Guild Wars

شاید در این یک سال اخیر تنها بازی که توانسته تا حدودی با بازیWoW بلیزارد رقابت کند این بازی بوده.بازی GW یه بازی MMORPG است که اخرین کار استودیوی NC soft و کمپانی Arena Net که تنها در ضمینه بازی های MMORPG فعالیت میکند می باشد.اعضای طراح این بازی یعنی گروه NC soft اعضای سابق استودیوی بلیزارد هستند.بازی را شاید (بازم میگم شاید چرا که شما برای بازی پولی به صورت ماهیانه پرداخت نمیکنید)بتوان بهترین بازی MMORPG مجانی در دنیا دانست.چرا که بازی WOW بازی است که شما برای هر ماه بازی ان باید پول پرداخت کنید ولی بازی GW بازی MMORPG ست که بدون پرداخت پول میتوانید این بازی رو سالها انجام دهید.بازی زمانی است که یک دختر با موهای بلند طلایی داستان بازی را اعلام میکند.این دختر جوان میگوید:
وقتی من کوچک بودم.پدرم به سرزمین GW سفر کرده است و جان خود را در این سرزمین داده است.حالا یک تهدیدی از غرب خود را نمایان کرده است.این دختر به همراه دو دوست خود برای نابودی این تهدید به GW سفر میکند.در ابتدای بازی شما یک سری هیولاهایی دیو سیرت را خواهید دید که شما به همراه دوستان خود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند به نابودی دشمن خود میپردازید.تنها مشکل این بازی این است که برای این بازی حتما باید بازی اوریجنال را داشته باشد.و بازی با خط تلفن Dial Up به راحتی قابل اجراست.اگرتوانایی تهیه این بازی رو دارید معطل نکنید.یه 100 ساعت ایترنت و یه کامپیوتر.لذت ببرید.
در مورد بازی این نکته را بگم که بازی در دو CD ارائه شده است که تنها حجمی حدود 800 مگ را از هارد شما اشغال میکند.بازی دارای مپ هایی با جزئیات زیاد و شخصیت هایی که شاید در مورد طراحی شخصیت ها این بازی از WoW بلیزارد سر تر باشد.شخصیت ها بسیار واقعی و حرکات انها بسیار نرم طراحی شده است.بازی علاوه بر حالت PVP دارای حالت Single هم میباشد.که البته حالت Single تحت شبکه.که میتوان بازی را دقیقا عین بازی های RPG بازی کرد ولی باید همیشه به اینترنت وصل باشید.که این حالت تا حدودی با بازیWoW فرق دارد.
در دو هفته پیش استودیوی NC یک پچ برای بازی ارائه داده است.

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
خوب می شه یکی بیاد تعداد Expension Packها و اسم های این بازی رو به من بگه؟راستی این Guild Warsبا سریال اورجینالی که می گین قیمتش همون 45هزار تومانه یا قیمت عادی داره؟

prophecies 29$ factions39$ nightfall49$
رو هم میشه 3 تا cd-key ولی برای شروع یکیش رو بگیرین ..

یه eye of the north هم تازه اومده که اونو بیحیال بشین بهتره ولی بهترینش nightfall هست
چون میشه Hero ساخت و خیلی به درد میخوره که تو اون یکیا نمیشه..

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
اینجور که دوستان می گن که میشه حتی با دایل آپ هم بازی کرد من خیلی ترغیب شدم که این بازی رو بگیرم(خودم adsl 64 دارم)
کلا یه توضیح بدین که چجوریاست
و من از این وست گیم کدوم ورژنش رو بگیرم؟

من خودم که همش دارم بازی میکنم با دایل آپ هست ... البته قبلا adsl داشتم که پرید!
و مشکلی هم ندارم ..

تو پست قبلی در مورد قیمتهای هر نسخه از بازی گفتم ... و از نظر من nightfall بهتر هست..
من خودم prophecies و factions رو دارم که اونو میخوام بگیرم ... prophecies هم بد نیست
ولی خیلی سخت به لول 20 میرسی .. factions هم که ..بهتره فراموش کنی .. تو 2 روز یه
لول 20 داری و من که از خود بازیشم زیاد خوشم نیومد .. اما nightfall از همشون بهتره
چون میشه کاراکترهای Hero ساخت و در طول بازی خیلی بدردت میخوره و از نظر سختی
هم متوسط هست بین اون 2 تا ...

در مورد pvp بازی که کلا جدا هست از pve .. و بهتره خودتون بازی رو تجربه کنید تا من
توضیح بدم...

راستی اگه خواستین بازی رو بگیرین دقت کنید pvp editionها رو نگیرید اونوقت دیگه
نمیتونید pve بازی کنید ورژن معمولیش جفتش رو داره ..

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
prophecies 29$ factions39$ nightfall49$
رو هم میشه 3 تا cd-key ولی برای شروع یکیش رو بگیرین ..

یه eye of the north هم تازه اومده که اونو بیحیال بشین بهتره ولی بهترینش nightfall هست
چون میشه Hero ساخت و خیلی به درد میخوره که تو اون یکیا نمیشه..
به نظر بازی جالبی میاد هم مثل WOWدیگه 120تا پچ نداره!اما من BCرو تازه بعد از مدت زیادی دنبالش گشتن پیدا کردم و حالا هم دارم WOWرو تو سرور های مجانی بازی می کنم.(کی گفته حال نمی ده به خدا تو سرور های فری هم به اندازه بلیز حال می ده به خصوص تو سرور هایی مثل RIVERAکه باگ هاش کمه.)حالا هم که دیدم GUILD WARSقیمت معمولی نداره پس همون WOWرو ادامه میدم ولی از راهنماییت ممنونم.:cheesygri

Killer360

کاربر سایت
May 15, 2007
13
كمك فوري! لطفا

مشكل: برقراي ارتباط با سرور (Guild Wars)
مودم من Asus am-602 هستش و الان نمي دونم چي شد كه وقتي اكانت رو وراد مي كنم error=058 ميده. تا حالا داشتم بدون هيچ مشكلي بازي ميكردم اما يهو ان طوري شد :(.
به support بازي مراجعه كردم، چند تا نظر بود، يكي مي گفت كه اين يه مشكل معموله خود به خود بعد از 10-15 دقيقه حل ميشه، كه نشد، يكي ديگه مي گفت كه مشكل از فايل DAT بازيه! كه بايد كل بازي رو دوباره بگيري! خود PlayNC ميگه كه معمولا بعد از patch ممكنه اين اتفاق بيفته كه با پاك كردن Firewall يا اضافه كردن بازي به ليست exceptions بايد درست شه، كه نشد!:(
يه جا ديگه هم گفته كه Firewall رو كلا پاك كن، كه كردم و باز نتيجه نگرفتم!

البته اينم بگم كه يه توضيح ديگه هم داده، گفته اگر از Modem router ‌استفاده مي كنيد، پورت هاي TCP 6112 و TCP 80 رو باز كنيد يا اجازه بهوشون بدين كه من مال Asus AM-602 رو متاسفانه بلد نيستم :(( (يعني تنظيم كردن مودم از طريق تنظيمات مختص خودش نه مال ويندوز)

حالا اگه كسي از بچه مي تونه كمك كنه من يه دنيا ممنونش ميشم.:)

Aliskiller = W/Mo lvl 16
Europe server

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
من تا حالا Wow يا Gw بازي نکردم مي خواستم بدونم کدوم بهتره بعد تو تهران از کجا مي تونم بگيرم و با چه قيمتي؟
بعد من ADSL 128 دارم اما محدوده و ترافيکم کمه(نگم بهتره) مي خواستم بدونم فايل هايي که روزانه دانلود ميکنه خيلي زياد نيستن که؟ آخه اگر روزي 300 مگ بخوام دانلود کنم که هيچي
ممنون ميشم راهنماييم کنيد

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
چند وقته میخوام GW بگیرم ولی موندم کدوم نسخه ها رو بگیرم مثلا Proph.+EoN یا Nightfall+EoN یا NF+Proph. یا etc؟ کدوم ترکیب(!) کاملتر و بهتره؟ :biggrin1:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
چند وقته میخوام GW بگیرم ولی موندم کدوم نسخه ها رو بگیرم مثلا Proph.+EoN یا Nightfall+EoN یا NF+Proph. یا etc؟ کدوم ترکیب(!) کاملتر و بهتره؟ :biggrin1:
برای بازی کردن EoN باید یکی از سه نسخه (campaign) دیگه رو هم داشته باشی تازه کاراکترت توی ماکزیمم لول باشه,به نظر من همون Nightfall رو بگیر, امکاناتش از قبلیا بیشتره و در ضمن گرافیکش هم بهتره البته نه خیلی زیاد. بعد اگه حال کردی می تونی دو تا قبلی رو هم بگیری. فعلا یکی کافیه.
ولی اگه دنبال داستانی از اول (یعنی prophrecies) بگیر.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
راستی کسی خبری از platinum edition داره, چی شد. تو gamespot زده TBA 2007 کو پس, 2007 تموم شد.

@TyRax: ماشاالا جون - > Guild Wars: 2405 hours یعنی بیشتر از سه ماه مداوم, به تو می گن گیمر نه مثله ما (البته من) که همه بازیا (چه آشغال چه باحال) رو دو سه روزه تموم می کنیم, بعد میذاریم خاک بخوره. نه چیزی از بازی می فهمیم نه از داستان, آخرم میگیم "بله من اون بازی که دیروز آمده بود و همون دیشب تموم کردم, هر کی راهنمائی می خاد بگه."

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
راستی کسی خبری از platinum edition داره, چی شد. تو gamespot زده TBA 2007 کو پس, 2007 تموم شد.

@TyRax: ماشاالا جون - > Guild Wars: 2405 hours یعنی بیشتر از سه ماه مداوم, به تو می گن گیمر نه مثله ما (البته من) که همه بازیا (چه آشغال چه باحال) رو دو سه روزه تموم می کنیم, بعد میذاریم خاک بخوره. نه چیزی از بازی می فهمیم نه از داستان, آخرم میگیم "بله من اون بازی که دیروز آمده بود و همون دیشب تموم کردم, هر کی راهنمائی می خاد بگه."

قربان شما . لطف دارید.
یک چند ماهیه که دیگه زیاد بازی نمیکنم .. :(
بر و بچه های Guild همه شاکی اند .

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
hmm مثلا اگه من بازی رو با Nightfall شروع کنم(بخاطر Paragon شدن) چیزی از داستان اصلی رو از دست میدم یا داستان های هر قسمت جدا هست؟ مثلا میشه با NF شروع کنم برسم به lvl 20 بعد برم داستان Prophecies رو شروع کنم؟
در ضمن این Paragon ها قابلیت جنگیدن در حد Warrior رو دارن یا اصلا بدرد میخورن؟

ممنون:biggrin1:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
hmm مثلا اگه من بازی رو با Nightfall شروع کنم(بخاطر Paragon شدن) چیزی از داستان اصلی رو از دست میدم یا داستان های هر قسمت جدا هست؟ مثلا میشه با NF شروع کنم برسم به lvl 20 بعد برم داستان Prophecies رو شروع کنم؟
در ضمن این Paragon ها قابلیت جنگیدن در حد Warrior رو دارن یا اصلا بدرد میخورن؟

ممنون:biggrin1:

داستانهای هر قسمت زیاد به هم مرتبط نیستند، البته یک سری اشتراکاتی دارند ولی هر کدوم رو تنهایی بازی کنی مشکلی پیش نمیاد.
مشکلی هم نیست که از وسط یا آخر یک قسمت بپری به قسمت دیگه :D
Paragon اصولا انتخاب محبوبی نیست، چون معمولا توی build های Farming استفاده نمیشه. نمیدونم منظورت از جنگیدن در حد Warrior چیه ، ولی معمولا کار Warrior نگه داشتن حریف و tanking ـه ولی paragon با chant ها و بقیه skill هاش به کل party کمک میکنه و البته معمولا ranged هست (نیزه). اگه میخوای که به مشکل party پیداکردن بر نخوری بهترین انتخاب monk است که همیشه و همه جا بهش نیاز دارند. البته از وقتی Hard Mode اومده، بازی و مراحل در Normal Mode خیلی آسونتر شده اند و تقریبا میشه کل بازی رو با Hero/Hench انجام داد و نیاز به Party کمتر شده.

حالا نمیدونم سوالتون همین بود یا نه .. چون من جواب اون چیزی که از منظورت رو گرفتم دادم.

GorDaN

کاربر سایت
Sep 5, 2007
40

MMO همینه دیگه. البته تو همونم اگه گیمر خوبی نباشی و نتونی راه و چاه و یاد بگیری زود زده میشی. ولی اگه خوب به گیم پلی احاطه پبدا کنی و بتونی اسکیلها رو درست برداری و استفاده کنی راه پول درآوردن هم بلد باشی بازی کردن همون یه دونه گیم MMO میشه شغل دومت شایدم شغل اول. :cheesygri ارتباط اجتماعی هم که موقع بازی کردن با پلیر های دیگه برقرار میشه یه فاکتور جذب کننده دیگه هست. از لحاظ مقدار تفریحی که میکنی به نسبت پولی که میدی هیچی MMO نمیشه مخصوصا اگه مثل گیلدوارز پول ماهانه نخواد.

پلتینوم ادیشن رو Gogamer داره . آمازون هم الان پنج تا داره البته از یوزر میخری ولی نو هست.

ولی بنظر من ازNCStoreبصورت دیجیتال دانلود خرید بشه بهتره چون یه بوناس پک هم داره که اگه باکس بخری نداره. ;)

آخرین ویرایش:

GorDaN

کاربر سایت
Sep 5, 2007
40
قربان شما . لطف دارید.
یک چند ماهیه که دیگه زیاد بازی نمیکنم .. :(
بر و بچه های Guild همه شاکی اند .

منم از موقعی که gwen اومده زیاد بازی نکردم . من معمو لا بعد از هر هفت هشت ماه بازی کردن مداوم یه دو ماهی اصلا بازی نمیکنم.

راستی اگه اصلا لاگ این نکردی و gwen رو هم هنوز نگرفتی یه دور لاگ این کن. به کسایی که یکی از campaign های قبلی رو دارن یه key پنج روزه gwen میدن که البته فقط برای استفاده خود شخص هست.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
منم از موقعی که gwen اومده زیاد بازی نکردم . من معمو لا بعد از هر هفت هشت ماه بازی کردن مداوم یه دو ماهی اصلا بازی نمیکنم.

راستی اگه اصلا لاگ این نکردی و gwen رو هم هنوز نگرفتی یه دور لاگ این کن. به کسایی که یکی از campaign های قبلی رو دارن یه key پنج روزه gwen میدن که البته فقط برای استفاده خود شخص هست.

ممنون .. ولی من همه رو دارم .. فقط نمیرسم بازی کنم.
این Bonus Mission ها هم فعلا مونده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر