PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان من امروز بازی gta v رو گرفتم ، میخوام آنلاین بزنم و اصلا نمیدونم چطوریه ! میشه یکی بگه دقیقا به چه چیزی نیاز دارم ؟

آنلاین که میزنید برای مثال تو 1 ساعت چقدر ترافیک ازتون کم میشه ؟

راستی آنلاین که شدن شروع کرد به دانلود 9 گیگ فایل ! این برای چیه ؟! محتوای آنلاینه یا آفلاین ؟

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
سلام دوستان من امروز بازی gta v رو گرفتم ، میخوام آنلاین بزنم و اصلا نمیدونم چطوریه ! میشه یکی بگه دقیقا به چه چیزی نیاز دارم ؟

آنلاین که میزنید برای مثال تو 1 ساعت چقدر ترافیک ازتون کم میشه ؟

راستی آنلاین که شدن شروع کرد به دانلود 9 گیگ فایل ! این برای چیه ؟! محتوای آنلاینه یا آفلاین ؟
دقیق بگو مشکلت چیه؟
ترافیک رو والا من نمیدونم ولی توی پابلیک به مراتب بیشتر اینوایت اونلی و سولو حجم کم میکنه (ولی بطور کلی زیاد مصرف نمیکنه)
9 گیگ همه اپدیت ها و دی ال سی های فری بازیه و برای اجرای انلاین نیازه!
چون تو بازیو تازه شروع کردی انتظار اینکه یه نفر با لول 300 بیاد با جت لهت کنه رو داشته باش! کلا تا وقتی لولت زیر 50 ه نرو تو پابلیک و فقط با رفیقات و ایرانیا بازی کن
اولای کارم بازی خیلی خسته کنندس ولی به محض اینکه شروع میکنی به خرید چیزای باحال و لول اپ میشی لذتش بیشتر میشه!
خواستی ادد کن یه دو سه هفته دیگه منم برمیگردم:
alirezahunter888

• Like
Reactions: 4058423

alirezasharif

کاربر سایت
May 8, 2016
29
دوستان به سوال اگه بازی رو دیجیتالی بگیرم میشه فقط دیتای انلاینشو دانلود کنم؟! چون افلاینشو هم تو ایکس باکس ۳۶۰ و هم پی اس ۴ تموم کردم

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بچه ها من سرعت نتم 512 هستش ولی پینگم با 4.2.2.4 دور بر 100 تایم اوتم ندارم میتونم راحت بازی کنم؟ کسی با 512 بازی کرده؟

فرستاده شده از T1-701uِ من با Tapatalk

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دقیق بگو مشکلت چیه؟
ترافیک رو والا من نمیدونم ولی توی پابلیک به مراتب بیشتر اینوایت اونلی و سولو حجم کم میکنه (ولی بطور کلی زیاد مصرف نمیکنه)
9 گیگ همه اپدیت ها و دی ال سی های فری بازیه و برای اجرای انلاین نیازه!
چون تو بازیو تازه شروع کردی انتظار اینکه یه نفر با لول 300 بیاد با جت لهت کنه رو داشته باش! کلا تا وقتی لولت زیر 50 ه نرو تو پابلیک و فقط با رفیقات و ایرانیا بازی کن
اولای کارم بازی خیلی خسته کنندس ولی به محض اینکه شروع میکنی به خرید چیزای باحال و لول اپ میشی لذتش بیشتر میشه!
خواستی ادد کن یه دو سه هفته دیگه منم برمیگردم:
alirezahunter888
مرسی داداش :x

ولی جواب یه سوالمو نگرفتم که به چی نیاز دارم برای آنلاین بازی کردن که یه جا خوندم باید پلاس داشته باشم . درسته ؟ بدون پلاس نمیشه ؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
مرسی داداش :x

ولی جواب یه سوالمو نگرفتم که به چی نیاز دارم برای آنلاین بازی کردن که یه جا خوندم باید پلاس داشته باشم . درسته ؟ بدون پلاس نمیشه ؟
اره نیاز داری!
اگه میخوای بگیری یه ماهه نگیر! یا سه ماهه بگیر یا یه ساله! هرچی زمانش بیشتر به صرفه تر

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
اره نیاز داری!
اگه میخوای بگیری یه ماهه نگیر! یا سه ماهه بگیر یا یه ساله! هرچی زمانش بیشتر به صرفه تر
ممنونم . یه سوالم بپرسم و دیگه تمام :Dx_x

برای اینکه پلاس رو شارژ کنم قبلش باید اکانت psn رو هم شارژ کنم یا ربطی به هم ندارن ؟!

چون یه جا دیدم اکانت PSN 50 دلاری میفروختن که 1 سال هم پلاس داشت ! :-?

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
ممنونم . یه سوالم بپرسم و دیگه تمام :Dx_x

برای اینکه پلاس رو شارژ کنم قبلش باید اکانت psn رو هم شارژ کنم یا ربطی به هم ندارن ؟!

چون یه جا دیدم اکانت PSN 50 دلاری میفروختن که 1 سال هم پلاس داشت ! :-?
خو پلاس پول میخواد و برای خریدش دو راه هست:
مستقیم بری کد پلاس بخری از توی سایت های ایرانی
یا بری گیفت کارت پول بخری بعدش از توی پی اس استور پلاس بگیری خودت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر