GTA: Vice City 10th Anniversary به android و ios می اید!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
gta vice city دومین بازی rockstar بود که به بازی کن اجازه میداد ازادانه و به صورت full 3d در شهر به گشت و گذار بپردازند.
حال rockstar تایید کرده که نسخه hd و بازسازی شده این عنوان که اولین بار در سال 2002 برای ps2,win,mac,xbox عرضه شده
بود را در فصل پاییز بر روی android و ios عرضه کند.

actual_1351205673.jpg

http://www.vg247.com/2012/10/26/gta-vice-city-confirmed-for-ios-to-mark-10th-anniversary/

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
قبلا تو چند تا تاپیک دیگه هم گفته بودم که خاطره انگیز ترین بازی Open World برای من همین Vice City هست که فکر کنم 4 بار تمومش کردم...واقعا عجب اتمسفری داشت این...دوستان راستی اگه دقت کنید GTA V هم شبیه GTA IVه هم Vice City و هم San Andreas!یعنی مکان های مختلف بازی جوی مثل هر یک از نسخه ها دارند!

فکر کنم مجله ی Famitsu بود که Vice City رو خاطره انگیز ترین عنوان سری GTA معرفی کرد.

رادیوی Flash FM یادتونه؟:D.

((راستی من آخر نفهمیدم وقتی سانی رو می کشیم بخش داستانی اصلی بازی تموم میشه؟آخه بعدش یه Credits هم نشون نمی داد)).

ممنون.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
2002 ؟ :( چقدر سریع می گذره ! پیر شدیم با این بازی :(

اون " ماه " رو هم تصحیح کنید :D فصل پاییز ....

اره......
تصحیح شد:D

---------- نوشته در 06:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 PM ارسال شده بود ----------

قبلا تو چند تا تاپیک دیگه هم گفته بودم که خاطره انگیز ترین بازی Open World برای من همین Vice City هست که فکر کنم 4 بار تمومش کردم...واقعا عجب اتمسفری داشت این...دوستان راستی اگه دقت کنید GTA V هم شبیه GTA IVه هم Vice City و هم San Andreas!یعنی مکان های مختلف بازی جوی مثل هر یک از نسخه ها دارند!

فکر کنم مجله ی Famitsu بود که Vice City رو خاطره انگیز ترین عنوان سری GTA معرفی کرد.

((راستی من آخر نفهمیدم وقتی سانی رو می کشیم بخش داستانی اصلی بازی تموم میشه؟آخه بعدش یه Credits هم نشون نمی داد)).

ممنون.
flash fm رو همه gta ها بود فک کنم ولی بره من اسم gta تجارت مرگ بود و تو رادیوش "ای عاشقان ای عاشقان" میذاشت:D
اره ولی یه سری دیگه هم فک کنم با رفتن مرحله بستنی یا تاکسی باز میشد ولی دقیق یادم نیست...

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین

ممنون.

بايد ماموريتاي جانبي گاراژ رو تكميل كني كه خيلي سخته بعدش همه ماموريتاي ساختمونايي كه خريدي رو تكميل ميكني كه اگه اشتباه نكنم يه ماموريت تو چاپخونه ظاهر ميشه بعدم ادامه ميدي و بازي تموم ميشه . آخرش خيلي جالب تموم ميشه اصلا نميشد حدس زد .

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
بايد ماموريتاي جانبي گاراژ رو تكميل كني كه خيلي سخته بعدش همه ماموريتاي ساختمونايي كه خريدي رو تكميل ميكني كه اگه اشتباه نكنم يه ماموريت تو چاپخونه ظاهر ميشه بعدم ادامه ميدي و بازي تموم ميشه . آخرش خيلي جالب تموم ميشه اصلا نميشد حدس زد .
خب بگو اخرش چی میشه دیگه :D

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من این رو بار اول با دوبله رفتم ....
من با اون خونه diaz که بعد کشتیمش شد مال خودمون خیلی حال کردم ....

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
خب بگو اخرش چی میشه دیگه :D
اينجوري مزش ميپره ولي اگه دوس داري تو اسپويلر مينويسم :d
والا من اون موقع كه ميرفتم اينگليسيم قوي نبود و اين برداشتم بود ممكنه بعضي جاهاش زياد درست نباشه
اون مواد فروشي كه تو صحنه اول بازي ميبينيم مياد vice city كه پول جنساشو بگيره و وقتي ميرسيم خونمون افرادش در حال خالي كردن گاو صندوقمونن و اون دوست سياه پوستمون كه از اول بازي كلي باهم ماموريت رفته بوديم و يه بارم جونشو نجات داديم يكي از گماشته هاي اين مواد فروشه از آب در مياد و ميخواد سرمونو كنه زيره آب كه جفتشونو ميفرستيمش اون دنيا و پايان بازي :d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
منم با این بازی خیلی خاطره دارم و بیشترین GTA که بازی کردم همین بود.....:-s

یادش بخیر و زودتر بیاد دانلود کنیم.....:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر