PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
داداش اد کن
سلام به تمامی گیمرها
دوستان من تازه بازی Gta رو گرفتم
و امروز هم تازه تو انلاینش رفتم. خلاصه اینکه با آنلاینش خیلی حال کردم ولی تنهام اونجا ، دوستی و کسی رو ندارم که با هم بازی کنیم.
حالا هر کی پایه Gta Online هست این ایدی منو ادد کنید که با ایرانیهابازی کنم. یا ادیتونو بدید من ادد کنم
Id: BloodyClaw75

منتظر هستما
داداش اد کن
majid harami

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
اگه کسی شیر کنه دونفر همزمان باهم میتونن انلاین بشن
واقعا این سوالم مهمه
دیگه همه اصول شیرینگ رو بلدن دیگه
یکی انلاین/افلاین (پرایمری)
یکی همیشه انلاین (یوزر مستقیم)
یکی/چندتا هم همیشه افلاین

البته من که ترکیبی گرفتم (وجدانم درد میکنه ولی چاره نیست.) کسی خواست ادد کنه و تلگرام هم بزنه بریم یه دست انلاینی بزنیم.
PSN : alika475 & Telegram : @merlin475

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
من هم هر روز تو انلاین هستم همشون خارجین حرام برمن اگر یه ایرانی هست ...این همه ایدی دارن می گن ما هستیم ولی هیچ کس نیست من با اسم ایدیmahwareهستم...هر موقع رفتم هرکی هرکی هست وهرکی به هرکی رسید تیراندازی می کنه هواپیما بالاسرمون بمباران می کنه ...اگر گروهی چیزی هست که ایرانیها باهم هستند به ما هم بگید بریم باهم باشیم

سلام
آقا ما دو نفر پایه ی خوب برای آنلاین بازی کردن و رفرتن هیست ها میخوایم کسی هست یا قسمت خاصی برای این کار تو سایت وجود داره خواهشا کمک کنید عذاب داریم میکشیم با این زبون نفهمای خارجی

منو ادد کنین کمتکون میکنم
SHAHRAMUAE

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
دوستان من هرکار میکنم نمیزاره آنلاین بازی کنم مشکل چیه؟ همه بازی ها مثل نیدفوراسپید وفوتبال و... راحت آنلاین میزنم...دوماهی جی تی آی بازی نکردم البته سیدیشو دارم ریجیون آل...آپدیت هم کردم ولی تو آنلاین نمیره میگه سرورها مشغوله الان یه هفته نمیره...با فیلترشکن هم میرم باز قبول نمیکنه..؟؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,594
نام
Alireza
دوستان من هرکار میکنم نمیزاره آنلاین بازی کنم مشکل چیه؟ همه بازی ها مثل نیدفوراسپید وفوتبال و... راحت آنلاین میزنم...دوماهی جی تی آی بازی نکردم البته سیدیشو دارم ریجیون آل...آپدیت هم کردم ولی تو آنلاین نمیره میگه سرورها مشغوله الان یه هفته نمیره...با فیلترشکن هم میرم باز قبول نمیکنه..؟؟
میگه سرورا شلوغه؟ چه اروری میده؟ (به انگلیسی)
من معمولا هروقت بازی رو بالا می آرم سری اول نمیره تو سری دوم میره!
اگه میخوای با ایرانی های رفیقات بازی کنی برو تو Invite Only فرتی میره تو

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,594
نام
Alireza
آپدیت جدیده کی میاد؟
خود راک استار گفته دو تا اپدیت جدید تو راه هست
یکی اسمش Finance and Felony ه که میشه گفت ادامه Executives and Other Criminals ه
یکیم اسمشو هنوز نگفته ولی وسایل نقلیه و وسایلی رو برای حرکات اکروباتیک اضافه میکنه و قابلیت ساختن مپ با Ramp های بزرگ و اینا

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
میگه سرورا شلوغه؟ چه اروری میده؟ (به انگلیسی)
من معمولا هروقت بازی رو بالا می آرم سری اول نمیره تو سری دوم میره!
اگه میخوای با ایرانی های رفیقات بازی کنی برو تو Invite Only فرتی میره تو
آخه جالب اینجاست با اکانت ریجن 2 راحت میره داخل بازی ولی اکانت اصلیم که یکه نمیره چندبار پشت هم که میزنم میگه سرورهارو نمیتونه پیدا کنه...هم با فورجی ایرانسل هم ای دی اسل فرقی نمیکنه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر