Gta Sr

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
این ایدی که این تاپیکو زده ایدی قبلیه منه ! پسوردم یادم رفته بود یه بار دیگه ثبت نام کردم
کسی درباره ی این شرکت خبری داره؟
خبر اگه میخوای بیا تو سایتمون عضو شو دیگه www.parsateam.com

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
در سایت خود بازی میتوانید نقد و برسی و اسکرین شات ها و لیست اسلحه ها و وسایل نقلیه بازی و ... را ببینید!
البته به جاي نقد و بررسي بهتره بگيد تعريف و تمجيد
خيلي جالبه كه آدم بخواد كار خودش رو نقد كنه !

اين بازي هم يه دروغ ديگس ، زياد باور نكنيد

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

بازي جديدي كه نميسازن برداشتن به GTA Vice City يه سري ماشين و اسلحه و ... اضافه كردن.
البته يه كم دير اين كارو كردن .

آخرین ویرایش:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
خودم ميدونم ؛
مطمئن باش ، از عهده اين كار هم بر نميان
اينها يك مشت دروغ و دبنگه
يه نقد (!) و بررسي تو سايتش داره هركي ندونه فكر ميكنه داره شاهنامه 2 رو ميخونه !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مصطفی جان برای چی اینجوری صحبت میکنید همچین میگید یک دروغ دیگست که انگار چه خبر اگر خیلی فکر میکنید و ادعا دارید برید خودتون یک کاری کنید بعد بیاید اینجا هی برا ما افه میاید هی اینور اون ور کنید
در این بازی اسلحه های جدید و ماشین های اپسرت شده است که بعضی هاش هم توسط ما تغییر یافته البته میگم ما بنده هیچ کاری نکردم منظور سایت است چند مرحله کوچیک نیز به ان اضافه شده گرافیک بازی هم در حد چشم گیری بالا رفته تاریخ ارزه اول قرار بود اذر ماه باشه ولی بعد به دلایل مجوز اینها رسید به اسفند
کسی نمیگه بازی مهشر اولی نداره ولی بدم نیست اینقدر که شما میگی دروغ واقعا به ادم بر میخوره اخه تا چه حد
یک سری از امسال شما هستن که باعث پسرفت بازی سازی در ایران میشن دیگه بازی بعد است نخر اقا اینقدر نگو دروغ دروغ مگه چی هست که هی میگی اینم یک دروغ دیگه اینم یک دروغ دیگه
ناراحت کننده هست واقعا
البته بگم این پروژه اینجا به پایان نمیرسه و شاید جی تی ای سان اندرس 2 هم ساخته بشه
راستی اقا مهدی برای شما عرض کنم که میگید یک کم دیر هست من تا انجا که خبر دارم این پروژه دو سالی هست که در حال کار هست
راستی مصطفی جان ناراحت نشی از دست ما ها کاملا دوستانه بود حرفام

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
بازیش که فکر نمیکنم دروغ باشه ولی به قول دوستمون خیلی دیر این کار رو انجام دادن.من خودم 2 ماه بعد از عرضه ی Vicecity به بازار این کار رو بر روی این بازی شروع کردم و اگه 6 ماه روش کار میکردم مثل این میشد(شایدم بهتر).gta3 هم کامل این کار رو انجام دادم روش.
آرزو بر جوانان عیب نیست !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بله شما درست میگید ولی باور کنید این بازی اصلا بد نیست
دیر شد اما شاید برا خودش یک چیز جالبی باشه
شما همون سایتی که شایان جان داده برید تو قسمت گالریش یک نگاه بندازید به عکساش مخصوصا اخریهاش بعد نظر بدید

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
گر خیلی فکر میکنید و ادعا دارید برید خودتون یک کاری کنید بعد بیاید اینجا هی برا ما افه میاید هی اینور اون ور کنید

من نه ادعايي دارم نه هيچ چيز ديگه اي ؛ فقط وظيفم ميدونم دروغهايي مثل اين رو به بقيه نشون بدم تا مردم نسبت به جوونهاي بي ادعايي كه بي سر و صدا مشغول كار به روي صنعت بازي هستند ، بي اعتماد نشند

تمايلي هم ندارم راجع به خودم صحبت كنم ولي اگه دوست داري ميتوني فعاليتهام رو اينجا مشاهده كني :

سايت طراحان ايراني ، با مديريت علي كسايي كه اونجا فعاليت ميكنيم :
www.persian-designers.com

تيم سازنده انجين KGE كه من هم يكي از اعضائش هستم :
http://www.irangamedev.com

اين هم فعاليت باقي دوستام در صنعت بازي سازيه ، ولي هيچ كدومشون هيچ ادعايي ندارن و شاهنامه ورق نميزنن

موتور گرافيكي Hammer Engine كه توسط دوستم سپهر ساخته شده :
http://sepul.net/

بازي نجات بندر 2 ، ساخته شده توسط دوستم مرتضي :
http://www.persian-designers.com/forum/viewforum.php?f=38

یک سری از امسال شما هستن که باعث پسرفت بازی سازی در ایران میشن
مرسي ، جوك قشنگي بود !

البته بگم این پروژه اینجا به پایان نمیرسه و شاید جی تی ای سان اندرس 2 هم ساخته بشه

نوكرتم ، بزار همين يكي بياد بيرون بعد درباره san andreas حرف بزن

تا انجا که خبر دارم این پروژه دو سالی هست که در حال کار هست
ساخت Unreal Engine دوسال طول نكشيد !

عجيبه با وجود اينهمه دروغي كه اينها دارن به خوردتون ميدن بازم داريد حمايتشون ميكنيد ،
پس كو رانندگي در تهران كه دو مليارد پول بيت المال ، پول من و تو رو بالا كشيده
چي شد اولين بازي ترسناك ايراني
.
.
.
اين هم از GTA ايراني

کاملا دوستانه بود حرفام

من مرده اين دوستانه حرف زدنتم !

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
در این بازی اسلحه های جدید و ماشین های اپسرت شده است که بعضی هاش هم توسط ما تغییر یافته البته میگم ما بنده هیچ کاری نکردم منظور سایت است چند مرحله کوچیک نیز به ان اضافه شده گرافیک بازی هم در حد چشم گیری بالا رفته تاریخ ارزه اول قرار بود اذر ماه باشه ولی بعد به دلایل مجوز اینها رسید به اسفند
عکساش خیلی معلومه که بالا رفته کیفیت.کجا کیفیت بالا رفته همونه که هست!در ضمن این طور که تو عکسا معلومه زیاد با ظرافت روی بازی کار نکردن.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
البته به جاي نقد و بررسي بهتره بگيد تعريف و تمجيد
خيلي جالبه كه آدم بخواد كار خودش رو نقد كنه !

این رو قبول دارم که نقدش بده ... این نقد رو مصطفی نوشته نه خود وب اسلیر ... من هم قبلا از نقدش کلی ایراد گرفتم اگه بازی رو برام میفرستادن خودم نقدش میکردم .
نه دروغ نیست !
مگه خیلی کار سختی کردن؟
دو تا مد برداشتن دانلود کردن بعد با IMGTOOL و هزارتا برنامه یوزری دیگه که کارکردن باهاشون آسونه برداشتن وایس سیتی رو ادیت کردن !
چرا باید دروغ باشه؟
من و تیمم هم چند ماه پیش یه جی تی ای ساختیم به اسم GTA Gang Riders . اکسپنژن پکی بود که روی سان اندریاس نصب میشد و شکل خیابون ها و ماشین ها و پوستر ها و بیل برد های شهر رو عوض میکرد. خیلی روش کار کردیم . دلیل اینکه نتونستیم پخشش کنیم این بود که بعد از دو سه ساعت بازی کردن بازی هنگ میکرد !!! رو چند تا کامپیوتر مختلف هم تست کردیم هرچی سی پی یوی طرف قوی تر بود دیر تر هنگ میکرد !
کار خیلی سختی نیست ! برنامه نویسی هم نمیخواد.
البته يه كم دير اين كارو كردن
نه ! دو سه ساله دارن روش کار میکنن. اما زیادی کندن !
عجيبه با وجود اينهمه دروغي كه اينها دارن به خوردتون ميدن بازم داريد حمايتشون ميكنيد ،
پس كو رانندگي در تهران كه دو مليارد پول بيت المال ، پول من و تو رو بالا كشيده
چي شد اولين بازي ترسناك ايراني
رانندگی در تهران دروغ نیست ! کلاه برداریه !
این رو دیگه هر Noobی میدونه !
اما اینا نیومدن این همه ادعا کنن که ! یه میلیارد هم خط انجین ننوشتن !!! یه میلیون و نیم هم عکس از خیابون های وایس سیتی ننداختن .... !
63.gif

اما این دروغ نیست چون برای اونا فایده ای نداره که دروغ بگن ... خودشونم که دوساله اسگول نمیتونن کرده باشن !
من مرده اين دوستانه حرف زدنتم
منم مرده بدبینی شمام. چون رانندگی در تهران دروغ بوده پس اینم دروغه ... آره؟

عکساش خیلی معلومه که بالا رفته کیفیت.کجا کیفیت بالا رفته همونه که هست!در ضمن این طور که تو عکسا معلومه زیاد با ظرافت روی بازی کار نکردن.
نه کیفیت بازی بالا نرفته.
اینا فقط مدهای بازی رو ادیت کردن.
یعنی مثلا عکس یه ماشین رو از بازی کشیدن بیرون با نرم افزار های مخصوصش که کم هم نیستن ! بعد با برنامه ای مثل فتوشاپ ادیتش کردن بعد دوباره چپوندن توش !!!

درکل هرچقدر هم که مزخرف باشه دروغ نیست !
باید وایسیم عرضه بشه ... بعد قضاوت کنیم.
76.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شایان جان گفتن دیگه
ولی من یک چیزی بگم شما که بیشتر دارید از دوستاتون تعریف میکنید تا خودتون
منم مرده این دوستان شما هستم
ببیندی من نگفتم اینقدر بازی تغییر کرده که مثل فیر شده گفتم تغییراتی کوچیک رو میشه درش دید در بعضی از ماشین ها هم تغییرات دادن مثلا بنز پلیس 110 که نوشته پلیس 110 وخیلی قسمت های دیگه
ببینید بازی رانندگی هم کی گفته دروغ میشه به بنده بگید کاملا هم راست
ببین عزیزم ما اگر می خواستیم بیایم ملت رو سر کار بزاریم نمیومدیم سایت بزنیم بازی هامون رو توش معرفی کنیم خرم نیستیم وقتمون رو اینجا بگزرونیم و به یک سری از افراد رو توجیه کنیم که دروغ نیست پس بیخود تهمت نزنید که دروغ خیلی چیز های دیگه
این رو هم بگم که شایان جان هی میگه که همش مد همش مد همین مد هارو بعضی وقت ها بعضیهاش رو میریزی بازی باعث هنگ اینها مثل شما میشه و باید با ترفندهایی و تغییراتی ماشین هارو و همه چیز رو در بازی ریخت

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
بنز پلیس 110 که نوشته پلیس 110 وخیلی قسمت های دیگه

این رو هم بگم که شایان جان هی میگه که همش مد همش مد همین مد هارو بعضی وقت ها بعضیهاش رو میریزی بازی باعث هنگ اینها مثل شما میشه و باید با ترفندهایی و تغییراتی ماشین هارو و همه چیز رو در بازی ریخت

خب بنز پلیس صدو ده رو هم با همین مد ها درست کردن دیگه !
یه مد بنز پلیس از یه سایت خارجی دانلود کردن . بعد رو درش با فتوشاپ نوشتن "پلیس 110"
ما خودمون هم همین کارو کردیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر