Guerrilla در حال ساخت KILLZONE جدید برای PS3 .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
استدیو Guerrilla سازنده سری بازی KILLZONE در حال کار بر روی سه پروژه جدید هستش . این رو کارگردان هنری این استدیو آقای Jan-Bart van Beek تایید کرد در جلسه ای در نمایشگاه GDC .

به گذارش سایت IGN یکی از این عنوان ها کار بر روی یک KILLZONE جدید بر روی PS3 هستش .

killzone-2-2.jpg

همچنین همون جوری که قبلا گفته شده این استدیو در حال ساخت یک عنوان جدید میباشد . در همین حال اون تایید کرد که تیم استدیو Cambridge که در حال ساخت یک KILLZONE جدید برای کنسول دستی VITA هستش در این استدیو مستقر شده.

اون گفت که آنها به ساخت ادامه سری KILLZONE بر روی PS3 ادامه میدن . هرچند اون دقیقا نگفت که انها در حال کار بر روی یک عنوان جدید هستن یا نه . در همین حال به گذارشی که قبلا داده شده توسط استدیو Guerrilla که این عنوان ادامه ای است بر عنوان KILLZONE 3 . هرچند مشخص نیست که این عنوان KILLZONE 4 هستش یا یک عنوان جانبی از این سری .

در همین حال به گزارش سال گذشته EDGE آقای Steven ter Heide کارگردان عنوان KZ3 تهیه کنندگی این پروژه رو بر عهده داره.

Van Beek همچنین در جلسه ای که در GDC برگزار شده بود توضیحاتی در مورد چگونگی پروسه ساخت یک عنوان جدید داد , با اشاره به ایده های متعدد برای ساخت یک عنوان جدید که انها ساخته نشدن , از جمله یک عنوان که به طور کامل برنامه ریزی شده بود اما به سر انجام نرسید .

عنوان این پروژه Dark Science بود که عنوان پانک در دهه 70 بود شخصیت قابل بازی به عنوان یک هری دوست کثیف که کاراکتر بازی Jake Crowbar نام داشت که در حال شکار یک هیولا بود.

ایده این عنوان از steampunk شرلوک هلمز که نظریه ای بود برای ساخت یک عنوان جدید . Van Beek به صورت مشخص گفت که عنوان بعدی این استدیو Dark Science نیست .

Guerrilla در GDC سال 2010 ساخت عنوان جدید رو اعلام کرده بود .

منبع

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جدیدا کلون های کود نمرشون به 91 و اینا میرسه؟;;)

اگه اینجا 91 دیدی ما رو هم خبر کن !
Reviews and News Articles - GameRankings
http://www.gamerankings.com/ps3/928377-killzone-2/index.html
yahoo_15.gif
کیلزون 2 یه بازی تقریباً خوبی بود و یه سری چیزاش مثل وزن اسلحه و اینا یونیک بود ولی 3 فاجعه ای جز یه COD کلون نبود !
با ادامه ی این روند 4 هم همونجا میره که 3 رفت !
منظورش KZ2 بود
yahoo_4.gif
منم از COD کلون منظورم شماره 3 بود ! وقتی نظر در مورد بازی آینده ی یه جایی میدن نسبت به جدید ترین عنوان عرضه شده ـش میدن نه یه تک ستاره ی خوب بین عناوینش ! وقتی توی 3 روند COD کلون پیش گرفتن بعید نیست با 4 هم همین کار رو بکنن !

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,581
نام
محمد
هر چی میسازن فقط این روایت داستانش رو درست کنن، اصلا سر و تهش معلوم نبود چی به چیه :D من خودم تو KZ3 از اون مراحل برفی خیلی خوشم اومد، هم گرافیک و هم نوع گیم پلی تو اون مراحل خیلی عالی بود. بقیه بازی رو زیاد حال نکردم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا ما تا اونجایی که یادمون میاد کال آو دیوتی قبل از اینکه به صورت مدرن در بیاد KZ1 در کار بود..
یعنی فکر میکنی گیم پلی 2 و 3 عین گیم پلی 1 ـه ! 1 ـی که حتی زوم اسلحه ـش در حد نزدیک شدن کل تصویر و اسلحه به صفحه ی تلویزیون بود !!!!!! اصلاً چند تا از کیلزون فن ها شماره ی 1 رو تموم کردن ؟!
بقیه دوستان هم جوابشون توی پست قبلی هست !
احسان جان نیازی به سوال نیست یکی تمام کرده برای همه کافیه انم خودم هستم .
yahoo_4.gif
انم 3 دفعه .
من خودم 2 بار تموم کردم :shrewd: :D یه بار زمانی خودش یه بار چندی قبل از عرضه شماره ی 2 :D

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بازی ای هست که یه مقدار روی ایراد هاش کار کنن به راحتی میتونه یکی از بهترین شوتر های نسل بشه.
همونطور که کیلزون 2 خیلی چیزاش واقعا منحصربفرد بود.
جو فوق العاده سنگین و هوش مصنوعی کیلزون 2 هیچوقت یادم نمیره.
در کل به شدت استقبال میشه و امیدوارم بنرکونه :D
ولی 3 فاجعه ای جز یه COD کلون نبود !
یکم پیازداغش رو زیاد نکردی احیانا ؟ :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بره من كه فقط بخش مولتي پلير مهمه كه توي شماره 3 سرورهاش عالين اگه بتونن عالي ترش كنن من كه چيز ديگه اي نميخوام :d

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اصلاً چند تا از کیلزون فن ها شماره ی 1 رو تموم کردن ؟!

من kz1 رو همون اول که اومده بود تمومش کردم.البته اون زمان هنوز فن نبودم ولی همون شماره اولش بعدها زمینه ساز بازی کردن kz2 و فن شدن واسه من بود:d.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,224
نام
ماکان
هر چی میسازن فقط این روایت داستانش رو درست کنن، اصلا سر و تهش معلوم نبود چی به چیه :D من خودم تو KZ3 از اون مراحل برفی خیلی خوشم اومد، هم گرافیک و هم نوع گیم پلی تو اون مراحل خیلی عالی بود. بقیه بازی رو زیاد حال نکردم :D

من شخصا فکر میکنم مشکل KZ داستانش نیست. مگه بقیه بازی های FPS چی هستن؟

مشکل KZ شخصیت های فوق درپیتش هستن که به داستان اجازه نمیده موقعیت دراماتیک خلق کنه و یا تاثیر مطلوب رو بزاره! مثلا KZ2 به نظر من اصلا داستان و روایتش بد نبود و ایرادش ان یارو (اسمش یادم نیست) بود که تهش زد بدون هیچ دلیل ویزاری رو کشت و باعث شد یهو کل داستان و روایتش بره زیر سوال! اتفاقا روایت داستان در نوع خودش خیلی سینمایی و زیبا هست! اگه شخصیت هاش تغییر کنه عالی میشه. مثلا تو KZ4 کلا در نقش هلگاست ها بازی رو دنبال کنیم یه تحول و انرژی خیلی زیادب ه سری تزریق میشه.

مشکل KZ3 هم در درجه اول و آخر تلاشش برای شبیه شدن به Halo بود. من همش حس میکردم دارم Reach بازی میکنم. البته در مقیاس خیلی ضعیف تر! در صورتی که KZ2 استایل و شخصیت خودش رو داشت! این تلاش برای شبیه شدن به Reach باعث شد تا سازندها محبور بشن برای آوردن یه سری المان ها به بازی (مثل سفینه سواری) کلا بزنن داستان و کلیت بازی رو تغییر بدن که نتیجه ان یه پکیج شلخته و آشفته بود. وگرنه اگه KZ3 رو به صورت کلیپ کلیپ بررسی کنی میبینی که خیلی بازی بزرگی هست. این کلیپ ها کنار هم نمیچسبن و وقتی با هم ارایه میشن نتیجه کار میشه اش شعله قلم کار!

GG بیاد تو بازی جدید هلگاست هارو بکنه شخصیت اصلی و یا اینکه مارو از شر شخصیت های قبلی خلاص کنه و مهم تر از همه برگرده به اصالت خودش تو KZ2 قطعا نتیجه کار یکی از بهترین های نسل میشه و میتونه در ادامه KZ2 با Halo مقابله کنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,581
نام
محمد
من شخصا فکر میکنم مشکل KZ داستانش نیست. مگه بقیه بازی های FPS چی هستن؟
منظورم شیوه روایت داستان هست، خیلی بازی ها داستانشون معمولی هست ولی خیلی خوب و جالب روایت میشن. حالا مثال نمیزنم که اسم بازی های دیگه اینجا آورده نشه :D تو KZ3 اصلا معلوم نیست چه خبره، یهو تو یه مرحله هستیم، بعد بدون هیچ پیش زمینه ای میریم یه جای کاملا متفاوت که اصلا معلوم نیست چطوری رسیدیم اینجا :D به نظرم کارگردانی بازی (تو بخش های داستانی و سینمایی و اینا) کاملا مشکل داشت. البته اینو بگم که از نظر من روایت داستان تنها مشکل بازی نبود و من خودم به طور کلی از گیم پلی بازی آنچنان خوشم نیومد، ولی این روایت داستانی دیگه زیادی تعطیل بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر