Gta Sr

aliatrvash

کاربر سایت
Nov 26, 2005
46
نام
علي
اگه واقعا همه اين امكانات رو داشته باشه واقعا عاليه. اميدوارم اينقدر براتون فروش بره كه پول زحماتتون در بياد. موفق باشيد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
علی جون ممنون
رامین جون ممنون درست گفتم دیگه
ما دنبال پول نیستیم گرچه می دونیم بازی زیاد فروش نمیکنه
ولی به کمک دوستان انشاالله
اقا رامین من تو یاهو یک کار کوچکی داشتم با شما ببخشید

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط SHvIRUS:
این رو قبول دارم که نقدش بده ... این نقد رو مصطفی نوشته نه خود وب اسلیر ... من هم قبلا از نقدش کلی ایراد گرفتم اگه بازی رو برام میفرستادن خودم نقدش میکردم .

نه دروغ نیست !
مگه خیلی کار سختی کردن؟
دو تا مد برداشتن دانلود کردن بعد با IMGTOOL و هزارتا برنامه یوزری دیگه که کارکردن باهاشون آسونه برداشتن وایس سیتی رو ادیت کردن !
چرا باید دروغ باشه؟
من و تیمم هم چند ماه پیش یه جی تی ای ساختیم به اسم GTA Gang Riders . اکسپنژن پکی بود که روی سان اندریاس نصب میشد و شکل خیابون ها و ماشین ها و پوستر ها و بیل برد های شهر رو عوض میکرد. خیلی روش کار کردیم . دلیل اینکه نتونستیم پخشش کنیم این بود که بعد از دو سه ساعت بازی کردن بازی هنگ میکرد !!! رو چند تا کامپیوتر مختلف هم تست کردیم هرچی سی پی یوی طرف قوی تر بود دیر تر هنگ میکرد !
کار خیلی سختی نیست ! برنامه نویسی هم نمیخواد.

نه ! دو سه ساله دارن روش کار میکنن. اما زیادی کندن !

رانندگی در تهران دروغ نیست ! کلاه برداریه !
این رو دیگه هر Noobی میدونه !
اما اینا نیومدن این همه ادعا کنن که ! یه میلیارد هم خط انجین ننوشتن !!! یه میلیون و نیم هم عکس از خیابون های وایس سیتی ننداختن .... !
63.gif

اما این دروغ نیست چون برای اونا فایده ای نداره که دروغ بگن ... خودشونم که دوساله اسگول نمیتونن کرده باشن !

منم مرده بدبینی شمام. چون رانندگی در تهران دروغ بوده پس اینم دروغه ... آره؟

نه کیفیت بازی بالا نرفته.
اینا فقط مدهای بازی رو ادیت کردن.
یعنی مثلا عکس یه ماشین رو از بازی کشیدن بیرون با نرم افزار های مخصوصش که کم هم نیستن ! بعد با برنامه ای مثل فتوشاپ ادیتش کردن بعد دوباره چپوندن توش !!!

درکل هرچقدر هم که مزخرف باشه دروغ نیست !
باید وایسیم عرضه بشه ... بعد قضاوت کنیم.
76.gif
من مرده این صداقتت هستم شایان!!!
اگه می خواستم بخرمش هم دیگه نمی خرمش
در مورد قضیه دروغ نبودنش هم حرف شایان رو تائید می کنم!
خیلی وقت(ز) پیش شرکت دی سی یه سی دی داد بیرون که توش مدهای جی تی ای بود پس با این حساب این هم زیاد فرقی نمی کنه ولی حسنش اینه که لقمه آمادست!منم قبلا شک کرده بودم که مد باشه!چون تمام امکانات گفته شده رو توی سایت های مد دیده بودم:thinking:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من مرده این صداقتت هستم شایان!!!
اگه می خواستم بخرمش هم دیگه نمی خرمش
در مورد قضیه دروغ نبودنش هم حرف شایان رو تائید می کنم!
خیلی وقت(ز) پیش شرکت دی سی یه سی دی داد بیرون که توش مدهای جی تی ای بود پس با این حساب این هم زیاد فرقی نمی کنه ولی حسنش اینه که لقمه آمادست!منم قبلا شک کرده بودم که مد باشه!چون تمام امکانات گفته شده رو توی سایت های مد دیده بودم
البته همش هم مد نیستا !
اینطور که خودشون میگن برای یکی دو تا ماموریتی که به بازی اضافه کردن کد نویسی کردن ...

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط SHvIRUS:
البته همش هم مد نیستا !
اینطور که خودشون میگن برای یکی دو تا ماموریتی که به بازی اضافه کردن کد نویسی کردن ...
خوب من حرفی راجب کد نویسی نزدم ولی ممکنه اونم مد باشه نمی دونم!

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
خب دوستان
من الان با مدیر پروژه GTA SR چت کردم ! این تاپیک رو دیده بود ... خیلی هم ناراحت شده بود.
طبق گفته های خودش :
شبانه روزه دارن روی این بازی کار میکنن !
هیچ مدی هم دانلود نکردن
و خیل چیزای دیگه هم به بازی اضافه کردن مثل شنا کردن و مین و یک ساختمون مخصوص گروه وب اسلیرز در شهر ! و ...
در کل باید بازی خوبی باشه ! من که بدجوری منتظرشم
40.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بحث بیخود نکنید هر چی هست بازی زیبایی هست متاسفانه دوبله شدنش منتفی شد
عباس جان چرا نفوذ بد میزنی مشتری رو میپرونی بخدا این بازی بد نیست خودم گرفتم بهتون میگم بده یا نه

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
من با توجه به اطلاعات دیگران نتیجه گیری کردم
خب عباس تو اشباهت همینه که با توجه به اطلاعات دیگران نتیجه گیری میکنی !

نتیجه گیری فقط برای زمانیه که بازی رو تموم کرده باشی !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بله عباس جان این بازی از خیلی نظر ها زیبا هست البته شما هم مشکلاتت رو با وبی نباید رو بازی بد بگی بازی نباید بد باشه به هر حال برسه دستم عکسا همه چیزش رو براتون میزارم که اگر خوشتون اومد بخرین اگرم نه که هیچی

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
عاليه پس مرحله و ساختمون هم به بازي اضافه ميكنن من فكر ميكردم فقط چند تا ماشين به بازي اضافه كردن
اگه اينجوري باشه خيلي عاليه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه عزیزم فقط چنتا ماشین نیست در این بازی :
ماشین
اسلحه
شهر
خانه