Guitar Hero 5

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
سلام !
مثل رسم هر ساله Activision , پاییز امسال هم شاهد نسخه جدیدی از سری بازیهای محبوب Guitar Hero خواهیم بود. این نسخه هنوز نامگذاری نشده و به نام Guitar Hero 5 شناخته میشه ولی احتمالآ یه عنوانی شبیه World Tour بهش اضافه میشه در آینده.
این بازی نسبت به World Tour پیشرفت هایی کرده و مثلآ توی یه آهنگ دو تا گیتاریست و دو تا درامر میتونن با هم همکاری کنن یا یه نفر بخونه و سه نفر گیتار بزنن.
همچنین آهنگهایی که برای World Tour دانلود کردین به این نسخه اضافه میشن و نیازی به دانلود دوباره نیست. (مثل نسخه های قبلی)
تا حالا فقط چند تا آهنگ از 85 آهنگ بازی که گفته میشه بهترین آهنگهای این سری هستن معرفی شدن :
The Rolling Stones : Sympathy for the Devil
Bob Dylan : All Along the Watchtower
The White Stripes : Blue Orchid
Tom Petty : Runnin Down a Dream
Johnny Cash : Ring of Fire
Kings of Leon : Se>< on Fire

guitar-hero-5-20090518061614191.jpg

امیدوارم شلوغ بودن سر Activision و سازنده هاش روی کیفیت بازی تآثیر منفی نذاره.
امسال به جز GH5 , از یه طرف GH : Smash Hits رو داریم و از یه طرف GH : Van Halen . در کنارش هم Band Hero و DJ Hero در حال ساخت هستن ! خلاصه خیلی شلوغه سرشون !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
این مجموعه اینقدری ارزش داره که بروبچ ( شیزونه جان :D ) براش گیتار میگیرن :D.
اریا تو چرا نمیگیری! (:D).

اینها هم اینقدر نمکش رو زیاد کردن که ملت نمیرسن بازی بخرین و DLC ها رو بگیرن .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
این مجموعه اینقدری ارزش داره که بروبچ ( شیزونه جان :biggrin1: ) براش گیتار میگیرن :biggrin1:.
برای اهل دل خیلی ارزش داره فریدون :D فقط ارزشش وقتی بیشتر میشه که یه کم به فکر بالا بردن کیفیت خود بازی هم باشن و فقط هر سال چند تا آهنگ اضافه نکنن و والسلام ! (البته اگه این عکس ingame باشه خیلی جالب میشه !)

اریا تو چرا نمیگیری! (:biggrin1:).
گرفتم بالاخره :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
برای اهل دل خیلی ارزش داره فریدون :biggrin1:
اهل دل که باید منتظر باشن 3Tar Hero رو بسازن :D. در هر حال دسته داغون کنه بازی و من که GH 3 رو 1 ساعت بیشتر بازی نکردم چون Easy بالاتر را نداشت برم :D.
گرفتم بالاخره :biggrin1:
مُبارکـــــــآ :D.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
واقعا دیگه هیچ راهی برای متنفر نبودن از Activision وجود نداره !! به عنوان کسی که همیشه دفاع میکردم از سری باید بگم بعد از متالیکا (که فکر کنم میزان پولی که برای خرید سایت ها اکتیویژن داده بود از فروش بازی بیشتر در اومد) گیتار هیرو داره تبدیل میشه به بازی چیپ غیر قابل تحمل !!
واقعا عجیب نیست اگه تا سال اینده اسم هر شماره تبدیل شده بود به این چیزا guitar hero: may second last weekend issue, guitar hero: thanksgiving issue یا guitar hero: pointless issue
اریا ممنون به خاطر تاپیک

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
دوستان و اقا اریا ممنون بابت خبر خیلی حال کردم .
بعد world tour و metallica که با این دومی خیلی حال کردم واقعا باید منتظر شاهکار بعدی باشیم .
ولی متالیکارو فقط خواندم همینطور ورد تور چون گیتار ندارم ولی میگیرم .

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
به نظر منم دیگه داره مسخره بازی میشه ، با این حساب امسال 5 تا ... هیرو خواهیم داشت ! ورد تور و متالیکا هم خیلی نیست که اومدن ، همون گیتار هیرو 3 از همه باحالتره . من با ابنکه band دارم ولی هنوز گیتارهیرو 3 بازی می کنم .

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
به نظر منم دیگه داره مسخره بازی میشه ، با این حساب امسال 5 تا ... هیرو خواهیم داشت ! ورد تور و متالیکا هم خیلی نیست که اومدن ، همون گیتار هیرو 3 از همه باحالتره . من با ابنکه band دارم ولی هنوز گیتارهیرو 3 بازی می کنم .
3 که عالی بود ولی متالیکا فوق العاده است .
من عاشق متالیکا و بخصوص جیمز هستم .
ولی وردتور از این دو تا سطحش پایین تر بود .:cool:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این مجموعه اینقدری ارزش داره که بروبچ ( شیزونه جان :D ) براش گیتار میگیرن :D.

فری بد جور داری میپیچی ها :D. اولا اونروزم گفتم اول هیناتا . دومن فقط اگه پام نرسه تهران، باید قبرتو خودت بکنی :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هر سری هوس میکنم برم گیتار رو بخرم دلم رو میزنه!!!
هرکی میشنوی عوض تعریف پارازیت میده این ورد تور هم که ملچ مولوچ درومده

میصرفه بریم بخریم!!؟؟

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
خب به درد ما که نمیخوره
ما بعد ازaerosmithدیگه گیتار هیرو بازی نکردیم همش به خاطر اینه که باید پول بالای یه گیتار بدیم
بابا ما به همون دسته اش هم راضی هستیم:((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
جالبه اکثرآ از World Tour خوششون نیومده ! به نظر منم بهترین نسخه همون Legends Of Rock بود که آهنگهای فوق العاده ای داشت. نمیدونم چرا زیاد با WT حال نکردم , یه جوری بود ! به نظرم آهنگاش روحوضی شده بود :D اون حس و حال سابق رو نداشت !
از اون طرف جای Guns N Roses , Megadeth , Black Sabbath , Iron Maiden هم جدآ خالی بود. نمیدونم چه مشکلی با اینا دارن !
==============
یه چیزی که دوست دارم یه روزی توی GH ببینم اینه که همه خواننده ها رو طراحی کنن. وقتی توی FIFA میان چند صد نفر رو به این قشنگی طراحی میکنن , چرا به خودشون زحمت نمیدن 40 تا خواننده رو طراحی کنن ؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خیلی خوبه ولی برای کسایی که گیتر بازی رو دارن ... :(( اصلا این گیتارش گیر نمیاد یا اگر هم گیر میاد 200 تومن میدن :mad: .
این بازی های DJ Hero و Band Hero دیگه چی هستن ؟ :confused:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
كسي مي دونه كه قرار هست براش پك بزنن يا ما بريم پك world tour رو بخريم؟
راستي از اين مدل از درام ها (electronoc drum) مي شه به عنوان درام در guitar hero استفاده كرد؟
trapse400drumkit4_small.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر