GTA V | FUN SHARING | PS4

mkdoust

کاربر سایت
Jul 25, 2013
23
آره ارزش نداره منم پیشنهاد میکنم دوستان نخرین برن watch dogs بازی کنن 8-|
والا جدی میگم.اگ کسی نسل هفتش رو بازی کره باشه این دیگه براش بی ارزشه...فرقش چیه؟؟یکم گل و گیاه و درخت بیشتر..نورپردازی یکم بهتر...همین

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
والا جدی میگم.اگ کسی نسل هفتش رو بازی کره باشه این دیگه براش بی ارزشه...فرقش چیه؟؟یکم گل و گیاه و درخت بیشتر..نورپردازی یکم بهتر...همین
یک ساله دارم رو نسل قبل بازیش میکنم اما از دیروز که رسیده دستم و رو نسل جدید بازیش کردم برام تازگی داره ، شما خودت رو نسل جدید تجربش کردی ؟!

mkdoust

کاربر سایت
Jul 25, 2013
23
یک ساله دارم رو نسل قبل بازیش میکنم اما از دیروز که رسیده دستم و رو نسل جدید بازیش کردم برام تازگی داره ، شما خودت رو نسل جدید تجربش کردی ؟!
بخاطر اینکه شما خیلی دیگه فن این بازی هستی وگرنه هیچ چیزش برا من تازگی نداشت همون بود..یه اول شخص اضافه شده بهش

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بخاطر اینکه شما خیلی دیگه فن این بازی هستی وگرنه هیچ چیزش برا من تازگی نداشت همون بود..یه اول شخص اضافه شده بهش

اضافه شدن اول شخص
پوشش گیاهی عالی
نورپردازی بهتر
اضافه شدن گونه های حیوانات جدید
گرافیک پیشرفته تر که شما خودت الان نسل قبلو بندازی بازی کنی و بلافاصله بعدش نسل جدیدو بازی کنی متوجهش میشی
ترافیک بیشتر
اضافه شدن انواع جدید وسایل نقلیه
و ...
واقعا اینا تغیرت جزئی هستن از نظر شما ؟
شاید حد انتظارات شما یه نسخه بهینه شده نبوده ، انتظار داشتید GTA6 رو راک* بسازه

mkdoust

کاربر سایت
Jul 25, 2013
23
اضافه شدن اول شخص
پوشش گیاهی عالی
نورپردازی بهتر
اضافه شدن گونه های حیوانات جدید
گرافیک پیشرفته تر که شما خودت الان نسل قبلو بندازی بازی کنی و بلافاصله بعدش نسل جدیدو بازی کنی متوجهش میشی
ترافیک بیشتر
اضافه شدن انواع جدید وسایل نقلیه
و ...
واقعا اینا تغیرت جزئی هستن از نظر شما ؟
شاید حد انتظارات شما یه نسخه بهینه شده نبوده ، انتظار داشتید GTA6 رو راک* بسازه
اینا که گفتی و منم قبلا گفتم.حالا دوتا موش کمترو بیشتر ؟؟تو ترافیک بمونی حال میده؟؟؟ادم بیشتر بشه به شما چه سود؟؟؟ گرافیک فرقی نکرده رزولویشن بهت داره فکرمیکنی از نسل قبل بهتره همونه اینا همش یه ترفند برتی فروش دوباره ی بازی هستش.همین

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اینا که گفتی و منم قبلا گفتم.حالا دوتا موش کمترو بیشتر ؟؟تو ترافیک بمونی حال میده؟؟؟ادم بیشتر بشه به شما چه سود؟؟؟ گرافیک فرقی نکرده رزولویشن بهت داره فکرمیکنی از نسل قبل بهتره همونه اینا همش یه ترفند برتی فروش دوباره ی بازی هستش.همین

/:)
شما خودت رو نسل جدید بازی کردی یا از روی حدث و گمان و عکس داری نقد میکنی ؟
درثانی شما همه اینا رو نگفتی نقل قول از خودتون :

یکم گل و گیاه و درخت بیشتر..نورپردازی یکم بهتر...همین
یه اول شخص اضافه شده بهش

mkdoust

کاربر سایت
Jul 25, 2013
23
/:)
شما خودت رو نسل جدید بازی کردی یا از روی حدث و گمان و عکس داری نقد میکنی ؟
درثانی شما همه اینا رو نگفتی نقل قول از خودتون :
خب دیگه گفتم که!!!!روps4بازیش کردم چنداد فرقی نداشت.شما ی فن خیلی متعصب gtaهستی
منم اگه assasin یا tekken باز افرینی میشد ی نسخه ی نسل قبلش برای ps4همینجوری دفاع میکردم ازش:)

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
خب دیگه گفتم که!!!!روps4بازیش کردم چنداد فرقی نداشت.شما ی فن خیلی متعصب gtaهستی
منم اگه assasin یا tekken باز افرینی میشد ی نسخه ی نسل قبلش برای ps4همینجوری دفاع میکردم ازش:)

عزیز من دفاع نمیکنم ! نمیدونم اینجا تا کسی دلیل منطقی نداره همه چیزو به تعصب و فن بودن نسبت میده ! من فن هستم ولی متعصب نیستم ! هرچیزی بهتون گفتم طبق آمار و ارقام و نظرات اعضای داخلی و خارجی بود مطمئن باش من 1% بی دلیل و منطق حرف نمیزنم !
شما برو تو تاپیک GTA نظرتو اینجا خلوته برای همینه که فقط من دارم جواب میدم اگه یه جای شلوغ تر این حرفو میزدی مطمئن باش الان فقط به من نمیگفتی فن و متعصب
ختم کلام
یا علی

zzeerroo

کاربر سایت
May 11, 2012
39
اقا من یک جا گیر کردم توی انلاین وقتی این کاکاسیاه زنگ میزنم بهش واسه کار بعد میگه برو تو سوپری باید اونجا چی کار کنم ؟؟؟؟؟ من پول ها رو دزدیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر