GTA IV باعث قتل شد !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

noctambulant

کاربر سایت
Feb 28, 2008
152
A videogame distributor in Thailand decided to stop selling Grand Theft Auto IV following news that a teenager confessed to copying a scene from the game as he robbed and killed a taxi driver. To my knowledge, there is no specific
scene in the game that depicts the murder of a taxi driver but the confession of the murder is proof enough of the dangers of the videogame that the distributor decided not to sell it anymore.

Sakchai Chotikachinda, who is the sales and marketing director of New Era Interactive Media, told Reuters that "We are sending out requests today to outlets and shops to pull the games off their shelves and we will replace them with other games".

Veeravit Pipattanasak, who is the police investigator assigned to the case, declared that "He said he wanted to find out if it was as easy in real life to rob a taxi as it was in the game". And the Culture Ministry reacted to the news by pointing to videogames as one of the main causes of violence amongst youngsters in the country. Ladda Thangsupachai, who is the director of the ministry's Cultural Surveillance Center, underscored that "This time-bomb has already exploded and the situation could get worse. Today it is a cab driver, but tomorrow it could be a video game shop owner".

But let's face it, it's just one kid, one murder and one videogame which, at the moment, cannot actually take the blame. Videogames have not started the big 2008 Thai crime wave yet. It seems like the Thai publisher that pulled the game from distribution is overreacting to what is, clearly, sad news. I hope that Thailand does not go to the extreme and that videogaming, an activity that is enjoyed by more and more people over the world, will continue to be popular in the country.

منبع : http://news.softpedia.com/news/Teenager-Copies-GTA-IV-in-Murder-91401.shtml

البته ترجمه فارسیشم هست ، لینکشو تو spoiler میزارم .

http://www.alef.ir/content/view/30700/

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
به نظر من که قضیه چیز دیگه ایه این پسره یا دختره که نمیدونم کدومشه یه خلافی کرده و گیر افتاده حالا قبلشم این بازی رو بازی کرده یا نه خدا میدونه حالام که گیر افتاده وکیلش بهش یاد داده که کاری کنه که ثابت بشه این بچه شعور درست حسابی نداشته و تحت تاثیر بازی قرار گرفته تا شاید راهی برای فرار از این جنایت بچه گونه باشه
اولا کسی که جنبشو نداره بیخود بازی میکنه دوما اصلا هممون این همه gta بازی کردیم کدوم رفتیم تو شهر تاکسی بدزدیم؟ سوما مگه فقط همینه این همه بازی و فیلم که جنایتو به تصویر میکشه باید جمع بشه تا بچه ها تاثیر نگیرن؟

بازم دستت درد نکنه این خبرو آوردی تا طرفدارای بازی از حقش دفاع کنن:evil:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
توخیلی ازکشورها بخاطرهمینچیزا هست که ممنوعه البته ما ایرانیها کلا فرق داریم بااینا:biggrin1:
اینا ایرادشون اینه که خوشی یه باره میزنه زیر دلشون:biggrin1:میان بازی رو واقعی اجرا میکنن که نتیجش میشه این
ولی از شوخی گذشته بی تاثیر نیست;)

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
عجب دکتری بوده این یارومیگه
وي در جريان بازجوئي‌ها دليل اين اقدام خود را اين مسأله عنوان کرد که مي‌خواسته ببيند سرقت از خودروهاي عبوري آنچنان که در بازي نشان داده مي‌شود چه تفاوتي با سرقت در زندگي

:laughing:

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
از طرف THQ به اين بچه پول داده بودن تا GTA از ميان بازي ها برداشته بشه و SAINT ROW بياد جاش:)
واقعا SAINT ROW از GTA بهتر بود

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
ولی این جور اتفاقا میتونه تو ایرانم بیوفته ،من خودم روی ps2 که nfs بازی میکردم میزدم به ماشینا موقع گواهی نامه گرفتم همش میخواستم بزنم ردشم.:biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من اصلا این تاثیر و این حرفا رو قبول ندارم.
آدم باید خودش جنبه داشته باشه.
اگه اینجوریه پس اگه Fallout3 بیاد همه باید برن یه بمب بندازن تو واشینگتون.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
اگه اینجوریه پس اگه Fallout3 بیاد همه باید برن یه بمب بندازن تو واشینگتون.
اگه امکانش بود چرا نه :biggrin1:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من که باور نمی کنم با یه gta جوگیر شده باشه . آخه همچین کوچیک هم نبود که بگیم تحت تاثیر قرار گرفته بالاخره 18 سال سن برای فهمیدن این جور مسائل کافیه

Ma3ouD

کاربر سایت
Jan 17, 2008
139
نام
مسعود
منم یک بار جو گیر شده بودم.میدتون مادنز بازی کرده بودم.بعدش رفتم بیرون.سوار ماشین بودم نزدیک بود بزنم به ماشین جلوی(فکر کردم کاری نمی شه و میشه ماشینو دوباره از اول آورد
39.gif
39.gif
39.gif
)

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
سلام
واقعآ بعضی از افراد وجهه ی بازیها رو خراب میکنن.
ادم باید یکم جنبه هم داشته باشه ادمی که با یه بازی جوگیر بشه وای بحالش.
البته بعضی بازیها ادمو جوگیر میکنن ولی نه تا اون حد:biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آخه GTA اونقدر خشونت نداره که بخواد موجب جوگیر شدن و جنایت بشه
انقدر بازی هست که GTA پیشش مثل خاله بازی میمونه
مثلا همین سری Manhunt.
میتونستی با هر وسیله اونم با 3 درجه خشونت هر کی را دلت خواست بکشی. اونقت اینا با GTA آدم میشکن :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
من که باور نمی کنم با یه gta جوگیر شده باشه . آخه همچین کوچیک هم نبود که بگیم تحت تاثیر قرار گرفته بالاخره 18 سال سن برای فهمیدن این جور مسائل کافیه
چه انتظاری داری هادی 70 درصد این جماعت از نظر ذهنی دچار مشکلن .
70 درصدشون تو دوران تحصیل مشکل حل تکلیف دارن. کند ذهنن بعد تو اون شرایط تزریق تفکرات که از مال ما بیشتره . خیلی راحت تحت تاثیر قرار میگیرن . این جور هم نیس که طرف بگه خوب الگوت واسه کشتن کی بوده اونم بگه جی تی آی 4 . برسی میکنن
یه بچه تو اون سن سرگرمیش چیه با چی سر و کله میزنه . کامپیوتر و خب بازی؟ gta4 چه جور بازی ایه ؟هیچی 4 تا باند خلاف آدمم میکشن. 4 روانشناسم میریزن دورش که آقا این احتمالا تحت تاثیر این بازی قرار گرفته . به اون می قبولونن که این درسته.

مگه تو رسانه زیبای خودمون از این کارا نمیکنن . یارو میگفت چه خونواده ها که از هم نپاشیده . فکرشو بکن زن طرف می فهمه شوهرش داره بازی میکنه شوکه میشه فرداش می ره طلاق میگیره. اصلا واسه خاطر مواد و چاخان و غیر.. خونواده ای از هم نمیپاشه . : دی

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر