شایعه gta v pc اینبار در سه ماهه اول 2014

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
به گفته یکی از منابع نزدیک eurogamer در سه ماهه اول 2014 بازی gta v نسخه pc عرضه میشود
آیا اینبار درست است؟
تاریخ و حتی عرضه این بازی توسط راک استار نه تایید و نه رد شده است
ولی پیش از این انویدیا و اینتل و نسخه ps3 مدارکی دال بر عرضه این بازی ارائه دادند.
gta 4 در 29 آپریل برای کنسولها و در دسامبر برای عرضه شد
درخواست عرضه بازی بر روی pc به 596 هزار رسیده و این در حالی است که امضا برای عدم عرضه بازی روی pc فعلا از مرز 11 هزار عبور کرده است

20130917_grand_theft_auto_5_gtav.jpg

Grand Theft Auto 5 will be released on PC in Q1 2014 – report | VG247

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دوستان یه نیگا به تاریخ انتشار نسخه ی PC سری های قبلی GTA بندازید خودتون متوجه میشید نسخه ی PC کی قرار منتشر بشه !!!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
8->
-
امضا برای عدم عرضه بازی روی pc فعلا از مرز 11 هزار عبور کرده است
این امضاء برای عدم عرضه خیلی جالبه.
غیر از عقده، چه دلیلی داره که من نوعی نخوام دیگران هم از این بازی لذت ببرن!!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
8->
-

در این مورد چندین صفحه توی یک تاپیک دیگه بحث شده ، بیخیالش :D
اصلا بیخیال امضا و ... !
کلا این شایعه ها که منابع نزدیک میگن و ... اصلا ارزش خبری نداره بنظرم .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
در این مورد چندین صفحه توی یک تاپیک دیگه بحث شده ، بیخیالش :D
اصلا بیخیال امضا و ... !
چَشِم :d
کلا این شایعه ها که منابع نزدیک میگن و ... اصلا ارزش خبری نداره بنظرم .
یه تاریخی رو میگفتن بعضی سایت های فروش بازی، گذاشتن برای اومدن نسخه PC
میشه روش حساب کرد :-/

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
چَشِم :d

یه تاریخی رو میگفتن بعضی سایت های فروش بازی، گذاشتن برای اومدن نسخه PC
میشه روش حساب کرد :-/

من نمیدونم چرا اما خیلی میترسم راک استار این بازی رو ، روی PC عرضه نکنه ! فعلا که بدجور سکوت کرده تا خوب روی کنسول بفروشه .
فقط وقتی توی سایت راک استار اعلام شد یا شاید توی تیزری ، چیزی بهش اشاره بشه ، بگن 4 روز دیگه راک استار میخواد از 2 الی 3 تا چیز(بازی) رونمایی کنه ، اون موقع میشه به نسخه pc gta v فکر کرد !

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
8->
-

یه چند نفری هم تو این سایت امضا کرده بودن, به نظرم درست نیست که بگیم عقده! با اینکه مزخرف ترین کار ممکنه این حرکت, ولی خوب چون تو فروم فعالیت دارن باید بهشون احترام گذاشت:|

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
راک استار از شماره سوم همین کارو کرده. ( نسخه pc رو دیرتر منتشر کردن. ) به نظر من این نگرانی ها و اینا همه بیهودست.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
اگر Rockstar Games یک IP جدیدی روانه بازار کرده بود می شد حدس زد که برای پلتفرم PC عرضه نشه اما از اونجایی که هر بار نسخه جدیدی از بازی GTA عرضه شد بر روی کنسولها و پس از چندین ماه با بهبودهای گرافیکی بر روی PC هم منتشر شد در نتیجه می شه به PC گیمران این اطمینان رو داد که نسخه GTA V هم از این قاعده مستثنا نیست و بالاخره تا دو یا سه ماه دیگه شما شاهد عرضه این بازی بر روی PC خواهید بود چون شما با سری GTA رو به رو هستید،سری ای که همیشه دیرتر ولی بهتر بر روی PC عرضه شده و حالا چون Red Dead Redemption بر روی PC عرضه نشد دلیل نمی شه یکی از پرطرفدارترین بازیهای تاریخ چنین بلایی بر سرش بیاد...ما که بخیل نیستیم و دوست داریم همه تجربه نابی ازش به دست بیارند/:)

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
من نمیدونم چرا اما خیلی میترسم راک استار این بازی رو ، روی PC عرضه نکنه ! فعلا که بدجور سکوت کرده تا خوب روی کنسول بفروشه .
فقط وقتی توی سایت راک استار اعلام شد یا شاید توی تیزری ، چیزی بهش اشاره بشه ، بگن 4 روز دیگه راک استار میخواد از 2 الی 3 تا چیز(بازی) رونمایی کنه ، اون موقع میشه به نسخه pc gta v فکر کرد !

دوست عزیز فروشی که GTA V بر روی کنسول برای راک استار داشته اگر هم همه PC بازها پایرت کنن باز هم سود داره برای راک استار !! این سکوتش هم مثل همه سری های GTA هست اول هیچی نمیگه (کلا راک استار هیچیز نمیگه هیچ وقت) ولی چه دلیلی داره که بازی رو برای PC پورت نکنه که باز هم اون براش سود دارد در هر صورت اگر هم تا الان هیچی نمیگه میخواد فروش خیلی خیلی روی کنسول ها داشته باشن شاید هم ماکرو و سونی پول دادن که انحصار زمانی داشته باشه چون خیلی ها به خاطر این بازی کنسول میخرن !! بعد که همه چیز فروش کرد و سود مورد نظرشون رو داد برای PC عرضه میشه!! الان هم چند تا فروشگاه اروپایی و آمریکایی برای پیش فروش قرار دادن!!
نمونش فروشگاه GAmeseek :

Grand Theft Auto 5 (GTA V) - PC Games - PC (Action Adventure)

در مورد اون امضا ها هم نسبت به 600 هزارتایی که درخواست بازی دادن هیچ هیچه!!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
امیدوارم برای PC بیاد و امیدوارم پورت خوبی باشه سر GTA IV و اجرا و گرفتن فریم ریت خوب من یکی پیر شدم. رو 360 که تمومش کردم بدم نمیاد یه بارم رو PC تمومش کنم

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
یه دوستی داشتم کارت گرافیکش 9500gt بود بعد میگفت چقدر بازی گیر میکنه تیک میزنه باگ داره ..گفتم بابا کارت گرافیکت داغونه.. میگفت نه راک استار اصلا خوب پورت نکرده :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر