Gta Sr

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
نوشته شده توسط Miesam:
نه عزیزم فقط چنتا ماشین نیست در این بازی :
ماشین
اسلحه
شهر
خانه
شنا
اسپورت ماشین
هوا پیما
و....
اضافه شده است که اینها فقط گوشه ای از ان است

پس حتما میخوان saint row بسازن !
یادمه از وقتی که بازیدات بنا شده بود این حرفا بود . تو دارینوس هم همینطور ... کمی عکس ازش منتشر کردن و دیگه ازشون خبری نشد !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید بازی دات بنا شد
فکر کنم اشتباه میکنی ها چون بازی دات 3 سال پیش بود اون موقع پروژه جی تی ای 3 بود که منتفی شد
اتفاقا تو دارینوس مطرح شد چنتا عکس هم نبود تغریبا 15 صفحه کشید همون تاپیک بیش از 30 تا عکس منتشر شد
بازی هم برای دو شنبه انشاالله قیمت گذاری میشه دیگه برای بیرون امدن عکس جدید اگر تونستم براتون میزارم تو این تاپیک

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
این کارهایی که اینا کردن خیلی دیر است من خودم و چند تا از دوستام 2 سال پیش بود این
کارهایی که اینا کردن رو کردیم و تازه اینا یادشون افتاده خیلی جالبه کی میاد دیگه بازی کنه:cheesygri :D :D :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ممنون دیگه حالا ما شدیم اینها
ببخشید شما دو سال پیش انجام دادی میشه چنتا عکس نشون بدی
خب چرا کسی بازی نکنه یعنی شما دوست نداری در جی تی ای یک ماشین بی ام و اسپورت شده داشتی باشی و با اون مراحل رو رد کنی یا یک تاکسی 406

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
ممنون دیگه حالا ما شدیم اینها
ببخشید شما دو سال پیش انجام دادی میشه چنتا عکس نشون بدی
خب چرا کسی بازی نکنه یعنی شما دوست نداری در جی تی ای یک ماشین بی ام و اسپورت شده داشتی باشی و با اون مراحل رو رد کنی یا یک تاکسی 406
میثم جون اول منظور من شما نبودید سایت شما بود بعدش هم من که نگفتم دادم بیرون ما برای خودمون درست کردیم بازی کردیم
بعدش هم ماشین mbw هم اسپورت کرده بودیم همین gta:san هم یه کارایی روش کردم ولی من که برای فروش این کارها رو نکردم من برای خودم کردم میثم جون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Miesam:
بابا منم منظور بدی نداشتم که
حالا بزارید بازی بیاد بیرون نظرتون رو بگید
به نظر من نمیاد از اون سره کاریاست .
این تاپیک هم داشت خاک میخورد که من کشیدمش بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر