H1Z1 برای PS4 و Xbox One تایید شد

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
043.jpg

کمپانی DayBreak Games تایید کرد بازی H1Z1 که اوایل سال 2015 به صورت Early Access بر روی پلتفرم استیم عرضه شد تابستون سال جاری برای کنسول های PS4 و Xbox One نیز عرضه خواهد شد.

همچنین این بازی قرار است به دو بخش Survival و King of The Kill یا همان بتل رویال تقسیم شود که فقط بخش KoTK برای کنسول ها در تابستان عرضه میشود. DayBreak در توجیه این تقسیم بندی گفت:

ما از سال پیش که این بازی را عرضه کردیم متوجه خیل عظیمی از گیمر ها شدیم که هر کدام به سمت یکی از این Mode ها میرفتن یا به عبارت دیگر هر یک از این دو Mode پلیر های خودش را دارد. ما هم تصمیم گرفتیم بنا به پیشنهادات شما بازی را به دو صورت Survival و Battle Royale و با قیمت مناسب تر عرضه کنیم! لازم به ذکر است کاربرانی که از قبل در استیم این بازی را خریداری کرده اند همچنان به هر دو مد بازی دسترسی خواهند داشت

042.jpg

در مورد بخش Survival هم گفته شده که همچنان این بخش در حالت Early Access قرار دارد و تاریخی برای عرضه ی آن بر روی کنسول ها مشخص نشده اما بخش KoTK همزمان با عرضه روی کنسول ها در تابستان سال جاری از Early Access خارج میشود.

منبع

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دقیقا همین نوع عرضه بازیها رو کم داشتیم که اینم اضافه شد! البته شنیدم قبلا هم بازی بی سر و صدا نبوده تو یکسری موارد مثل بازی های f2p داشته در حالی که بازی پولی هست!

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
دقیقا همین نوع عرضه بازیها رو کم داشتیم که اینم اضافه شد! البته شنیدم قبلا هم بازی بی سر و صدا نبوده تو یکسری موارد مثل بازی های f2p داشته در حالی که بازی پولی هست!

من خودم به عنوان کسی که 1200 ساعت Battle Royale این بازی رو انجام داده باید بگم که کاملا ارزشش رو داره. فکر نکنم تو این سایت کسای زیادی باشن که این بازی و مخصوصا بتل رویال این بازی رو انجام داده باشن. فقط پیشنهاد میکنم برین یوتیوب و یه سرچ کوچیک بزنین تا خودتون متوجه بشین.
توی Twitch هم استریمر های خیلی معروفی این بازی رو انجام میدن.

در مورد f2p بودن هم باید بگم که اول بازی مال Sony بود که حتی قرار بود به صورت انحصاری واسه PS4 بیاد ولی بعدا بازی به daybreak واگذار شد که به کل سیاست های شرکت واسه عرضه بازی تغییر کرد. این رو هم بگم که H1Z1 با توجه به پیشرفتی که داره میکنه اصلا مثل اون صد ها بازی چرت و پرتی که دارن واسه استیم هر روز به صورت early access عرضه میشن نیست همونطور هم که گفتم اصن تابستون بتل رویال بازی قراره از Early access خارج بشه.

همین چند روز پیش هم تایید شد که کریس وین که پارسال استدیو Bioware رو ترک کرد و به عنوان کارگردان روی Mass effect کار میکرد به Daybreak پیوسته و اومده بالا سر H1Z1

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
یکی از معدود بازی هایی که از early access سو استفاده نکرده. من روز اول این بازی رو خریدم ۲-۳ هفته بازیش کردم و بخاطر مشکلات زیادش بیخیالش شد. ماه پیش دوباره دانلودش کردم، واقعا کفم برید...حقیقتا پیشرفت خیلی زیادی کرده،خیلی خیلی زیاد.
تنها عیبش از نظر من community نه چندان خوبشه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من خودم به عنوان کسی که 1200 ساعت Battle Royale این بازی رو انجام داده باید بگم که کاملا ارزشش رو داره. فکر نکنم تو این سایت کسای زیادی باشن که این بازی و مخصوصا بتل رویال این بازی رو انجام داده باشن. فقط پیشنهاد میکنم برین یوتیوب و یه سرچ کوچیک بزنین تا خودتون متوجه بشین.
توی Twitch هم استریمر های خیلی معروفی این بازی رو انجام میدن.

در مورد f2p بودن هم باید بگم که اول بازی مال Sony بود که حتی قرار بود به صورت انحصاری واسه PS4 بیاد ولی بعدا بازی به daybreak واگذار شد که به کل سیاست های شرکت واسه عرضه بازی تغییر کرد. این رو هم بگم که H1Z1 با توجه به پیشرفتی که داره میکنه اصلا مثل اون صد ها بازی چرت و پرتی که دارن واسه استیم هر روز به صورت early access عرضه میشن نیست همونطور هم که گفتم اصن تابستون بتل رویال بازی قراره از Early access خارج بشه.

همین چند روز پیش هم تایید شد که کریس وین که پارسال استدیو Bioware رو ترک کرد و به عنوان کارگردان روی Mass effect کار میکرد به Daybreak پیوسته و اومده بالا سر H1Z1
الان تو استیم پر از اینجور بازیا هر کدوم هم طرفدارای خاص خودشو داره،سبک و سیاق اینطور بازی ها شبیه بازی های indieهست یا شایدم indieباشه نمیدونم
کلا استیم شده مکانی برای عرضه ی هر نوع بازیی که ساخته میشه

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
الان تو استیم پر از اینجور بازیا هر کدوم هم طرفدارای خاص خودشو داره،سبک و سیاق اینطور بازی ها شبیه بازی های indieهست یا شایدم indieباشه نمیدونم
کلا استیم شده مکانی برای عرضه ی هر نوع بازیی که ساخته میشه

دوست عزیز همونطور که گفتم این بازی با سایر early access ها فرق میکنه. بازم میگم به نظرم بتل رویال رو تو یوتیوب خودتون سرچ کنین ببینین چجوریه. در ضمن استدیو 5 نفره هم پشت بازی نیست که میگین indie ! :|

به شخصه هیجان آدرنالینی که توی این مُد وجود داره من توی هیچ بازی دیگه ای تجربه نکردم. حالا تو این پست تا جایی که بتونم توضیح میدم.
====================

ایده اصلی بتل رویال رو از فیلمی به همین اسم که تو سال 2000 ساخته شد گرفتن و یه جورایی Hunger games هم دنباله‌رو همین ایده اس.

حالا توی بازی 150 تا پلیر با دستای خالی رو به صورت رندوم توی مپ بزرگ با چتر میفرستن پایین. هدف هم کاملا مشخصه کشتن همدیگه تا اینکه یک نفر آخر سر زنده بمونه و برنده بازی بشه!!

توی مپ به صورت رندوم انواع سلاح و کمک های اولیه و جلیقه و حتی ماشین Spawn میشه که بازیکن ها میتونن اینارو لوت کنن و همدیگه رو بکشن. بعد از 5 دقیقه منطقه ی امن یا Safe zone توی مپ به صورت دایره علامت زده میشه که همه پلیر ها موظفن برن توی این منطقه ( واسه جلوگیری از کمپر ها :D ) وگرنه گاز سمی ریلیز میشه و کسایی که داخل دایره نیستن کشته میشن. بازی همینجوری ادامه پیدا میکنه و هر 3 دقیقه Safe Zone جدید و کوچکتری اعلام میشه و گاز سمی پیشروی میکنه و در آخر سر مثلا 10 نفر میمونن داخل یه منطقه خیلی کوچیک تو مپ که نفر آخر برنده بازی میشه و جایزه های مختلفی میگیره.
حتما توصیه میکنم یک دست کامل این بازیو توی یوتیوب ببینین حاضرم بهتون قول بدم که خوشتون بیاد! :D لذتی که توی اول شدن Battle Royale هست رو تو هیچ بازی دیگه ای تجربه نکردم. مثلا وقتی به 5 نفر آخر میرسین تمام 4 ستون بدنتون از استرس شروع میکنه به لرزیدن! :))

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
GodΩWar@
من الان یه استریم از battle royale دیدم و واقعا لذت بردم و مشتاقم که بازیش کنم:D
ولی این دلیل نمیشه که بیان بخش survival رو جدا کنن به عنوان یه بازی دیگه بفروشن.مثل این میمونه که ea بیاد بخش conquest یا rush یا team deathmatch از battlefield رو جدا کنه و هرکدوم رو جدا بفروشه و ما هم بگیم چون مثلا مود conquest خودش یه دنیاییه و فوق العادست بریم بخریمش و دیگه نیازی هم به بخشای دیگه نداریم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوست عزیز همونطور که گفتم این بازی با سایر early access ها فرق میکنه. بازم میگم به نظرم بتل رویال رو تو یوتیوب خودتون سرچ کنین ببینین چجوریه. در ضمن استدیو 5 نفره هم پشت بازی نیست که میگین indie ! :|

به شخصه هیجان آدرنالینی که توی این مُد وجود داره من توی هیچ بازی دیگه ای تجربه نکردم. حالا تو این پست تا جایی که بتونم توضیح میدم.
====================

ایده اصلی بتل رویال رو از فیلمی به همین اسم که تو سال 2000 ساخته شد گرفتن و یه جورایی Hunger games هم دنباله‌رو همین ایده اس.

حالا توی بازی 150 تا پلیر با دستای خالی رو به صورت رندوم توی مپ بزرگ با چتر میفرستن پایین. هدف هم کاملا مشخصه کشتن همدیگه تا اینکه یک نفر آخر سر زنده بمونه و برنده بازی بشه!!

توی مپ به صورت رندوم انواع سلاح و کمک های اولیه و جلیقه و حتی ماشین Spawn میشه که بازیکن ها میتونن اینارو لوت کنن و همدیگه رو بکشن. بعد از 5 دقیقه منطقه ی امن یا Safe zone توی مپ به صورت دایره علامت زده میشه که همه پلیر ها موظفن برن توی این منطقه ( واسه جلوگیری از کمپر ها :D ) وگرنه گاز سمی ریلیز میشه و کسایی که داخل دایره نیستن کشته میشن. بازی همینجوری ادامه پیدا میکنه و هر 3 دقیقه Safe Zone جدید و کوچکتری اعلام میشه و گاز سمی پیشروی میکنه و در آخر سر مثلا 10 نفر میمونن داخل یه منطقه خیلی کوچیک تو مپ که نفر آخر برنده بازی میشه و جایزه های مختلفی میگیره.
حتما توصیه میکنم یک دست کامل این بازیو توی یوتیوب ببینین حاضرم بهتون قول بدم که خوشتون بیاد! :D لذتی که توی اول شدن Battle Royale هست رو تو هیچ بازی دیگه ای تجربه نکردم. مثلا وقتی به 5 نفر آخر میرسین تمام 4 ستون بدنتون از استرس شروع میکنه به لرزیدن! :))
از تعریفت خوشم اومد معلومه اون اواخر شدیدا استرسی میشه کار، عین بتل رویال کشتی کج یکی اخر برنده میشه ایده جالبیهb-)

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
GodΩWar@
من الان یه استریم از battle royale دیدم و واقعا لذت بردم و مشتاقم که بازیش کنم:D
ولی این دلیل نمیشه که بیان بخش survival رو جدا کنن به عنوان یه بازی دیگه بفروشن.مثل این میمونه که ea بیاد بخش conquest یا rush یا team deathmatch از battlefield رو جدا کنه و هرکدوم رو جدا بفروشه و ما هم بگیم چون مثلا مود conquest خودش یه دنیاییه و فوق العادست بریم بخریمش و دیگه نیازی هم به بخشای دیگه نداریم.

حرفت رو تا حدودی قبول دارم اما این مثالت یه اشکال کوچیک بهش وارده. دو مد Survival و Battle Royale کاملا کامیونیتی جدای خودشونو دارن :D یه مسئله دیگه ای هم هست اینه که بتل رویال بازی به مرحله ای رسیده که خودشون اعلام کردن از early access دراومده ولی survival هنوز جای کار داره که گیم اسپات تو مصاحبه ازشون پرسیده بود کی کامل میشه گفتن اواخر 2016

این همونی نیست که چون خیلی مزخرف بود سونی مچبور شد پول ملت رو پس بده؟
آره اوایلش بخاطر ضعف سرور ها و Pay2win بودن بازی ملت شاکی بودن ولی روز به روز بازی پیشرفت کرد و قضیه pay2win بودن بازی هم حل شد جوری که بازی 2.5 میلیون روی استیم فروخت جزو پرفروش ترین بازی های سال شد. با قاطعیت هم میتونم بگم 90 درصد این 2.5 میلیون بازی رو برای بتل رویالش گرفتن. البته Survival بازی هم خوبه اما وجود هکر متاسفانه گند میزنه به تجربه بازی که این امر هم با اومدن روی کنسول ها حل میشه.

در کل من مطمئنم اگه بازی باگ زیاد نداشته باشه و روی گرافیکش هم کار کنن نسخه بتل رویالش که تابستون برای کنسول ها عرضه میشه نمره های خیلی خیلی خوبی میگیره :D

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
راه دزدی رو شرکت ها خوب دارن یاد میگیرن. الان بازی کامل 20 دلاره که با تخفیف استیم شده 12 تا. حالا اینا اومدن بازی رو نصف کردن هر کدوم رو میدن 20 تا. اینجوری پیش بره تا چند سال دیگه فقط 4-5 تا شرکت بازی کامل عرضه میکنن بقیه نصف بازیو به عنوان dlc میکنن تو پاچه ملت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر