GTA:Chinatown Wars psp version

• Thread starter Thread starter ar22
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان تو بازی میشه مراحل این دختره رو نرفت!همینی که تو نقشه با M مشخص می کنه!آخه این مرحلش خیلی سخته و من نرفتم ولی دیگه مرحله ی جدیدی باز نمیشه میثل C و K و Z و H!
چیکار کنم؟

دوستان تو بازی میشه مراحل این دختره رو نرفت!همینی که تو نقشه با M مشخص می کنه!آخه این مرحلش خیلی سخته و من نرفتم ولی دیگه مرحله ی جدیدی باز نمیشه میثل C و K و Z و H!
چیکار کنم؟

نه دوست من، شما باید مراحل M را کامل رد کنی. چندان هم سخت نیست. فقط اون مرحله ای که با دختره میری و باید از حمل مواد قاچاق فیلم بگیری یه کم سخته اما با داشتن اسلحه خوب میشه ردش کرد.البته دختره خیلی تو بازی نمیمونه چون بزودی خیانتکار میشه!;)

یک سوال
من وقتی کنسول رو stand by میکنم و دوباره روشن میکنم بازی توی loading گیر میکنه
کسی همچین مشکلی داره؟؟

من شاید تو صدبار فقط یه بار گیر کرد که اونهم باز خودش پس از یه مدت نسبتا طولانی درست شد! برای شما یه مشکلی داره

اقا کسی رمزهای تقلب بازی رو نداره؟
من به یه ماموریت رسیدم (k) میگه باید 3800 پول داشته باشم که امکان نداره.
مردم هم که میکشی همه گدا هستم هیچ کس پول نداره.شرط بندی هم که به غیر از ضرر هیچ چیزی نداره.

اقا کسی رمزهای تقلب بازی رو نداره؟
من به یه ماموریت رسیدم (k) میگه باید 3800 پول داشته باشم که امکان نداره.
مردم هم که میکشی همه گدا هستم هیچ کس پول نداره.شرط بندی هم که به غیر از ضرر هیچ چیزی نداره.
بهترين روش براي پول در اوردن اينه كه مواد مخدر trade كني
برو پيش Dealer ها بعد سعي كن اون موادي رو كه سودي خوبي داره رو ازش بخري يا بهش بفروشي
كنار هر ايتم يه نشونه است اگه فلش سبز باشه يعني اين ماده مخدر خريد و فروشش سود اوره
اگه قرمز رو به پايين باشه يعني زيان اوره
واگر هم يه ستاره كنارش باشه يعني اگه نخري ضرر كرديو خريدش سود زيادي داره

نه دوست من، شما باید مراحل M را کامل رد کنی. چندان هم سخت نیست. فقط اون مرحله ای که با دختره میری و باید از حمل مواد قاچاق فیلم بگیری یه کم سخته اما با داشتن اسلحه خوب میشه ردش کرد.البته دختره خیلی تو بازی نمیمونه چون بزودی خیانتکار میشه!;)
بابا من خودم رو پوکدندم نشد!میشه سیوم رو بگذارم یکی برام این یک مرحله رو بعد سیو کنه رو برام بگذاره؟
ممنون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or