراره فرارم همین دست باشه! یهو به خودم اومدم دیدم باس آخرم زدم اون همون بار اول که دیدمش تو گاد مدی چیزی رفته بودم فکر کنم.:))الان دیگه پشمی نمونده خودم باورم نمیشه اینطوری بازی کردم.:Dفقط یکجا خوندم پایان اصلی رو بخوای ببینی باید 10 بار فرار کنی تا Epilogue بازی برات به نمایش در بیاد و اونوقت بازی کامل داستانش تمومه.
پ.ن: باس آخر رو بدون حتی یکدونه Death Defiance باقی مونده و جون 20-30 اینا تموم شد. دیگه ببینید اوضاع چطوری بر وفق مراد پیش رفت تا لحظه آخر.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بالاخره بازی برای پلتفرم های دیگه هم منتشر قراره شه :x

من حدسم این بود بازی یه سال انحصاری کنسولی سوییچ باشه... ولی خب 11 ماه بود :D... نزدیکه در هر صورت
خلاصه سوالی چیزی داشتید این جا ما در خدمتیم :D

1623740806166.png

====

پ.ن: البته که من نمیذارم هیچ کدومتون این تاپیک از این بخش بکشید بیرون :D

• Like
Reactions: rosgod

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
بنده خدا معرفی بازی تو هیاهوی کنفرانس مایکرو گم شد .حالا من که ایکس باکس ندارم لذت بخش ترین قسمت مراسم برای من همین معرفی بازی بود .با اینکه روی سوئیچ بالای 40 ساعت بازی کردم ولی روی ps5 با 60 فریم و 4k و تروفی یه چیز دیگست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

من حدسم این بود بازی یه سال انحصاری کنسولی سوییچ باشه... ولی خب 11 ماه بود :D... نزدیکه در هر صورت

View attachment 212131

====

اتفاقا الان اومدم بگم...خوب!!! کی تاپیک رو بکشیم و ببریم>:)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد

View attachment 212131

====

این meme ایی که گذاشتی از هر غده سرطانی سرطانی تر بود.:(:)

• Smile
Reactions: Vagabond and Z-fan

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

واجب شد بقیه بازی های supergiant games رو هم تجربه کنم
شک نکن!
از نظر من که کارشون 20ه 20ه!

Bastion بیشترین شباهت رو به هیدس داره
سیستم ترکیب قدرت های هیدس از Transistor گرفته شده ( این المان های مبارزات نوبتی داره:-" )
Pyre هم که...یه چیز عجیبیه(یه چیزی مثل فوتبال) ولی داستان خیلی خوبی داره(مثل بقیه بازی هاشون) و حق انتخاب ها سخته:-"

در کل من عاشق کارهاشونم، گرافیک هنری(و تکنیکی! از معدود ایندی سازهایی که پیکسلی تحویلت نمیدن:| ) ، موزیک ، گیم پلی ، داستان :x

بازی هاشون واقعا همه چی تمومه:x

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
281
آقا Chaos Shield رو Max آپگرید کنید چقدر خوبه
برا مبتدی که بهترین چیزه واقعا
یه پیشنهاد برای special attack سپر:
اول سپر رو آپگرید کن تا با هر بار پرتاب 4-5 نفر رو بزنه. بعد قدرت آرس/خدای جنگ یا آخرین خدای بازی که بعد از پایان بازی میاد رو براش بگیر. یه قابلیت هم از هرمس بگیر که سرعت SA سپر رو 20 درصد بیشتر میکنه.
تا تاجی که میتونی این چند تا قابلیت رو آپگرید کن.

تو استیج اول و دوم بازی این حرکت شاید کاربرد زیادی نداشته باشه. اما تو استیج سوم و چهارم خـــــیلی کمک میکنه. تو استیج سوم دشمنا هم تعدادشون زیاد میشه هم سپر دارن. یعنی از روبه رو که دمیج میدی کلا دمیج رو بلاک میکنن؛ ولی با پرتاب سپر به احتمال زیاد دمیج میخورن. تو استیج چهرام هم یه سری موش با قبلیت پرتاب سم و اسید میان که آدم رو کلافه میکنه، از دور بزنیشون راحت‌تره.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
Hello honorable and noble Nintendo Switch gamers :D
چقدر دوست داشتم یه Switch میداشتم دست کم Legend of Zelda میزدم ولی کو پول :-"

داشتم Lilith عزیزم رو خاموش میکردم که یهو با این مواجه شدم:

که رفتم تو صفحه عزیز دل و... گفتم هایپم رو با شما share کنم :D 🤘

PS1: تاپیک Hades رو اگه در لحظه به ذهنم نمیرسید که کامیونیتی Switch رو چک کنم، فکر کنم حالا حالاها پیدا نمیکردم :D نمیخواد منتقل شه تاپیکش :-"
PS2: عکسا رو چجوری کوچیک باید بفرستم :-"

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر