PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
سرورها باز اوضاعشون خراب شده، SAVING FAILD میده! لفت میخوریم، دیتلز گرفتناش رفته تو مخ....

نمیدونم چش شده! با برو بچ ست کردیم، همه این مشکلاتی داشتن

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
سلام
سرورها باز اوضاعشون خراب شده، SAVING FAILD میده! لفت میخوریم، دیتلز گرفتناش رفته تو مخ....

نمیدونم چش شده! با برو بچ ست کردیم، همه این مشکلاتی داشتن

من خیلی این مشکلارو نداشتم

مشکلی که تازه دارم اینه که هاست میشم اینوایت میدم هیچ کس جوین نمیشه! چیزایی رو هم اینوایت میدم که قبلا اینوایت میدادن پر میشد ۱۶ نفر! الان احساس میکنم کسی نمیتونه جوینم بشه :|

MRfarcry3

کاربر سایت
Jun 17, 2015
18
سلام دوستان
آپدیت gta حدود 6.3 گیگه و با این نت نمیتونم مستقیم با ps4 دانلود کنم
psx رو هم امتحان کردم ولی سرعتش اصلا جالب نیست و بعضی وقتا انقدر کند میشه که یهو میبینی دیسکانکت میشه
کسی راه دیگه ای رو نمیشناسه؟

AAghakhani

کاربر سایت
Aug 9, 2015
3
سلام . آقا من یه سوال پایه برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدید . اگه من دو تا خونه high end بخرم میتونم دو تا هایست همزمان برم یا نه ؟ و این که دو تا یکسان میتونه باشه یا نه ؟ مثلا دو تا خونه پسیفیک باشه
ممنون

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
8j46wm26t7tz06tdof4n.jpg

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
سلام يه سوال...
من جديدا توي بازي همش پولام به فنا ميره... امروز ٧٠٠ هزارتا داشتم كه توي يه مرحله حداكثر ١٠ تا كليپ گلوله شليك كردم كه فوقش ميشه ٦٠٠ تا گلوله با همون اسپشيال كرباين ( ميدونين كدومو ميگم )... اقا توي قسمت ري استارت هر بار ميومدم گلوله بخرم ازم ٩٣ هزارتا ميگيره... چندبارم ري ست شد... كلا ديدم ته حسابم ٢٠٠ هزارتا مونده... ديروز هم يه كد انلاين داشتم زدم و فقط يك بار اين ٥٠٠ هزارتا رو ديدم بعد از يه قطع و وصل شدن پريد...
من فكر كردمموقته ولي انگار نه... زحمتام همش به پريد رفت...

شما هم اينجوري شدين!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر