Guild Wars

شاید در این یک سال اخیر تنها بازی که توانسته تا حدودی با بازیWoW بلیزارد رقابت کند این بازی بوده.بازی GW یه بازی MMORPG است که اخرین کار استودیوی NC soft و کمپانی Arena Net که تنها در ضمینه بازی های MMORPG فعالیت میکند می باشد.اعضای طراح این بازی یعنی گروه NC soft اعضای سابق استودیوی بلیزارد هستند.بازی را شاید (بازم میگم شاید چرا که شما برای بازی پولی به صورت ماهیانه پرداخت نمیکنید)بتوان بهترین بازی MMORPG مجانی در دنیا دانست.چرا که بازی WOW بازی است که شما برای هر ماه بازی ان باید پول پرداخت کنید ولی بازی GW بازی MMORPG ست که بدون پرداخت پول میتوانید این بازی رو سالها انجام دهید.بازی زمانی است که یک دختر با موهای بلند طلایی داستان بازی را اعلام میکند.این دختر جوان میگوید:
وقتی من کوچک بودم.پدرم به سرزمین GW سفر کرده است و جان خود را در این سرزمین داده است.حالا یک تهدیدی از غرب خود را نمایان کرده است.این دختر به همراه دو دوست خود برای نابودی این تهدید به GW سفر میکند.در ابتدای بازی شما یک سری هیولاهایی دیو سیرت را خواهید دید که شما به همراه دوستان خود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند به نابودی دشمن خود میپردازید.تنها مشکل این بازی این است که برای این بازی حتما باید بازی اوریجنال را داشته باشد.و بازی با خط تلفن Dial Up به راحتی قابل اجراست.اگرتوانایی تهیه این بازی رو دارید معطل نکنید.یه 100 ساعت ایترنت و یه کامپیوتر.لذت ببرید.
در مورد بازی این نکته را بگم که بازی در دو CD ارائه شده است که تنها حجمی حدود 800 مگ را از هارد شما اشغال میکند.بازی دارای مپ هایی با جزئیات زیاد و شخصیت هایی که شاید در مورد طراحی شخصیت ها این بازی از WoW بلیزارد سر تر باشد.شخصیت ها بسیار واقعی و حرکات انها بسیار نرم طراحی شده است.بازی علاوه بر حالت PVP دارای حالت Single هم میباشد.که البته حالت Single تحت شبکه.که میتوان بازی را دقیقا عین بازی های RPG بازی کرد ولی باید همیشه به اینترنت وصل باشید.که این حالت تا حدودی با بازیWoW فرق دارد.
در دو هفته پیش استودیوی NC یک پچ برای بازی ارائه داده است.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درود
آقا با چه اسمي بازي ميكني؟
بسته منم بعداز 3ماه امروز اومد و ميخوام شروع كنم... لااقل يه هموطن داشته باشم كه زبون هم رو خوب بفهميم :)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Darkfie1d:
درود
بسته منم بعداز 3ماه امروز اومد و ميخوام شروع كنم... لااقل يه هموطن داشته باشم كه زبون هم رو خوب بفهميم :)
راستشو بخوای من حالت PVP قسمت Arena رو بازی میکنم چون در حالت تورنومنت به مشکل خوردم.و در حالت Single الان رسیدم به لول 6.که بازم رسیدم به یه جا که باید یه بابایی رو که لولش 31 رو بکشم.اخه کسی نیست بگه با لول 6 چه جوری یکی که لولش 31 رو میخوای بکشی.طرف از فاصله 100 متری یه عصا داره.با یه بار زدن من پخش زمین میشم. :lol: :lol:
حالا هی دارم میچرخم ادم میکشم که لولم بره بالا.تازه رسیدم به لول 6.کو تا 31.کلی مونده.ولی خوب شد یکی رو گیر اوردم که این بازی رو داره.خدا خیرت بده.اگه تونستی به منم کمک کن.اره کلا موافقم.مشکلات همو حل کنیم.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مال من كه همين امروز رسيد دستم تازه بايد برم خونه نصبش كنم.. :) ولي خوبه سروراي PvP خوبن ولي چرا Arena؟ ID Yahoo ـم o01armageddon10o و Xfire ـم همين Darkfie1d ـه خواستي ادم كن بيشتر باهم حرف بزنيم. :)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Darkfie1d:
درود
ببخشید یادم رفت
اسمم هم اینه.تو رو خدا به داد منم برس.
mohammad Flower-Single
Bardia Chiblo-PVP
یکیش برا Single و یکی برا PVP

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ببخشید شما ها کجا زندگی می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر میکنی ما از اون ور ابیم.نه عزیز جان.نه دلبندم..من که الان توی خونه در تهران هستم.نمیدونم نکنه فکر کردی ما از کره مریخ اومدیم. :lol: :lol: :lol:
نه به خدا من که الان تهرانم.پشت میز کامپیوتر.بازی گیلد وارم الان توی کامپیوترم نصبه.همین.
چیزی باید باز بگم.
اگه چیزی کم گفتم بگو.
نمیدونم.

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
این بازی اصلا به سرعت و یا پینگ خیلی پایین احتیاج نداره و با اینترنت های دایل آپ انجام شدنیه فقط سعی کنید اینترنتی انتخاب کنید که زیاد وقفه در دریافت اطلاعات نداشته باشه

در ضمن شما wow رو تو اینترنت بازی کردید یا نه؟؟

این بازی در کنار اینکه یکی از بهترینهاست اما حتی به نزدیکیه wow هم نمیرسه ...اما بعد از wow فعلا بهترین بازی هست که حتما باید به اینترنت وصل باشید تا بتونید بازیش کنید برای این نمیگم mmorpg چون خیلی ها این بازی رو mmorpg نمیدونن به دلیل تمرکز زیاد بازی روی بخش pvp بازی

فعلا خوشبختانه یا متاسفانه هیچ بازی نتونسه با wow رقابت کنه و این بازی باعث شده که بقیه mmorpg ها بیش از 50 درصد مشتریهای خود رو از دست بدن و بعضی هاشون اعلام کنند که تا آخر 2005 بیشتر سرورهاشون کار نمی کنه. حتی بازی EQ2 نیر از این موضوع بی نصیب نمونده و خیلی از مشتریهای این بازی از خلوت شدن سرور های این بازی شکایت میکنن. اما GW تونسته مکان دوم رو نصیب خودش کنه بخاطر اینکه پول ماهیانه نداره

من بازی GW رو همون موقع که ریلیز شد گرفتم البته الان چند وقتی هست بازی نمیکنم اما برای ایرانی ها که میخوان تجربه بازی آنلاین رو داشته باشن بهترین هست چون پول ماهیانه نمیخواد

در ضمن حتما لازم نیست بازی رو از خارج سفارش بدید میتونید بصورت آنلاین سریال بازی رو خریداری کنید و حتی سیدی بازی هم احتیاج نیست برای کسانی که اینترنت پرسرعت دارن چون میتونند client بازی رو بگیرن و اون خودش بصورت stream بازی رو میریزه رو هارد بتدریج

اما اگر دایل آپ دارید حتما سیدی رو بگیرید.

فراموش نکنید GW امتیاز 9.2 گرفت از GS

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
واقعا ممنون از اطلاعاتت.منم نگفتم که WOW بدتر از GW.من هم WOW رو دارم و هم GW.من به نظرم در حال حاضر در بین بازی هایی که MMORPGهستش.GWخیلی به صرفه تره.منم خودم یکی از طرفدار های پرو پا قرص WOWهستم.ولی به خاطر مسائل پولی ترجیح میدم که GWرو بازی کنم.ولی از حق نگذریم بازی GWخیلی نازه.فکر کنم همین هفته بود که NCSOFT اعلام کرد فروش بازی یه یک میلیون نسخه رسیده.در حالی که بیلزارد به 4 میلیون رسیده.اینم بگم که NCsoft اولین بازی در ضمینه MMOهستش.که اصلا با بلیزارد که سابقه 10-15 ساله داره قابل مقایسه نیست.ولی بازم در حد خودش عالیه.ممنون.
WOWرو هم در اینترنت بازی کردم.حدود 1 ماه.اونم Free.ولی الان پول نیست که برا 2 ماه دیگه شارژش کنم.
چون ما مشکل شارژ داریم برا ما ایرانی جماعت بهترین انتخاب همین GW
ممنون از اطلاعات خوبت.
لطف کردی.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درود
راستش میدونی از دیروز اینترنتم قطع بود امروزم که دوباره وصل شده خیلی افتضاح کار میکنه زنگم که میزنی میگن داریم تجهیزاتمون رو آپگرید میکنیم. الانم دارم HL2 نصب میکنم این Steam مزخرف اعصابمو بهم ریخته .. سعی میکنم فردا بهت برسم رفیق :)

در جواب رفیقمون پندورا هم باید بگم منم همینجام طهرون و از خونه کانکت میشم...

دوست خوبمون پرشن کینگم که استاد در این زمینه و حرفش سند. متاسفانه حساب کردم دیدم اگر بخوام WoW باز بشم کمرم میشکنه اساسی... بابت هزینه ها.. گفتم دوتا گیم توپ بگیرم که تا مدتها رو بورسن در نتیجه Hl2 Collector's Edition و Guild Wars رو گرفتم :)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
آفرین.خوشم اومد.خیلی عالیه.یه ندایی هم به من بده.ببینم به کجا رسیدی.منم همچینی الان نمیرسم بازی کنم.ولی وقتی مثل من گیر کردی.با هم یه مشورتی میکنیم.من که الان لولم همون 6 هستش.پیشرفت بیل بیلم.یهنی نکردم.ممنون.منتظر خبر های خوبی از شما هستم.
در مورد WoW هم کاملا کمر شکنه.من اصلا کمرم قوز در اورده.بی چارم کرده.اگه منو ببینی فکر میکنی 100 سالمه.همشم تقصیر این بلیزارده

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
بلیزارد فقط به فکر خودشه.اصلا به فکر ما بدبختا نیست که باید هی پول بدیم.بابا یه رحمی هم به ما ها بکن.از کجا بیاریم .ای خسیس.
:lol: :lol:
:sad: :sad:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
در مورد Gwاین نکته رو هم بگم.ضرر نداره.مپ های بازی برای لود شدن کمی طول میکشه.که در این مورد بلیزارد از Gw کمی یهتر کار کرده.و شاید برای لود شدن مپ های بازی چیزی در حدود 3-4 ثانیه وقت میخواد اونم مپ های خفن بازی که اصلا ادم ببینه کف میکنه.ولی در Gwنه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Hellgate:london:
فکر میکنی ما از اون ور ابیم.نه عزیز جان.نه دلبندم..من که الان توی خونه در تهران هستم.نمیدونم نکنه فکر کردی ما از کره مریخ اومدیم. :lol: :lol: :lol:
نه به خدا من که الان تهرانم.پشت میز کامپیوتر.بازی گیلد وارم الان توی کامپیوترم نصبه.همین.
چیزی باید باز بگم.
اگه چیزی کم گفتم بگو.
نمیدونم.
58.gif
58.gif
58.gif

اخه یه جوری حرف میزدید من شک کردم :lol:
خوبه شما ا دی اس ال دارید ولی ما چی
65.gif

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
58.gif
58.gif
58.gif

اخه یه جوری حرف میزدید من شک کردم :lol:
خوبه شما ا دی اس ال دارید ولی ما چی
65.gif
سلام اقا جون.
کی من گفتم من ای.دی.اس.ال دارم.نه بابا جون.من ADSL م کجا بود.من اگه ADSLداشتم که الان داشتم زندگی میکردم.من یه اکانت دایل اپ دارم.همین.بابا پولم کجا بود برا ADSL.همین دایل اپشم به زوری پول تلفنمو میدم.کلی بدهکارم. :neutral: :neutral: :neutral:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر