شایعه Guitar Hero : Queen

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یک بازی جدید از سری Guitar Hero بر اساس موزیک گروه Queen در حال ساخت می باشد

5zwwyywyvs1w9bz581in.jpg

خبر از سایت DN.se رسیده و ترجمه اش روی سایت Eurogamer.se قرار گرفته
Brian May گیتاریست گروه Queen گفته : ما راهی پیدا کردیم تا بازیکن ها در کنسرتهامون شرکت کنند.
و همچنین گفته :فعلا چیز بیشتری نمیتونم بگم ، قضیه محرمانه! هست!
ناشر بازی ، Activison چیزی نگفته ، ولی با توجه به وجود بازی Singstar نسخه گروه Queen ، ساخت این بازی بعید نیست.

منبع

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
وای خدایا دارم دیوونه میشم ! هنوز اون یکی مهر تاییدش خشک نشده میاین یکی دیگه رو معرفی میکنن ! اکتیویژیون روانی شده ...

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
وای خدایا دارم دیوونه میشم ! هنوز اون یکی مهر تاییدش خشک نشده میاین یکی دیگه رو معرفی میکنن ! اکتیویژیون روانی شده ...

به جنبه های خوبش فکر کنید ...
نصور کنید ... The Show Must Go On ... We Are The Champions ... We Will Rock You ... جای فردی خدا بیامرز بخونی ... یا جای برایان می سولو بزنی ... جه تصور خوبی ... برم شو ماست گو آن گوش کنم و اندیشه سیاسی امام بخونم باسه 10 :d ... چقدر هم که به هم میان ، کاملا بر اندیشه ها تطابق داره >:d<

Hedi720!

کاربر سایت
Jan 26, 2010
133
نام
Hedayat
در مورد گروه Queen باید گفت که این گروه توسط یه ایرانیالاصل به نام فرخ بُلسارا و راجر تیلر، برایان می و دوست دیگری به نام مایک گروز در سال 1970 تشکیل شد که اصلی ترین عضو گروه هم فرخ بود که با مرگش بر اثر ایدز در سن 45 سالگی درگذشت :( البته اینم بگم که والدین فردی(فرخ) بومی و جر بولسارا از پارسیان منطقه ی گوجرات از استان بمبیی هند بریتانیا بودند نام خانوادگی آنان از شهر بولسار(والساد)در جنوب گوجرات گرفته شده‌است به عنوان یک پارسی فردی(فرخ) و خانواده ش به مذهب زرتشتی اعتقاد داشتن! :)

آخرین ویرایش:

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
در مورد گروه Queen باید گفت که این گروه توسط یه ایرانیالاصل به نام فرخ بُلسارا و راجر تیلر، برایان می و دوست دیگری به نام مایک گروز در سال 1970 تشکیل شد که اصلی ترین عضو گروه هم فرخ بود که با مرگش بر اثر ایدز در سن 45 سالگی گروه Queen هم به حیات خودش پایان داد :( البته اینم بگم که والدین فردی(فرخ) بومی و جر بولسارا از پارسیان منطقه ی گوجرات از استان بمبیی هند بریتانیا بودند نام خانوادگی آنان از شهر بولسار(والساد)در جنوب گوجرات گرفته شده‌است به عنوان یک پارسی فردی(فرخ) و خانواده ش به مذهب زرتشتی اعتقاد داشتن! :)
بيوگرافي خوبي بود.ميگم اين گروه منحل شده؟:-/

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
شیره ی گیتار هیرو رو کشیدن!
برداشتن لیست همه ی بند های تاریخ رو گذاشتن کنار هم ، یکی در میون با Rock Band تقسیم می کنن

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
با این که یکی از فن های gh هستم ، ولی دیگه دارن ...
اینا مگه GH:Warriors Of Rock رو دادن که میان خبر ساخت این بازی رو می دن؟؟؟
بازم ، حتما یه چیزی می دونن دیگه،چه کنیم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر