GRID: Autosport | pc

Codemasters اعلام کرد Autosport دارای بیشترین محتویات در مقایسه با تمام شماره های عرضه شده GRID تا به امروز را دارد. این بازی تمام ویژگی های این سری را خواهد داشت و همچنین یک تجربه معتبر رانندگی ارایه خواهد داد. از جمله ویژگی های اضافه شده به این بازی می توان به مسابقات در شب و نمای داخل کابین راننده را اشاره کرد.

بخش Career بازی شامل رویداد هایی متفاوتی خواهد بود مثل استخدام یک هم تیمی، گرفتن اسپانسر برای مسابقات، امکان عضویت در گروه های بخش آنلاین، چالش های هفتگی (challenges) و لیدر بورد racenet. همچنین 5 سبک متفاوت از مسابقات، 22 مکان و بیش از 100 پیست در بازی موجود خواهد بود.

تریلر GRID: Autosport Trailer

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
آقا این GRID 2019 چطوریاس؟ ارزش ۸$ داره؟ :D
اگه انتظار خیلی بالایی نداشته باشی، مخصوصا که این نزدیکی ها فورزا هورایزن بازی نکرده باشی.
از طرف دیگه کیلومترها از Project cars 3 بهتر.

Ultimate Edition من رو استیم تقریبا 1 دلار خریدم:D
برای 8 دلار هم آره، فکر نکنم بیشتر از این رو کنسول دیگه تخفیف بخوره.
با این قیمت من میگم بخر، خیلی بیشتر از اینها سرگرمت میکنه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه انتظار خیلی بالایی نداشته باشی، مخصوصا که این نزدیکی ها فورزا هورایزن بازی نکرده باشی.
از طرف دیگه کیلومترها از Project cars 3 بهتر.

Ultimate Edition من رو استیم تقریبا 1 دلار خریدم:D
برای 8 دلار هم آره، فکر نکنم بیشتر از این رو کنسول دیگه تخفیف بخوره.
با این قیمت من میگم بخر، خیلی بیشتر از اینها سرگرمت میکنه.

اوه از PjC3 خیلییییی بهتره؟ حله :D
نه بابا چه انتظاری. میخوام فقط سرگرم کنه.
سیزن پسش هم شده ۵$. اونم بزنم تو گوشش؟
فکر کنم خود بازی اونقدری ماشین نداره. ۶۰تا بود اگه درست یادم باشه

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
اوه از PjC3 خیلییییی بهتره؟ حله :D
نه بابا چه انتظاری. میخوام فقط سرگرم کنه.
سیزن پسش هم شده ۵$. اونم بزنم تو گوشش؟
فکر کنم خود بازی اونقدری ماشین نداره. ۶۰تا بود اگه درست یادم باشه
درسته سیزن پس 15-10 تا ماشین اضافه میکنه.
فقط سختی AI ببر بالا بزار آخرین درجه ، اینی که اولش هست خیلی سادست.

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بخش کریر اصلی و سیزن پس اول کامل تموم شد. خیلی خوب بود حقیقتش. اوایلش عجیب غریب بود هندلینگش و داشتم فکر میکردم میتونم تحملش کنم یا نه اما بعد چند ساعت بازی وقتی قلقش دستم اومد خیلی لذتبخش شد. پیستای داخل شهرش خیلی خوب بودن. هر چقدر پیستای مرسوم که تو اکثر بازیای شبیه‌ساز دیده بودم توی این بازی خوب نبودن اما پیستای داخل شهرش عالی بود برام. سانفرانسیسکو و پاریس و اون پیست کوهستانی جاپون رو از همه بیشتر دوس داشتم. تنوع ماشیناش هم بدک نی. اونقدری کم بودنشون به چشم نمیاد. ولی ۲ ۳تا لگن بودن که چندتا ایونت رو مجبور بودیم فقط با اونا بریم واقعا عذاب آور بود :D رانندگی با سوپر کارها خیلی لذتبخشه. قشنگ سرعت و قدرت ماشین رو حس میکنی. گرافیک خوبی داشت. Wow نبود اما اوکی بود. پرفورمنسش خیلی خوب بود. افت فریم و پارگی نداشت اصلا. صداگذاری هم اوکی بود. به طور کلی ارزش ۱۳$ داشت و بسی لذت بردیم

موفق باشیم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
خب بخش کریر اصلی و سیزن پس اول کامل تموم شد. خیلی خوب بود حقیقتش. اوایلش عجیب غریب بود هندلینگش و داشتم فکر میکردم میتونم تحملش کنم یا نه اما بعد چند ساعت بازی وقتی قلقش دستم اومد خیلی لذتبخش شد. پیستای داخل شهرش خیلی خوب بودن. هر چقدر پیستای مرسوم که تو اکثر بازیای شبیه‌ساز دیده بودم توی این بازی خوب نبودن اما پیستای داخل شهرش عالی بود برام. سانفرانسیسکو و پاریس و اون پیست کوهستانی جاپون رو از همه بیشتر دوس داشتم. تنوع ماشیناش هم بدک نی. اونقدری کم بودنشون به چشم نمیاد. ولی ۲ ۳تا لگن بودن که چندتا ایونت رو مجبور بودیم فقط با اونا بریم واقعا عذاب آور بود :D رانندگی با سوپر کارها خیلی لذتبخشه. قشنگ سرعت و قدرت ماشین رو حس میکنی. گرافیک خوبی داشت. Wow نبود اما اوکی بود. پرفورمنسش خیلی خوب بود. افت فریم و پارگی نداشت اصلا. صداگذاری هم اوکی بود. به طور کلی ارزش ۱۳$ داشت و بسی لذت بردیم

موفق باشیم

کدوم نسخه رو میگی این تاپیک اتو اسپورت هست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
گرید ۲۰۱۹ تاپیک نداشت اینجا نوشتم
آقا بیا همین تاپیک تا نسخه آخر Grid ادامه بدیم :D
Grid Legends همین فوریه منتشر میشه:

=======

فات دا واک؟؟!
قیمتگذاری EA چی میگه؟
Capture.JPG

==========
چیزی که من دیدم ری اسکین همون Grid 2019 هست + پیستهای جدید و یکسری ماشین و مود جدید.
که همه اینها راحت میتونست بعنوان DLC برای بازی بیاد.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا بیا همین تاپیک تا نسخه آخر Grid ادامه بدیم :D
Grid Legends همین فوریه منتشر میشه:

=======

فات دا واک؟؟!
قیمتگذاری EA چی میگه؟
View attachment 234936

==========
چیزی که من دیدم ری اسکین همون Grid 2019 هست + پیستهای جدید و یکسری ماشین و مود جدید.
که همه اینها راحت میتونست بعنوان DLC برای بازی بیاد.
حیف که تو یک روز با Elden Ring منتشر میشه. این وضعیت قیمت گذاری ها هم که نور الی نوره.
دقیقا همون طور که گفتی بازی خیلی حس و حال همون نسخه های قبلی رو داره که چیز خوبیه به نظرم! دیگه همه بازی های ریسینگ همین هستن دیگه. به شخصه تو این سبک آرکید گیم پلی و حس رانندگی سریه گرید رو نسبت به سری فورزا هورایزن ترجیح میدم. در کل دو تا بازی در دو تا scale مختلف هستن و مقایسه شاید درستی نباشه. ولی حسی که رانندگی و برخورد ماشین ها دارند و کلا مسایل فیزیکی نه لزوما بهتر ولی با سلیقه من متناسبتر پیاده شده. گرافیک بازی هم پیشرفت خوبی داشته به نظرم و از موتور آپدیت شده Dirt 5 استفاده کردن!
این قضیه Boost گرفتن که مثلا اگر پیچ رو خیلی Wide تر رد کنی میشه از درگاه Boost رد بشی و بعدش تو یک تیکه مستقیم مسیر ازش استفاده کنی، به نظرم حرکت جالبی نیست به هر شکل.
امیدوارم موفق تر از نسخه قبلی عمل کنه. ولی تا هیولایی مثل FH5 هست شک دارم بازی آرکید دیگه‌ای خیلی بتونه تو این سبک خودی نشون بده، شاید Cross Play بتونه آنلاین بازی رو نجات بده...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
این قضیه Boost گرفتن که مثلا اگر پیچ رو خیلی Wide تر رد کنی میشه از درگاه Boost رد بشی و بعدش تو یک تیکه مستقیم مسیر ازش استفاده کنی، به نظرم حرکت جالبی نیست به هر شکل.
البته این بخش فقط مخصوص فرمولا E هست که تو واقعیت همینطور هست، اسمش Attack mode هست و البته نه اینطور مثل گرید نه.
طبیعی ترین نوعی که تو بازیها دیدم برای rFactor2 بود:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
@m.d.makan

اتفاقا دیشب یکم از تریلرش رو دیدم ولی خب چیز خاصی نداشت حقیقتا. یعنی بدم نیمد ولی خب طبق معمول میتونم صبر کنم بازی بیاد زیر ۲۰$ بعد بگیرمش مخصوصا اینکه هفته بعدش GT7 ریلیز میشه. کلا ملت ۲دسته شدن سر این بازی. یه دسته هر اتفاقی بیفته میگن ما همون گرید اوریجینال رو میخوایم و هیچی بهتر ازون نمیشه، یه دسته هم با حالت فعلی کنار اومدن و لذتشو میبرن :D دیگه باید مسیر جدید این عنوان رو قبول کرد و حقیقتش بازی بدی هم نیس. شاید اون حس و حال نسخه اوریجینال رو تکرار نکنه اما مثلا خودم از همون نسخه ۲۰۱۹ هم خوشم اومد. ریسینگ خوب و سرگرم کننده‌ای بود مخصوصا طراحی پیستای داخل شهریش. متاسفانه اومدن اسم EA کنار بازیای کدمستر همه چیز رو بدتر کرده و از الان همه نگران نسخه‌های بعدی F1 هستیم! باید منتظر بمونیم و ببینیم چی از توش درمیاد. ولی چیزی که تو تریلر به چشم میاد گرافیک خوب و پر زرق و برقشه.
ولی این تاپیک یکی از جالبترین تاپیکای بازیسنتر هستش :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413

قشنگ بوی EA میده این تریلر :D
یکی از کرینج‌ ترین تریلر هایی بود که تو خیلی وقت اخیر دیدم :))

پ.ن: من خداییش جایگاه همیچین ریسینگ هایی تو این دوره درک نمیکنم، ینی نه اپن ورلد هستن نه شبیه ساز، نمیدونم مخاطبشون کیه دقیقا. این استایل قدیمی شده بنظرم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
خب به لطف گیم پس 1 ماه رایگان Razer و 10 ساعت ترایال ، فرصت شد امروز 4 ساعتی بازی کنم.
بخش داستانی بازی آبکی هست و من تقریبا تا ایونت یکی مونده به آخرش تونستم برم، بعد اون اجازه نمیده و میگه باید بازیو بخری.

بازی از نسخه 2019 قطعا بهتره، مهمترین تغییرش هم هندلینگ بازی هست که بنظرم خیلی بهتر شده.
AI میتونم بگم همون هست و حتما باید روی آخرین درجه سختی بازی کرد تا بالانس باشه، مخصوصا تو پیستهای واقعی.
(تو مسیرهای جاده ای یک درجه کم میکردم و میاوردم روی Expert ، چون غیر منطقی میشه بعضی جاهاش).

تیونینگ بازی خیلی ابتدایی هست ، واقعا اصلا روش کار نشده ولی باز از نبودش بهتر هست.
قصد مقایسه ندارم ولی این روزها دارم Gran Turismo 3 با امولاتور بازی میکنم، بخش تیونیگ و شخصی سازی فوق العاده اون بازی خیلی توقعم برده بالا.

گرافیک، صداگذاری مثل همیشه خوبه.
با 99 درصد ماشینها تو نمای داخل کابین که بازی میکنم، صدای داخل کابین بازیو واقعا میپسندم.
به اون سوپرتراک ها که میرسم ، دوربین میبرم روی کاپوت که بشه جلو رو دید.

یک قابلیت دیگه که بخوبی از نسخه قبل انتقال پیدا کرده وجود تنظیمات FOV هست ، اینو و وقتی تو منو دیدم واقعا خوشحال شدم.

بازی با گیم پد بازی کردم و واقعا کنترل عالی بود ، حتما اسیست هارو خاموش کنین و ترکشن و ABS هم همینطور، چون همینطوری کنترل بازی خودش تا خرخره اسیست داره که نیاز به اونها نباشه، بازی اینطوری قطعا جذاب تر میشه.

در نهایت من از بازی راضیم، نمرم هم بین 7 تا 8 هست، یک ریسینگ خوب که بین مریض حال میده، مثلا رو کنسول GT7 یا ACC بازی کنی و... بعدش بیای با Grid حال کنی.
طبق معمول مطمئنا تخفیف خوب که بخوره ، حتما ارزش داره.
البته خدا بیامرزه تخفیفات کدمسترز رو ، من نسخه قبلی با تمام dlc ها خریدم 1 دلار🤦‍♂️
با ea دیگه از این خبرها نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر