Grim Dawn | PC

header.jpg
Grim Dawn یک ARPG با دوربین ایزومتریک ـه که سال 2010 معرفی شد.توی کیک استارتر موفق به جمع آوری 500000 دلار شد و سال 2013 به صورن Early Access عرضه شد.بازی بوسیله ی Crate Entertainment ساخته میشه.Crate هم توسط اعضای سابق Iron Lore Entertainment که سازندگان Titan Quest هستند تاسیس شده.بازی دارای 6 Class به نام های Nightblade,Shaman,Soldier,Demolitionist,Occultist,Arcanist هست اما مثل Titan Quest از سیستم Dual-Class بهره میبره و میتونید دو تا از این Class ها(که تو Grim Dawn به نام Mastery شناخته میشن:d) انتخاب کنید.همچنین بازی داری مود های Co-op و Multiplayer هم هست.
تاریخ انتشار:
25 ّفبریه 2016 مصادف با 6 اسفند 1394
System Requirements
MINIMUM:
Processor: x86 compatible 2.0GHz or faster processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512MB NVIDIA GeForce 6800 series or ATI Radeon X800 series or better
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 5 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card
Additional Notes: 4GB of memory is required to host multiplayer games
RECOMMENDED:
Processor: x86 compatible 3.0GHz or faster processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1.5GB NVIDIA GeForce 500 series or ATI Radeon 6000 series or better
DirectX: Version 11
Hard Drive: 5 GB available space

تصاویر:

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
سلام.
تاپیک مشکلات نداشت اینجا میپرسم:
نسخه ریلودد مشکلی نداره؟
چرا مثل اینکه مشکل داره دو تا fix هم داد و به نظر هنوز مشکل داره که بعدش گروه Codex نسخه سالم ارائه داد. البته پیشنهاد من اینه که نسخه GOG رو بگیرید که نیازی به کرک نداره و کاملا سالمه.

• Like
Reactions: soltanmasoud

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
چرا مثل اینکه مشکل داره دو تا fix هم داد و به نظر هنوز مشکل داره که بعدش گروه Codex نسخه سالم ارائه داد. البته پیشنهاد من اینه که نسخه GOG رو بگیرید که نیازی به کرک نداره و کاملا سالمه.
ممنون دوست عزیز...
فقط یه چیزی ، من نسخه GOG رو بگیرم آنلاین هم میتونم بازیش کنم؟
چون تورنتی که میخوام بگیرم گفته برا آنلاین بازی کردن باید نرم افزار GOG Galaxy رو داشته باشی ...

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
ممنون دوست عزیز...
فقط یه چیزی ، من نسخه GOG رو بگیرم آنلاین هم میتونم بازیش کنم؟
چون تورنتی که میخوام بگیرم گفته برا آنلاین بازی کردن باید نرم افزار GOG Galaxy رو داشته باشی ...
دقیق نمیدونم. اما احتمالا نمیشه اون GOG Galaxy شبیه برنامه Steam هست که خب شما باید توش اکانت داشته باشی و بازی تو اکانتت باشه که بتونی آنلاین بازی کنی.

• Like
Reactions: soltanmasoud

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
از نظر من حتی از دیابلو3 بهتره

بازی چیزی حدود 50 ساعت گیم پلی داره و بسیار طولانیه گرافیک فنی و تخریب پذیری محیط دیوانه وار عالیه
درکل یکی از بهترین بازیهای این چند سال اخیر منه

عاشقان این ژانر به هیچ عنوان این شاهکارو از دست ندید.

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
DLC بازی هم به نام Crucible عرضه شده.
من برا خودم از تورنت مستقیمش کردم. از اینجا نسخه کامل به همراه DLC بگیرید.
ویرایش: این نسخه فشرده FitGirl هست که بر اساس نسخه GOG هست که قفل نداره و نیازی به کرک نداره و هیچی از بازی حذف نشده. اگه تو بازی با باگ یا مشکلی برخوردید مربوط به خود بازی است و برای دارندگان نسخه‌ی اصلی هم وجود داره.
  • Based on Grim_Dawn_2.7.0.12 GOG release: 3,064,930,591 bytes
  • patch_grim_dawn_2.8.0.13 installed over: 26,349,376 bytes
  • Grim Dawn Crucible_2.2.0.2 GOG installed over: 109,284,264 bytes
  • Game version is 1.0.0.5 Hotfix, all community translations downloaded and installed. But all community translations don’t include Crucible DLC yet, it’s English-only
  • 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
  • NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
  • Smaller archive size (compressed from cumulative 3 to 2.2 GB)
  • Installation takes 5-15 minutes (depending on your system)
  • After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
  • HDD space after installation: 4 GB
  • Language can be changed in game settings

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
این بازی خیلی خیلی عالیه. به شدت توصیه میکنم که حتما بازیش کنید. حرف نداره. یاد Titan quest رو برام زنده کرد.
شما به سرور وصل میشد انشالله یا پایرت خور؟ :D

همین الان دریافتم که میشه مالتی پلیر بازی کرد ولی درمورد سینگل میگه نمیتونه به سرور وصل بشه !! دروه اخر زمونه :D

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
شما به سرور وصل میشد انشالله یا پایرت خور؟ :D

همین الان دریافتم که میشه مالتی پلیر بازی کرد ولی درمورد سینگل میگه نمیتونه به سرور وصل بشه !! دروه اخر زمونه :D
انشالله پایرت خورم:))
شما نسخه ی GOG رو نصب کنی هیچگونه DRM نداره. راحت هم بازی میکنی. ولی مولتی نمیشه چون فقط با Galaxy مبخواد.

• Like
Reactions: Lord Odin

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
انشالله پایرت خورم:))
شما نسخه ی GOG رو نصب کنی هیچگونه DRM نداره. راحت هم بازی میکنی. ولی مولتی نمیشه چون فقط با Galaxy مبخواد.
خب مشکل من حل شد :D
بازی قوق العاده ست برای منی که 10 بار و شاید بالای 200 ساعت دیابلو 3 رو تموم کردم، این یه نعمته.

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
DLC بازی هم به نام Crucible عرضه شده.
من برا خودم از تورنت مستقیمش کردم. از اینجا نسخه کامل به همراه DLC بگیرید.
ویرایش: این نسخه فشرده FitGirl هست که بر اساس نسخه GOG هست که قفل نداره و نیازی به کرک نداره و هیچی از بازی حذف نشده. اگه تو بازی با باگ یا مشکلی برخوردید مربوط به خود بازی است و برای دارندگان نسخه‌ی اصلی هم وجود داره.
  • Based on Grim_Dawn_2.7.0.12 GOG release: 3,064,930,591 bytes
  • patch_grim_dawn_2.8.0.13 installed over: 26,349,376 bytes
  • Grim Dawn Crucible_2.2.0.2 GOG installed over: 109,284,264 bytes
  • Game version is 1.0.0.5 Hotfix, all community translations downloaded and installed. But all community translations don’t include Crucible DLC yet, it’s English-only
  • 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
  • NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
  • Smaller archive size (compressed from cumulative 3 to 2.2 GB)
  • Installation takes 5-15 minutes (depending on your system)
  • After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
  • HDD space after installation: 4 GB
  • Language can be changed in game settings
سلام من این سخه رو گرفتم نصبش میکنم ارور msvcp140.dll میده حجم پوشه بازی رو هم نگاه میکنم میزنه 419 مگ فکر کنم ستاپش مشکل داره راه حلی نداره 2.5 گیگمون نپره
برنامه های اضافیشم همه نصبه

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
سلام من این سخه رو گرفتم نصبش میکنم ارور msvcp140.dll میده حجم پوشه بازی رو هم نگاه میکنم میزنه 419 مگ فکر کنم ستاپش مشکل داره راه حلی نداره 2.5 گیگمون نپره
برنامه های اضافیشم همه نصبه
شما فایل setup-fixed (Grim Dawn v1.0.0.5 Hotf...[FitGirl Repack]).exe رو هم دانلود کردی؟
اگه دانلود نکردی اینو دانلود کن جایگزین فایل نصبی قبلی کن و بعد بازی رو نصب کن.

• Like
Reactions: azaramir

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
امتحان کردم نشد حجم بازی رو412 مگه حجم کل فایلای نصبی 2.16 گیگه یه ستاپ دیگه هم تست کردم بازم نشد تا 28 درصد میره حجم پوشه بازی میشه 5 گیگ بعد یهو تا تهو پر میکنه میشه 412 مگ تست فایلهارو هم 27 missing میزنه اگه راهی واسه درست کردنش هست بگین مثل اینکه ستاپش خرابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر