PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان دمتون گرم منم تو گروهتون بیارید گروهی بازی کنیم خسته شدم از بس تک و تنها تو شهر مثله این در به درا ولگردی کردم بازیمم بد نیست رنکم 33 هست ، چند تا ماموریت heist درست حسابی بریم یه کم پول دربیاریم زندگی آبرومندانه داشته باشیم.

ID : Ramin-SR

آخرین ویرایش:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
پس من با اجازه دوستان یک مرتبه دیگه در مورد برنامه احتمالی توضیح بدم.
ما قصدمون اینه یک گروه 4 نفره تشکیل بدیم از بازیکنان خوب برای کامل کردن Challenge های مربوط به ماموریت های Heist:

• All In Order Challenge:
This one’s harder. As the name suggests, you need to complete every set-up and heist in order, starting with The Fleeca Job. Your dedication to this cause will pull in $1 million. Not to be sniffed at, but you’ll probably need to be tight with a dedicated group of players to be able to complete this.
  • Loyalty Challenge:
You’ll get the Loyalty award for finishing every set-up and finale with the same group of players. The order in which you finish them is irrelevant. The pay-out? $1 million.
  • Criminal Mastermind Challenge:
This is the hardest award in the entire game. You’ll receive an enormous $10 million bonus if you can complete every set-up and finale in order with the same group of players without any loss of life. Your progress will be completely reset if anyone dies on any of the jobs, regardless of how close you are to the end. Only for true brutalists.
اگه تیم تشکیل شده، مهارت خیلی بالایی نداشت ناچار مجبور میشیم مورد اخر یعنی Criminal Mastermind Challenge رو بیخیال بشیم.
1. دوستانی که مایل هستن لطف کنند اینجا ID و همچنین Rank خودشون رو بنویسند.
اولویت با دوستانی هست که Rank بالاتری دارند
2. در صورت تشکیل گروه، اعضا زمان و ساعتی رو بنویسند که باتوجه به طولانی بودن Setup ها وقت کافی داشته باشند.
3. قرار تاریخ و ساعت بازی رو هم ترجیحا همینجا اعلام میکنیم اگر گروه تشکیل شد.
PSN ID: The_SVR
Rank: 116

bloodyclaw

کاربر سایت
Jan 13, 2014
30
نام
یوسف
سلام به تمامی گیمرها
دوستان من تازه بازی Gta رو گرفتم
و امروز هم تازه تو انلاینش رفتم. خلاصه اینکه با آنلاینش خیلی حال کردم ولی تنهام اونجا ، دوستی و کسی رو ندارم که با هم بازی کنیم.
حالا هر کی پایه Gta Online هست این ایدی منو ادد کنید که با ایرانیهابازی کنم. یا ادیتونو بدید من ادد کنم
Id: BloodyClaw75

منتظر هستما

bombDOG

کاربر سایت
Jan 11, 2014
53
من تروفي هاي افلاين رو گرفتم و پايه تروفي هاي انلاينم هر كي پايست اد كنه با هم تروفي هارو پارو كنيم
Psn id::
-oldSnake3ateR

milan021

کاربر سایت
Aug 23, 2015
22
دوستان راهی برای زود پولدار شدن هست؟برای خرید این کشتی 6 میلیون دلاریه
اینم ای دیم هرکی خواست ادد کنه
ی هفته نشده بازی میکنم
رنک 17
pesky2011

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم
یه ماشین Karin kuruma خریده بودم یکی از بازیکنا با rpg زد نابودش کرد دیگه تو پارکینگ خونم برنگشت باید چیکار کنم ؟

مرسی

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان یه مدتیه مشکلی برا من پیش اومده هر وقت تو قسمت آنلاین وارد سیزن که میشم تنهام حتی چند بار هم که find new session رو میزنم باز تنها میفتم مشکل چیه ؟

مرسی

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
دوستان gta online دیتا جدا داره و ایا میشه بدون Gta v بازی کرد
من قبلا یه بار داشتمش و دستگاه عوض کردم الان روی دستگاه جدید دارمش ولی بدون دیتا
میخوام بدونم باید تمام دیتا رو دانلود کنم (اخه یادمه قبلا شنیده بودم انگار انلاین 15 گیگ دیتا داره جدا)

nadermessi

کاربر سایت
Jul 7, 2011
23
نام
نادر قیصری
سلام
من هرکار می کنم نمیتونم وارد آنلاین بشه و میگه سرورای راک استار در دسترس نیستن.
هیچ کدوم از دوستان راه حلی داره؟

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
سلام دوستان رسیدم به رنک 100 ولی تروفی نداد مشکل چیه ؟
کلا تروفی های این بازی مشکل دارن و خیلی وقت ها با تاخیر باز می شن ( توی offline برای من چند بار پیش اومد) . در مورد تروفی رنک 100 هم بعضی ها به این مشکل برخوردن و توی رنک های بعدی براشون باز شده.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
رفقا من خونه ی 205 هزار دلاری که تو پارکینگش کلی ماشین جا میگیره رو داشتم که پرش کرده بودم از کلی ماشین خفن از جمله جستر و kuruma . بعدش هواسم نشد تو نزدیکیای منطقه تروور یه پارکینگ با ظرفیت 2 تا ماشن گرفتم و خونه ی خودم رو از دست دادم! بعد دوباره خونه ی قبلیمو گرفتم ولی دیگه هر چی ماشن توش بود نیستش :((
زنگ زدم به مورس که اونم تو لیستش فقط kuruma بود که اونم که زدم بیاد پارکینگم دیگه نمیاد !!!
چند میلیون پول ماشینام بود راهی نیست برگردن؟! حداقل اون کوروما بگرده که کلی خرجش کرده بود و تا دلتون بخواد آپشن سوارش کردم!:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر