GWN: فيزيك Colin McRae DiRT بسيار بي خود است

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
Richard Manley نويسنده سايت GWN نظر خود را در مورد DiRT اين گونه اعلام كرده است:
من فكر مي كنم آن ها بايد قبل از انتشار بازي تجديد نظري در مورد فيزيك بازي كنند و گرنه دير يا زود شاهد يك عنوانColin McRae مايوس كننده ديگر خواهيم بود.
من دموي بازي را بر روي 360 بازي كردم و مي توانم بگويم فيزيك بازي پس از نسخه دوم بازي هر بار رو به افت است و اين شماره نيز فاجعه اي ديگر خواهد بود. راندن ماشين ها در DiRT مثل راندن boat(قايق) مي ماند. فيزيك در بازي بسيار سبك و احساس مي كنيد بي وزن هستيد.
سازنده ها مي گفتند بازي داراي ultra-realistic physics system است اما من هرگز آن را حس نكردم به نظر من آن ها بايد بر روي فيزيك بازي وقت صرف كنند تا مانند گرافيك آن زيباتر شود.
اين بود اضحار نظر تند ايشون در مورد فيزيك بازي.

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
والا بازی بی نقض که نداریم ولی اگه مقایسه ای بخوایم حساب می کنم فکر می کنم همانطور که گفتید این بازی ایرادات کمی داره.

من خودم نسخه دموشو بازی کردم و 2 روز هم فقط online بازی می کردم که بسیار لذت داره این بخشش. تو فیزیکش ایراد هایی مثل "پات رو از روی پدال گاز بر میداری مثل این میمونه که ترمز کردی و وقتی ترمز میکنی مثل این میمونه که خوردی توی دیوار" ندیدم. نمی دونم منظور نویسنده از این قسمت دقیق چی بوده چون گاز و ترمز این بازی نسبت به وضیعت جاده های بازی درست عمل می کنه.
البته من نسخه pc رو بازی کردم ولی فکر نمی کنم فرقی داشته باشه.

در مورد اینم که گفته شده بازی یکم آسونه، به نظرم از نسخه های قبلی یکم سخت تر شده چون گیم پلی بازی تغییر کرده اصلا ولی چون تمام درجه های سختی بازی در نسخه دمو آزاد نیست نمی تونم در این زمینه نظری بدم الان.
البته همونجوری که گفتم من نمیتونم نظر بدم چون بازی رو بازی نکردم و شما ها که نسخه دمو رو بازی کردید بهتر میتونید نظر بدید، اما این چیزیه که گفته شده توسط کسی که بازی رو بازی کرده و منم خوندم:

I agree about the friction in Dirt, letting go of the acceleration pedal almost feels like braking, and braking feels like hitting a wall. And yes, if you take the corner at the right speed and basically turn the right direction, it almost feels like ridge racer. It's an exaggeration of course, but the on rail feeling definitely is there.

البته بازم میگم هر بازی ای بالاخره ضعف های کوچیکی داره و نمیشه به خاطر یه ضعف کوچیک کلا بازی رو زیر سؤال برد (مثل اون کاری که نویسنده GWN کرده)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
من هم نظر یکی از کاربرهای معمولی رو که توی سایت Xboxyde فرستاده به مضمون نقل می‌کنم. گفته بود دموی Dirt رو بازی کردم و بعد از اون رفتم سراغ فورزا2 و تازه فهمیدم این همه فیزیک‌فیزیک که سازنده‌های فورزا2 بهش افتخار می‌کنن یعنی چی. گفته بود وقتی فورزا2 بازی کنی، می‌فهمی که توی توی Dirt ماشین‌ها چقدر سبک و بی‌وزن به نظر می‌رسن (فیزیک ضعیف)
من Dirt رو بازی نکردم هنوز، اما بعید می‌دونم فعلا بازی‌ ریسینگی وجود داشته باشه که از نظر فیزیک بتونه با فورزا2 مقابله کنه.

پ.ن: به نظر من توی ریسینگ این‌قدر فیزیک اهمیت داره که مثلا می‌شه به علت همین احساس OnRail بودن اون بازیو به دادگاه برد!

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
IGN UK هم به این بازی امتیاز داد (توجه داشته باشید که این امتیاز با امتیاز اصلی سایت فرق داره)

9.0 Presentation
You won't believe how gorgeous menu screens can be until you see those in DiRT, plus the career mode is presented in a clear yet clever way.
8.5 Graphics
DiRT is a beautiful game, with fantastic tracks and detailed vehicles. The inconsistant frame-rate and pop-up knocks the score down a little.
8.5 Sound
From gravel hitting the chassis to struggling grunt of a damaged engine, DiRT is an aural treat.
9.0 Gameplay
DiRT may be a little too arcadey for McRae traditionalists but those wanting an intense next-driving experience will lap it up.
7.5 Lasting Appeal
The career mode is packed with events that'll keep you driving for ages. Shame about the online mode though.

9.0 OVERALL
Outstanding

http://uk.xbox360.ign.com/articles/794/794774p1.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر