Gta Tehran بیا نظرتو بگو

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
نقد شاهكار gta tehranياgta5999

بالاخره شاهكار بازيسازي ايران يه ماه پيش عرضه شد.ماهم يه نسخه گرفتيم ديديم بعد تصميم گرفتيم نقدشو اينجا به بازيبازهاي عزيزتقديم كنيم=خلاصه ي بازي=نيكو كه از جناياتش در ليبرتي سيتي خسته شده بدنبال اشنايي بايك حاج اقاي ايراني در ليبرتي سيتي به دين مبين اسلام مشرف شده وبه ايران مي ايد بعد دمو ساحل شمال را نشان مي دهد كه نيكو در حال پياده شدن از كشتي در بندر انزلي است وپسرخاله اش به پيشواز او مياد و سوار تاكسي ميشن دراين هنگام لودينگ اغاز شده وبعداز نيم ساعت تمام مي شود ونيكو را در ميدان ازادي نشان ميدهد...اينهم خلاصه اي از بازي بود كه براي از بين نرفتن مزه ي بازي بقيه شو نميگم...بهتره ازگرافيك وگيم پلي و كارهايي كه ميشه تو بازي انجام داد حرف بزنيم=موتور گرافيكي بازيunreal engine4است كه بسيار خوب طراحي شده وموي دماغ فرد را هم نشون ميده...نورپردازي وصداوسايه زني هم كه خداست...محيط هايه بازي هم بسيار خوب طراحي شده از ميدون ازادي تا دروازه غار تهرانو توش عينهو فيلم واقعي ساختن...تو بازي شما مي توانيد دوست دختر داشته باشيد با كمي تفاوت كه بايدباهم محضر برويد وصيغه ي موقت كنيد ضمنا قبل از اينكه خانه دوست دخترتان بايد با موبايل به او زنگ بزنيد وبپرسيد پدرشان منزل هستند يانه.در بازي بچه دار هم مي توانيد شويد براي اينكار كافي ست كه شب جمعه منزل دوست دخترتان برويد...در بازي بايد روزي سه بار به مسجد برويد و نماز بخوانيد تاقدرت روحيتان بالا برود.همچنين بادادن مقداري از پول دزدي تان به عنوان زكات به حاج اقا مي توانيد تا1ماه نماز نخوانيد.سلاح هاي بازي هم شامل قمه47-پنجه بكس تيغ دار-گازاشك اور-اسپري حشره كش-تسبيح اهني-قداره-كمربند و شلاق مي باشد...ماشين ها هم كه از ژيان تا كمري وجود دارند كه درابتدا فقط مي توانيد موتور براوو سوار شويد.مراحل هم جالب طراحي شده اند كه بيش تر بايد كار ''فرهنگي'' و''اخاذي'' براي افراد انجام دهيد وبعداينكه گوشي دوربين دار ازاد شد مي توانيد دم در دبيرستان هاي دخترانه ايستاده و...كه ازاينكارمي توانيد روزي حلال زيادي كسب كنيد.تلويزيون هم برنامه هاي جالبي نشان مي دهد اما بعداينكه اوضاعتون روبراه شد مي توانيد ماهواره هم بخريداما گر در خانه بچه داريد بايد كانالهاي فرهنگي شو حتما قفل كنيد.دركل جي تي تهران شاهكاره بزرگيه وقسمت دومشم الان با كارگرداني هيدئوكوجيما دردست ساخته وبايد منتظر سري بعدهم باشيم...

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
سلام دوستان من برنامه نویس vbهستم در سطح حرفه ای
و برنامه نویسی تحت وب هم مهارت دارم در سطح حرفه ای
برنامه نویس در مورد بازهای تحت شبکه هم مهارت دارم در سطح حرفه ای
با انجین کری انجین 2 مثل شما ها مود سازی می کنم در سطح حرفه ای
17 تا نرم افزار و 4 بازی به زبان های فرانسه و اسپانیایی به اینگیلیسی و فارسی و بلعکس تبدیل کردم
چون هکر نرم افزاری هستم
دارای مدرک mcseهستم
دارای 3 سال ثابقه کار در برنامه نویسی تحت وب و vbدارم
در 3 تا شرکت نرم افزار سازی و طراحی وب کار می کردم
5تاسایت طراحی کرم و یک ویروس اینترنتی هم طراحی کردم چیزی نیست فقط ویندوزتان می پره
از لحاظ مالی می خواهم ساپرتتان کنم راهنماییم کنین لطفا خواهشن طعارف نکنین شاید سرمایه گزارتان شدم
در هرکدام از موارد بالا خواستید بدون حقوق در خدمتتان هستم
به جز از لحاض مالی که دوست دارم ساپورتتان کنم راهنماییم کنین
و اگر دوست دارین سایت رسمیتان را مجانی طراحی میکنم
هر کدام را خواستین من در خدمتتان هستم خواستید پی ام بدین خواستین همین جا جواب بدین
در مورد ساپورت از لحاظ مالی حتما را هنماییم کنین
باتشکر محمد طالبی

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
به نظر من تنها کاری که این بازی کرد خراب کردن اسم gta بود !
:mad:تا:mad:کور:mad:شود:mad:چشم:mad:هر آن که:mad:نتواند:mad:دید:mad:
من یک سوال دارم اگر گروهی بیاد از روی یک بازی ساخته شده در مود اون بازی دست کاری کنه و از اون بازی بازی دیگری بسازه اون هم در کشور ما که صنعت بازی سازی وجود نداره
ودرآمد خوبی هم نداره و کسی پشتیبانیشان نمی کنه آیا اون گروه کاری بزرگ نمی کنه
تازه ی گروه ساده نه شرکتی بزرگ مثلا پویا ارت همون پویا ارت هم فکر نکنم همچین کاری بکنه حالا این گروه ساده که چند نفر بازی ساز ساده یا حرفه ای چند نفر برنامه نویس ساده یا حرفه ای بدون پشتیبانی و با خرج پول خودشان اومدن این کار را کردند والا کاری بزرگه من که
حتی درمورد بازی سازی دارم تحصیل می کنم و با انجین کری انجین 2 کار میکنم به فکرم نرسیده که کرسیس ایران را بسازم . یا بیام توی بازی اساسسین دستکاری کنم .
به خدا اگه بچه مایدار بودم می رفتم برای کشور خودم نرم افزار های کامپایلر های کنسول های دیگر می خریدم تا بتوانند این بازی فارسی را روی کنسول های دیگر اجرا کنند چرا؟چون بچه مایدار نیستم حالا اینا اومد ی دستکار هایی کردن بابا تازه باید افتخار کنین به خودتان که چند تا جوان ایرانی این کار را کردند .من توی تحقیقاتم دیدم تنها کشور ما اومدش برای شهر خودش بازی شبیه به جی تی ای ساخته (البته در کشور ما قانون کپی رایت وجود نداراه)
حالا بیایین این بنده خدا ها را تحقیر کنین .
ولا ما حتی باید به خودمان افتخار هم کنیم .
مخلص همتون ty

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
ایول یه این وطن پرست
فقط دادا این بازی خیلی وقته که دزدیده شده و فروخته شده به قول داش دیوید : چند وقت دیگه کیلویی میفروشنش و دست هر کس پیدا میشه یه نگاه به آخرین تاریخی که این پستها و اومدن YAHYA.H.R اومده تو سایت میکردی همه چیز رو میفهمیدی.

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
:mad:تا:mad:کور:mad:شود:mad:چشم:mad:هر آن که:mad:نتواند:mad:دید:mad:
من یک سوال دارم اگر گروهی بیاد از روی یک بازی ساخته شده در مود اون بازی دست کاری کنه و از اون بازی بازی دیگری بسازه اون هم در کشور ما که صنعت بازی سازی وجود نداره
ودرآمد خوبی هم نداره و کسی پشتیبانیشان نمی کنه آیا اون گروه کاری بزرگ نمی کنه
تازه ی گروه ساده نه شرکتی بزرگ مثلا پویا ارت همون پویا ارت هم فکر نکنم همچین کاری بکنه حالا این گروه ساده که چند نفر بازی ساز ساده یا حرفه ای چند نفر برنامه نویس ساده یا حرفه ای بدون پشتیبانی و با خرج پول خودشان اومدن این کار را کردند والا کاری بزرگه من که
حتی درمورد بازی سازی دارم تحصیل می کنم و با انجین کری انجین 2 کار میکنم به فکرم نرسیده که کرسیس ایران را بسازم . یا بیام توی بازی اساسسین دستکاری کنم .
به خدا اگه بچه مایدار بودم می رفتم برای کشور خودم نرم افزار های کامپایلر های کنسول های دیگر می خریدم تا بتوانند این بازی فارسی را روی کنسول های دیگر اجرا کنند چرا؟چون بچه مایدار نیستم حالا اینا اومد ی دستکار هایی کردن بابا تازه باید افتخار کنین به خودتان که چند تا جوان ایرانی این کار را کردند .من توی تحقیقاتم دیدم تنها کشور ما اومدش برای شهر خودش بازی شبیه به جی تی ای ساخته (البته در کشور ما قانون کپی رایت وجود نداراه)
حالا بیایین این بنده خدا ها را تحقیر کنین .
ولا ما حتی باید به خودمان افتخار هم کنیم .
مخلص همتون ty
آقا من که نگفتم بازیشون به درد نمیخوره من میگم حالا که این همه زحمت کشیدن این بازیو ساختن یه اسم اینور آبی روش میذاشتن نه GTA !!! این طوری rock star فکر میکنه تو خواب بازیو ساخته!!!:cheesygri
خود شما الان فکر کن یه کشوری که مثل ما صنعت بازی سازیش در حد معمولی هست یه بازی بسازه اسمشم بذاره QUEST OF ARABI! : LOTFALI KHAN DAMESHGHI خوب اگه اونا اسم بازیشونو یه چنین چیزی بذارن به سازنده های ما برنمیخوره؟

novel

کاربر سایت
Jun 23, 2008
1
خرید این بازی

سلام به همگی.آقا اگه این جوری که تعریف کردین باشه واقعا" دمتون گرم و خسته نباشید.
;)آقا من تهرانی نیستم ولی خیلی به این بازی تمایل دارم.لطفا" یه سایت بگین که بتونم اینترنتی بخرمش.خواهشا" جوابمو بفرستین به ایمیلم:Novinrap@gmail.com
خواهش می کنم!!!!:((PLZ!!!
در ضمن من طراحی گرافیکی می کنم.می تونین برین تو www.Novel-design.co.cc

از همگی ممنون:love:

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
آقا من که نگفتم بازیشون به درد نمیخوره من میگم حالا که این همه زحمت کشیدن این بازیو ساختن یه اسم اینور آبی روش میذاشتن نه GTA !!! این طوری rock star فکر میکنه تو خواب بازیو ساخته!!!:cheesygri
خود شما الان فکر کن یه کشوری که مثل ما صنعت بازی سازیش در حد معمولی هست یه بازی بسازه اسمشم بذاره QUEST OF ARABI! : LOTFALI KHAN DAMESHGHI خوب اگه اونا اسم بازیشونو یه چنین چیزی بذارن به سازنده های ما برنمیخوره؟
ببین دوست عزیز این بازی از روی نرم افزار مود سازی ساخته شده
مودسازی نرم افزاری هستش که فقط شما می توانی بعضی از قسمت هارا دست کاری کنی
نه همه جایش را این گروه اومدن یسری فایل های خاص را دست کاری کردند
که برای شرکت راک استار یک گاف بزرگه که اجازه داده درون فایل هایش دست کاری کنند
بعدشا اسم این ور ابی نمیشه چرا چون از زیر مجموعه ی جی تی ای هستش
جی تی ای مخفف گرند دف آیوتو هستش این جملات یعنی خشونت برروی زمین
حالا این جزئ سری بازی gtaهستش مثل Gta San Andreas یا gta vie city
حالا این بازی هم هستش سری از gtaبانامgta tehranهمین
راستی ببخشید من یکم تند رفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر